Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Gural & Matheo pokazują „Wahadełko”

Duet promuje projekt „Vrony i Pro-tony”.

Opublikowany

 

„Vrony i Pro-tony” to kolejne spotkanie dwóch legend polskiej sceny rapowej. Ten długo wyczekiwany projekt oparty na unikatowym brzmieniu „Szopena Rapu” Matheo i zapadającym w pamięć „chropowatym flow” donGURALesko to kombinacja jedyna w swoim rodzaju. Zaskakujący goście, absurdalny humor, magiczne bity, szalony flow. Dodatkowo dwa niepublikowane wcześniej na żadnej płycie single tylko w wersji preorder.

 
45 komentarzy

45
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Facio od krabów

Łaczyska i lewaki

El lewako z rozjebaną sraką

Oral & Macwelo pokazują „Chujadełko”
Duet kurew tasuje się na projekt „Vibratory i Pedo- ły”.

Spejson na wolno

Lewak i bolszewik pokazują siusiaka

MICHAŁ BONI DOSTAŁ W ŁEB

KAŻDEGO DNIA W POLSCE ŻYCIE ODBIERA SOBIE 15 OSÓB. 12 Z NICH TO MĘŻCZYŹNI
#PIEKŁOMĘŻCZYZN

Redakcja Glamrap.pl

W tym Twój stary widząc jakiego pedała spłodził.

Ja jo

Vrony protony balony, byłem w dupe walony SRRRTT jebac polski rap.

IGA WHITE NYGA

Mój Wacek jest za duży nawet, gdy nie stoi
Jak koń spod Troi, każda laska się go boi
On jest olbrzymi jak King-Kong
Posmyra ci gardło tak jak myntong
Twój Wacek jest za duży
To mi nie służy, zapominam o zabawie
Jak laski na siusiaka mojego wołają Wacławie
Ciągnę rurę, poprawiam swą figurę
Pójdę dla terapii w końcu na akupunkturę…

YEBAĆ p0lki

Typowy p0laczek jebie w Januszexie za 2500, żeby potem oddać wypłatę kobiecie (ona sie lepiej nimi zajmie). Wstyd mi za takich mężczyzn. Usługują we wszystkim, adorują, komplementują na każdym kroku, kupują prezenty co dwa dni, żeby dostać w nagrodę seks raz na miesiąc, przy zgaszonym świetle i tylko w pozycji na misionarza

El Lewako

Wrony i zużyte kondomy

OKRASA ŁAMIE PENISY

OKRASA ŁAMIE PENISY

CUCKOLDWEHRA

MYŚLICIE, ŻE KRZYSIU GONCIARZ PŁACZE DO PODUSZKI?? BYCIE PIERWSZYM KUKOLDEM RZECZPOSPOLITEJ TO NIEWDZIĘCZNE ZADANIE. MUSI DOKONAĆ WTÓRNEJ RACJONALIZACJI WULGARNYCH ZACHOWAŃ JULEK PRZED OPINIĄ PUBLICZNĄ. W ZAMIAN KAŻDA CHCIAŁABY GO POGŁASKAĆ, NO BO CHYBA NIE JEST DLA ŻADNEJ CHADEM.

zyd z jutuba

gonsiarz ma fajna, damska bròdke

Spejson na wolno

Wrony,protony i w dupsko batony

Analny

Gural & Matheo pokazują „Analdełko”

żENADA

sperma do buzi niech kurtas się bruzi

YEBAĆ p0lki

Każda kobieta w dobie internetu robi z siebie tę najlepszą. Od czytania bzdur pokroju „gdy nie tolerujesz mnie gdy jestem najgorsza, nie zasługujesz gdy jestem najlepsza” ze stron dla głupich pizd jebie im się we łbie. Jasne są w porządku laski, z którymi pogadasz o dobrej książce czy filmie ale z reguły są szpetne i wiedzą że wypinanie dupy na insta nie dla nich. Te ładniejsze mają poczucie wartości bo od małego mają wpajane że są najlepsze. Chociażby bajki disneya. Zawsze baba gardzi chłopem a to on robi z siebie kretyna i ratuje ją z opresji zanim ją pocałuje. To podświadomość kształtowana już od dziecka. Dlatego lepiej poszukać ukrainki bo one widzą w nas to co polki w Niemcach, Francuzach i arabach. Czyli szanse na lepsze życie. Po za tym Ukrainka potrafi gotować i angażuje się w seks a polska kłoda nawet wodę na herbatę przypali bo wolała robić paznokcie niż uczyć się czegokolwiek.

żENADA

każdy wie że lubisz smak czarnego kutasa w swoich ustach

YEBAĆ p0lki

Najśmieszniejsze jest to, że najwięcej do powiedzenia o rzekomym „niedbalstwie” polskich mężczyzn mają polskie ulane księżniczki w zapierdzianych dresach i wylewającym się spod bluzki sadle. Do tego podkreślająca nietuzinkową urodę tona tapety na ryju (spod której przebijają monstrualne pryszcze) i brwi…hah kurwa brwi wymalowane pisakiem a la wycieraczki od Audi.
Co jeszcze cechuje polską księżniczkę? Oprócz wyjątkowych pasji takich jak np. całodniowe gapienie się w telefon? Ano kolosalne wymagania odnośnie przyszłego męża, który musi wyglądać jak model z rozkładówki, być bogaty jak Bill Gates i nosić na rękach swoją ulaną królową.
Jeśli chodzi o Polaków to jakoś nie zauważyłem żeby odstawali od reszty Europy. Cała ta propaganda o tzw. „Polakach brzydalach” jest niczym innym jak nieustannie podsycaną przez (najczęściej) szwabskie media kłamliwą propagandą. Zapytajcie jakąkolwiek pokojówkę jak wyglądają pokoje hotelowe po pobycie „paniczów” z Europy Zachodniej. Bród, smród, ubóstwo i nasrane na stole.

Bad boy

Gural ten lewak co chciał ciapatych i poparł 5 kaczora.Wypierdalać

dev

Ja pierdole Gural to jest chyba jedyny ktory nigdy zadnego przekazu nie ma, tylko takie pierdolenie o niczym i Czestochowskie rymy.

Budda Zorba

Czyli tak samo jak 99% sceny

H u j

KTO??????

Odb

Gural & Matheo pokazują „Wannadełko”

dziadzioł

ile można nawijać w ten sam sposób/?????????????????

żENADA

20 lat

PejaTVN

Widziałem ostatnio wypowiedz Sentino o Belmondo i vice versa. Coś czuje ,ze obaj panowie sobie obciągali pisiory… jeśli ktoś nie wie o czym mówię proszę sobie sprawdzić.

GHETTO FREE

https://youtu.be/YTbZuS6aRnU

GHETTO FREE JESTESMY NOWA KOALICJA

JEBAC ZUROMA HENIEK POTWIERDZA KTO MA WIEDZIEC TEN WIE

jjs

„co to za bezsens z tym krzesłem?” Włodi

można spokojnie odnieść do tego utworu.

Dawid obserwator

Gural obserwuje cie, kurwa na poczatku to moze bylo fajne ale po tych wszystkich plytach o niczym zas wyskakujesz z singlem o dupie maryny. Niefajne to jest.

góral

Wahadełko waha sie i bierzecie do mordy po kutasie,wyciety wers z tracku.

Marikau9

Szukam mężczyzny na namiętne spotkania. Mam 24 lat i zgrabne ciało,
moje nagie zdjęcia i kontakt na stronie: https://erooo.pl

Wyszukaj mnie po niku: Marikax2 napisz do mnie lub
zadzwoń o każdej porze, odpisuje zazwyczaj do 5 minut, czekam.

Facio od krabów

Można nasrać ci do mordy?

_aqq_

głąby nie wiedzo :)))

Prawo nie może być tworzone na zasadzie „Jeśli ktoś Kalemu zabrać krowy, to jest zły uczynek. Dobry, to jak Kali zabrać komuś krowy”. Prawo musi być uniwersalne; mało tego – twórca zasad musi się im sam podporządkować i własnym życiem zaświadczyć o ich ważności.
Prorok Mahomet – uznając, że „mieć jaja” jest równie ważne jak „mieć rozum” – pozostawił swoich wyznawców w rozterce, narażając ummę na rozłam. Jednak uniwersalność zasady uznał za ważniejszą od chwilowego, nawet bardzo żywotnego, własnego interesu.

Twórcy prawa umierają przedwcześnie. Dzięki temu nie wygłaszają bzdur pod wpływem starczego otępienia i nie podważają swojego dorobku.

I uwaga dla wyjątkowych głąbów: pisząc „twórcy prawa” nie mam na myśli sejmowych posłów. :))) Chodzi o prawo stosowane w ocenianiu umarłych. #Anunnaki #Sędziowie Umarłych

_aqq_

Pozwolę sobie na cytat:

„Zbrojeniowy wyścig trwa od czasu pierwszego kambru
Wszystko co żyje chce przetrwać i zdobyć więcej pokarmu
Pomału padlinożercy zamieniali się w łowców
Pierwsze wyjście z oceanu, aż po szary kres lądu
Rybie czaszki kręgowców, miliony lat ewolucji
Walka o terytorium, zwierzęcy świat jest okrutny
Nowe gatunki, jad, pancerze, szpony, kły w pyskach
Tych, co zostali bez broni, na co dzień chroni mimikra
W krwawych igrzyskach najważniejszy jest instynkt
Czuły wzrok, węch i słuch, rozwijają się zmysły
Musisz być silny lub szybki, carnivore ciągnie do krwi
Matka natura się zbroi w codziennej wojnie o byt”

Dlatego pacyfizm (zwłaszcza w skrajnej formie) uważam za niezgodny z Naturą. :))) #Królowa Wojny

_aqq_

Dla większości współczesnych politologów i socjologów Cyceron jest twórcą najstarszej zwięzłej definicji państwa, nie opartej o rozważania filozoficzne czy etyczne. Cyceron uważał państwo za formę zabezpieczenia i ochrony obywateli oraz własności prywatnej. Pierwszy wyraźnie rozróżnił społeczeństwo od państwa. Jego wkład w nowożytną ideę państwa – wypracowaną w oparciu o jego dzieła przez Machiavellego, Bodina, Grocjusza, Hobbesa czy Locke’a – jest niezaprzeczalny. Wszystko, co jest specyficznie ludzkie – według Cycerona – zależy od istnienia i pomyślności państwa. W ramach zabezpieczenia ustanowionego i utrzymywanego przez państwo, zrodziła się i rozwinęła cywilizacja. Dzięki państwu ludzkość istnieje jako społeczność zachowująca normy rozumu i etyki, wyróżniające ją od świata zwierząt. Dzięki państwu ludzie mogą nabywać i chronić swoje dobra materialne. Wreszcie, jak podkreślał Cyceron, to państwo zapewnia środowisko sprzyjające rozwojowi kultury i nauki.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Cyceron#Pa%C5%84stwo

_aqq_

Analizując w De re publica ustrój republiki rzymskiej, Cyceron określa ją jako res populi, aby stwierdzić, że lud (populus) to nie przypadkowy zbiór, ale zjednoczenie wielu mężów w umowie, w odniesieniu do tego, co jest słuszne i sprawiedliwe, a wiąże się we wspólnym interesie. Sprawiedliwość (ius) i wspólny interes (utilitas) to dla Cycerona dwa fundamenty państwa, które wiążą wszystkich „mężów”, niezależnie od ich pochodzenia społecznego, bogactwa, statusu czy urzędu. Jeżeli państwo nie dba o sprawiedliwość ani wspólny interes obywateli, wtedy jego funkcje nie są wypełnianie, a ludzie, jak to obrazowo określił Cyceron, zmieniają się w lwy.

Państwa podzielił Cyceron, biorąc pod uwagę ich ustrój (ordo), na trzy typy. Każdy z nich miał formę prawidłową, czyli „sprawiedliwą” i drugą, zepsutą, czyli „skorumpowaną”.

//tabelkę proszę sobie samodzielnie obejrzeć pod wskazanym linkiem w wikipedii

https://pl.wikipedia.org/wiki/Cyceron#Pa%C5%84stwo

_aqq_

Chociaż Cyceron uznawał wartość trzech „sprawiedliwych” form rządów, to twierdził, że najlepszym dla państwa jest ustrój mieszany, w którym elementy monarchiczne, arystokratyczne i demokratyczne znajdują harmonijne połączenie (ordo mixta). Urzeczywistnienie takiego ustroju widział w Rzymie, gdzie konsulowie reprezentowali element monarchiczny, senat – element arystokratyczny, a zgromadzenia ludowe i komicja – element demokratyczny. Opierając się na tej teorii, uważał, że wszystkie kryzysy ustrojowe, jakie Rzym przeżywał, tłumaczą się zakłóceniem owej idealnej równowagi między trzema elementami ustrojowymi.

Cycerońska koncepcja mieszanego ustroju wywarła wielki wpływ na twórców nowożytnej koncepcji podziału władz, m.in. Monteskiusza, twórców angielskiej monarchii konstytucyjnej czy ojców założycieli Stanów Zjednoczonych. Jej celem było połączenie zalet monarchii, rządów elit i zasad demokratycznych – bez ich wad – w wyważoną całość, która oparłaby się korupcji i uniemożliwiłaby tyranię.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Cyceron#Pa%C5%84stwo

_aqq_

Aleksander Kwaśniewski o wyborach w USA: Polityczny thriller.
https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-wybory-w-usa-2020/aktualnosci/news-aleksander-kwasniewski-o-wyborach-w-usa-polityczny-thriller-,nId,4839759

Raczej erozja amerykańskiej demokracji. :))) Zwolennicy Trumpa sztucznie opóźnili przesłanie głosów korespondencyjnych do komisji wyborczych, a zwolennicy Bidena sztucznie przedłużają liczenie, żeby te głosy (oddane głównie na Bidena) mogły dotrzeć przed zamknięciem komisji.

Podobną erozję ideałów republikańskich widać we Francji, gdzie policja brutalnie pacyfikowała nie tylko protesty „żółtych kamizelek”, ale też np. strażaków.

dla przypomnienia:
Marianne – nieoficjalny symbol narodowy Republiki Francuskiej[1]. Popiersie Marianny jest ucieleśnieniem wolności. Znajduje się w wielu miejscach we Francji, m.in. w salach sądowych i merostwach. Marianne przedstawiana jest jako wojowniczka w czapce frygijskiej na głowie, na niektórych obrazach widać ją prowadzącą do walki naród francuski. Jej postać można także zobaczyć na oficjalnych pieczęciach państwa, na monetach oraz na znaczkach pocztowych.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Marianne

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/5/5d/Eug%C3%A8ne_Delacroix_-_Le_28_Juillet._La_Libert%C3%A9_guidant_le_peuple.jpg/598px-Eug%C3%A8ne_Delacroix_-_Le_28_Juillet._La_Libert%C3%A9_guidant_le_peuple.jpg

_aqq_

I tak jeszcze przy okazji Francji:

‚France will not give up religious cartoons’ declared Macron in homage to murdered teacher
https://www.thelocal.fr/20201022/macron-vows-france-will-not-give-up-cartoons-in-homage-to-murdered-teacher

A booklet of political and religious cartoons is to be published and distributed in lycées across France to defend the freedom of expression, as the country prepares to honour murdered teacher Samuel Paty.
The booklet was an initiative from administrative group Régions de France, which brings together presidents of regions across the country.
Group president Renaud Muselier confirmed that the Minister for National Education, Jean-Michel Blanquer, would also be involved with the booklet, “so that this initiative and work can be available to all lycée students in France”.
https://www.connexionfrance.com/French-news/Religious-cartoons-planned-in-French-lycees-as-France-honours-murdered-teacher-Samuel-Paty

———————

Biorąc pod uwagę ostatnie wypowiedzi pana Wojciecha Szewko dochodzę do wniosku, że albo nie zetknął się z tymi informacjami, albo dokonuje świadomej manipulacji, niegodnej osoby z tytułem naukowym. #noblesse oblige

_aqq_

i jeszcze przy okazji 2:

Choć budowa sieci 5G ruszyła niedawno i na razie dotyczy tylko wybranych krajów, to pierwsze doświadczenia pokazują, że nowy standard wyraźnie zwiększa możliwości użytkowników sieci mobilnych. Pokazują to dane, które zebrała firma analityczna Opensignal. Według niej najszybszy mobilny internet na świecie ma obecnie Arabia Saudyjska.
Sama prędkość na niewiele się jednak zda, bez odpowiednio dużego pokrycia kraju siecią 5G. Tu również przoduje Arabia Saudyjska, gdzie użytkownicy 5G 34,4 proc. czasu w sieci spędzają rzeczywiście w zasięgu telefonii najnowszej generacji. Kolejne miejsca zajmują tu Kuwejt – 29,1 proc., Hong Kong – 26,1 proc. oraz Korea Południowa – 20,7 proc.
https://businessinsider.com.pl/technologie/mobilna-ko-konkurencja-dla-swiatlowodu-saudyjczycy-liderami/dgf6w5g

The 2021 F1 calendar will feature a brand-new race in Saudi Arabia, with the news that the city of Jeddah will host the inaugural Saudi Arabian Grand Prix in November 2021.
https://www.formula1.com/en/latest/article.f1-adds-saudi-arabian-grand-prix-night-race-to-2021-calendar.49pVgTPyYV0KBJrOwtqUCN.html

Congratulations!

———————–

King Salman orders urgent aid to earthquake-hit Izmir
https://www.arabnews.com/node/1759296/saudi-arabia

Książę Faisal bin Farhan al-Saud robi naprawdę znakomitą robotę.

YEBAĆ p0lki

PROSZĘ O SOS LUB RECEPTY NA LEKI PSYCHOTROPOWE!!!
NIE WIEM JUŻ JAKĄ DROGĄ SIĘ RATOWAĆ!
Wybrałem tę drogę szukania pomocy bo Za chuja nie chce mi sie robić A MAM OSTRE ROZJEBANIE PSYCHICZNE.
TA WIADOMOŚĆ TO NIE ŻART, ANI PRÓBA OSZUSTWA.
JESTEM PRAWDZIWYM SPIERDOLONYM MÓZGOWO CZŁOWIEKIEM, KTÓRY ZAMIAST ISC DO PRACY WOLI DOSTAC HAJSY OD KOGOS PRACUJACEGO I SIEDZIEC NA CHACIE I SPAMOWAC GLAMRAP PIECIOMA NA KRZYŻ POSTAMI O POLSKICH KOBIETACH
Bardzo proszę o pomoc. Nie mam pieniędzy na dopalacze.
Jeśli kogoś naprawdę interesuje szczegółowo moja historia to już wyjaśniam. Jestem bardzo wątłej budowy ciała i mam szczurzy typ twarzy. Kilka razy próbowałem coś wyrwać ale nawet największe pasztety mi odmawiały dlatego właśnie tutaj wyładowuję swoje frustracje bo w realu nie mam odwagi. Nie mogę pracować np. fizycznie z uwagi na stan zdrowi (rozjebanie mózgowe) oraz pedofilię.
Jestem obecnie w takim stanie, że mogę np. wyjść z psem czy do sklepu z dopalaczami albo do dealera, ale TYLKO nie dalej jak 100-150 od domu. Dalej już mi się nie chce.
Nie mam praktycznie żadnej rodziny gdyż wszyscy mnie olali gdy zostałem przyłapany na namiętnym stosunku z moim jamnikiem. Żyjemy z moim psem Tamborem, a właściwie próbujemy przeżyć czasem tez go rucham lub masturbuję. Na razie trudno mi się spodziewać jakiejś poprawy zdrowia
Nie piję alkoholu i nie używam narkotyków biorę za to mefedron i leki psychotropowe.
Nie chce mi sie za chuja oddalać od domu za bardzo. JEŚLI JEST C

YEBAĆ p0lki

Nie chce mi sie za chuja oddalać od domu za bardzo. JEŚLI JEST COŚ CO MOGĘ ZROBIĆ Z DOMU PRZY KOMPUTERZE TO RACZEJ MI SIE NIE BEDZIE CHCIALO.
Proszę bardzo serdecznie o HAJSY!
Nawet 10 czy 15 zł mnie ratuje (a właściwie mnie i psa, ktorego dymam).
JESTEM NIEROBEM!
Mój rachunek bankowy:
JEBAĆ p0lki
71 1140 2004 0000 3702 5917 997

żENADA

JEBAĆ p0lki
71 1140 2004 0000 3702 5917 997

brakuje ostatniej cyfry pederasto

YEBAĆ p0lki

PROSZĘ O SOS!!! OKAŻ PROZĘ WSPÓŁCZUCIE!
NIE WIEM JUŻ JAKĄ DROGĄ SIĘ RATOWAĆ!
Wybrałem tę drogę szukania pomocy bo Za chuja nie chce mi sie robić.
TA WIADOMOŚĆ TO NIE ŻART, ANI PRÓBA OSZUSTWA.
JESTEM PRAWDZIWYM REALNYM CZŁOWIEKIEM, KTÓRY ZAMIAST ISC DO PRACY WOLI DOSTAC HAJSY OD KOGOS PRACUJACEGO.

Bardzo proszę o pomoc. Nie mam pieniędzy na życie. Jeśli kogoś naprawdę interesuje szczegółowo moja historia to chętnie napiszę (opiszę). Nie mogę pracować np. fizycznie z uwagi na stan zdrowi (uszkodzenie kręgosłupa) oraz agorafobię.

Jestem obecnie w takim stanie, że mogę np. wyjść z psem, wyjść do sklepu czy do sklepu z dopalaczami albo do dealera, ale TYLKO nie dalej jak 100-150 od domu. Dalej już mi się nie chce.

Nie mam praktycznie żadnej rodziny. Żyjemy z moim psem Tamborem, a właściwie próbujemy przeżyć czasem tez go rucham. Na razie trudno mi się spodziewać jakichś pieniędzy skądkolwiek.

Nie piję alkoholu i nie używam narkotyków biorę za to mefedron i leki psychotropowe oraz antydepresanty.

Nie chce mi sie za chuja oddalać od domu za bardzo. JEŚLI JEST COŚ CO MOGĘ ZROBIĆ Z DOMU PRZY KOMPUTERZE TO RACZEJ MI SIE NIE BEDZIE CHCIALO.

Proszę bardzo serdecznie o HAJSY!
Nawet 10 czy 15 zł mnie ratuje (a właściwie mnie i psa, ktorego dymam).
JESTEM NIEROBEM!

Mój rachunek bankowy:
JEBAĆ p0lki
71 1140 2004 0000 3702 5917 997

żENADA

JEBAĆ p0lki
71 1140 2004 0000 3702 5917 997

brakuje ostatniej cyfry pederasto

Popularne