Sprawdź nas też tutaj

News

GURAL ODPOWIADA NA WASZE PYTANIA – GLAMRAP.PL

Opublikowany

 

Całkiem niedawno swoją premiere miał album DonGURALESKO i koledzy – „Zaklinacz Deszczu”. Z tej okazji ściśle wspólpracując ze Szpadyzor Records zebraliśmy od Was pytania do Gurala. Z ponad 400 zapytań wybranych zostało tylko 20 najciekawszych.

Zapraszamy do miłej lektury poniżej.

 

 

 

Milyzg: Gural tworzysz polską scene hip-hopowa od 15 lat, masz jakąś radę dla młodch mc, którzy zaczynają swoja przygode z tą wspaniałą muzyką? Czym powinni sie kierować?

W muzyce warto kierować się sercem i własnym instynktem, nie zwracając przy tym uwagi na opinię ludzi postronnych. Należy unikać „doradców”, samemu kształtując swój warsztat, mógłbym tutaj przytoczyć maksymę za Waldkiem Kastą : „Wiara to korona, konsekwencja to berło”.

 

 

krzysiekWFD: Czy w najbiższym czasie udzielisz się na jakiejś płycie sygnowanej logiem wytwórni Wielkie Joł ?

Nie otrzymałem takich propozycji, więc raczej nie.

 

 

CRIS187: Czym zajmujesz się na co dzień jak nie piszesz tekstów czy kręcisz teledysków? Czy pracujesz jak normalna osoba np. rozwozisz pizze?

Dorabiam jako ekskluzywny żigolak.

 

 

Zioomek: Jakbyś ocenił na przestrzeni lat twoje relacje z Rysiem Peją? Jest sztama, spotykacie się jako kumple?

Nie spotykamy się jako kumple, ale jest sztama.

 

 

k1: W pierwszej połowie roku 2011 zapowiadał Pan mixtape, czy ukaże się on w ogóle? Czy będzie równie zajebisty jak cała reszta? Czemu gości Pan coraz rzadziej na bitach serdecznego Chopina rapu Mathea ?

Zaklinacz Deszczu jest w większości nagrany na bitach Matheo, więc w pytaniu zawarty jest kardynalny błąd.

 

 

Filipe Eftef: W tekstach kilka razy odwolujesz sie do natury, a takze wymieniasz nazwe ayahuasca. Czy to objaw większego zainteresowania stroną duchową czlowieka? Co sadzisz o tego typu sprawach jak np. szamanizm ,rytualy itp.? Pozdrawiam z Bieszczad.

Pozdrawiam Bieszczady. Jak można łatwo wywnioskować z mojej twórczości interesuje się jako żywo duchową stroną człowieka, a filozoficzna podszewka moich tekstów stanowi jedynie fundament dla słownej sofistyki.

 

 

DziDek: Czy czerpiesz inspiracje od jakiś amerykańskich raperow? Jeśli tak to od jakich?

Jestem wychowankiem amerykańskiego rapu z lat 90’tych, wtedy właśnie kształtował się mój kręgosłup muzyczny, jest całe mnóstwo artystów, choć dziś już w większości zapomnianych, którymi inspirowałem się podczas mojej drogi muzycznej. Jarałem się zarówno Zachodnim Wybrzeżem jak i Nowym Jorkiem, a później również artystami z Bay Area i Down South’em. Amerykański rap wyznaczył standardy w tej muzyce na zawsze.

 

 

Krecik: Co myślisz o zalegalizowaniu konopii w Polsce? Masz dzieci, gdybyś za kilka lat spotkał swojej dziecko z blantem co byś mu powiedział?

Jestem za legalizacją konopii. Posiadania, dystrybucji, produkcji, nie tylko w celach upajania się, ale również w wielu innych. Uważam, że legalizacja w dłuższej perspektywie przyniosłaby szereg profitów społeczeństwu polskiemu. Po pierwsze wzrosłaby jakość sortu, po drugie możnaby go kupić w schludnych legalnych miejscach, bez styczności z różnymi nieprzyjemnościami i innymi narkotykami. Po trzecie wielu ludziom w Polsce przydałoby się zajarać, bo mają spięte łydy. Po czwarte korzyści finansowe płynące z sektora przemysłu konopnego, pomogłyby wielu regionom w Polsce, zmniejszając bezrobocie i przyczyniając się do powiększania dobrostanu i błogostanu. Nie namawiam nikogo do używania marihuany, uważam, że tak jak każdą używkę należy ją stosować ostrożnie i okazjonalnie, ale podobnie jest z alkoholem, który jest powszechnie dostępny i jak wiadomo od dawna niszczy tkankę społeczną w Polsce. Historycznie rzecz biorąc zakaz marihuany nie dość, że nieskuteczny, nie dość, że wymyślony przez pewne grupy interesów po drugiej stronie planety to jeszcze unieszczęśliwiający młodych ludzi i zupełnie niesprawiedliwie łamiący im kręgosłupy, wypalił się.

Natomiast moje dzieci są za młode na tego typu rozważania.

 

 

Dżej: Jak wygląda sytuacja z K.A.S.T.A. Squadem, czy planujecie razem z 3W i Waldkiem pracować w najbliższym czasie nad tym albumem? Słyszałem, też plotki jakoby ostatnia K.A.S.T.A. miała się ukazać bez Gurala szalejącego na beatach. Pozdro

Nie prowadziliśmy szczegółowych rozmów na ten temat z Waldkiem, ale od dawien dawna istnieje zamysł tego albumu. Ja ze swojej strony chętnie bym wystąpił, dlatego, że okres KASTA SQUAD’u wspominam szczególnie miło, jako bardzo ważny element w moim rozwoju scenicznym. Warto byłoby do tego wrócić.

 

 

Wassup z wwa: Czy uważasz że rap zmierza w dobrym kierunku czy może w przeciągu ostatnich lat stracił on na wartości? Jak oceniasz rozwój własnej muzyki?

Ocenę rozwoju mojej twórczości pozostawiam słuchaczom, ze swojej strony dokładając wszelkich starań, aby wznosić się na wciąż nowy level w budynku z szyldem RAP. Jeśli zaś chodzi o kondycję całego nurtu, to jest w tej chwili dość krucha, ale bywalo gorzej. Gatunek muzyki RAP, miewał lepsze i gorsze momenty, ale wszystko co ma zawdzięcza sobie, a nie przemijającym modom czy komercyjnym mediom. Trudno mi powiedzieć, w jakim kierunku zmierza, wiem natomiast, że cieszy się sporym zainteresowaniem i ma się chyba nieźle.

 

 

Zdźichu: Dlaczego twoja ksywa jest przez u otwarte? Moja ciotka jest nauczycielką i ją to bardzo razi w oczy.

Tak jakoś, pozdrów Ciocię.

 

 

Mejson O.T.M.E.T.:  Czy 7, 8 lub 9 lat spodziewałeś się, że kiedyś Twoje produkcje będą wyglądały jak teraz? Że teksty, które teraz piszesz będą bardziej głębokie, filozoficzne czy też „duchowe” ? Czujesz w ogóle tą przeminę ? Moje pytanie może wydać sie nie trafne, ale postaraj się odpowiedzieć Mocno pozdrawiam i oddaje szacunek za dotychczasowe arcydzieła! Piątka!

Tyle lat temu nie spodziewałem się zupełnie niczego, w muzyce pozwalam rzeczom się dziać. W życiu które jest ciągłą przemianą przechodzę poprzez różne etapy, czego odzwierciedleniem z całą pewnością są słowa, które wypluwam do mikrofonu. Siłą rzeczy uprawiam ekstrawertyczną twórczość będąc jednocześnie introwertykiem. Po prostu wykonałem pewien postęp jako człowiek, wzboogacając swoją stronę duchową, zdobywając wiedzę, ucząc się i trenując, czego naturalną konsekwencją jest również zmiana w mojej muzyce.

 

 

Ms22: Jak zapatrujesz się na teorie spiskowe? Czy jesteś za wprowadzeniem jedzenia GMO i czy słyszałeś może o Illuminatach czy Nowym Porządku Świata? Jeśli tak to co o tym sądzisz?

Teorie spiskowe mają to do siebie, że są „teoriami spiskowymi”, które miksują ziarno prawdy i mnóstwo bzdur. Staram się unikać czarno-białych rozwiązań podsuwanych mi przez kogoś innego. Wszelkie łatwe recepty zazwyczaj są fałszywe.

W swoim pytaniu wrzucasz do jednego worka kilka zagadnień, dość luźno moim zdaniem ze sobą powiązanych. Nie odbieram nikomu prawa do dociekania prawdy, ale należy robić to w sposób wyważony. Sensacyjne i powierzchowne doniesienia czerpane z internetu nie powinny zastępować szczerych dążeń do poznania istoty spraw.

 

 

Patryk: Czy Szpadyzor Records ma jakieś plany rozwoju jak np. Aptaun ? Czy stara się pozostać małą wytwórnią wydającą swoich przyjacieli? I czy wytwórnia jest nastawiona bardziej na wydawanie płyt czy różnego rodzaju mixtapów? Tak jak np. Wielkie Joł.

Jaki jest koń każdy widzi, wytwórnia SZPADYZOR RECORDS jest ewenementem na skalę krajową, gdyż budowana jest w oparciu o przyjaźń i prawdziwe relacje, a nie kontrakty i umowy. Mamy plany na nadchodzące okresy wydawnicze, które sukcesywnie obwieszczamy wszem i wobec. Już 23.02 wychodzi album RY23 „Magiczne Pióro”, koniecznie sprawdźcie tę produkcję!

 

 

Panda: Co z napojem SCYZOR, skosztujemy go kiedyś?

Napój Scyzor będący alchemiczną sublimacją rapowego stylu i wyszukanego smaku cały czas przechodzi fazę testów na ochotnikach. W związku z lawinową liczbą ofiar i nową listą leków refundowanych premiera zostaje przesunięta. Więcej informacji nie podam, stay tuned!

 

 

Majki ZHL: Czy np. człowiek mocno zajarany tą kulturą jak i twoją pracą przez te wszystkie pięknie spędzone lata w tej kulturze, i taka osoba która robi to samo co ty, może nie na tym samym poziomie synu wiem, że jesteś w budynku, ale ta która zaczęła przygode z pisaniem i wrzucaniem swoich słów w mikrofon i dąży do celu aby spełnić to swoje marzenie, ma szanse np. podejść do Ciebie po koncercie (nie mówie, że jakikolwiek „plackowaty” typek) i zamienić z tobą kilka słów na ten temat, i wypić z tobą kielona? Czy w ekipie szpadyzorów jest coś takiego jak „poszukiwacz młodych talentów?”.

Podczas długich tras koncertowych zawsze staram się znaleźć czas żeby odwzajemnić dobre słowo słuchaczom, staram się jednak nie pić tego wszystkiego co mi proponują, bo wyglądałbym nawet gorzej niż wyglądam co już jest prawie niemożliwe do osiągnięcia dla przedstawiciela Homo Sapiens.

 

 

Laluś: Czy Twoim zdaniem uczestnictwo w subkulturze rapowej można traktować jako uczestnictwo w rzeczywistości wykreowanej kulturowo? Takimi rzeczywistościami są np. nurt fantasy (powieści filmy gry fabularne), rycerstwo (przebieranie się za ludzi z dawnych epok, branie udziału w tego typu zjazdach) albo subkultura techno z jej transem narkotycznym.

Nie wiem, jestem czynnym uczestnikiem transu hip-hopowego od wielu lat i wydaje mi się to być dość szczerym i powszechnym zjawiskiem wśród ludzi, że zwyczajnie jarają się różnymi rzeczami. Szczerze powiedziawszy nie rozumiem pytania.

 

 

Klima: Jak czuje się DGE wychodząc na scenę?

Scena niewątpliwie jest moim żywiołem i zawsze wychodząc na nią czuje się podekscytowany i zaszczycony, jednocześnie zdając sobie sprawę z tego, że jestem na niej po coś i mam do wykonania określoną robotę. W mojej umowie koncertowej jest taki zapis, że wykonam ją wedle mojej najlepszej wiedzy i umiejętności. To ciężki, ale satysfakcjonujący kawałek chleba.

 

 

Damian Lubelski: Gural co byś zrobił gdyby Tede i Waldemar Kasta zaproponowali Ci nagranie całego albumu GTW?

Chyba bym się spierdolił w rajtuzy. Pozdro


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

 

News

„Fentanyl wjechał do Polski” – ostrzega popularny raper

„To moja odpowiedzialność przez to jaką robię muzykę”.

Opublikowany

 

Fentanyl pojawił się w Polsce, a ze skutkami jego zażywania miał nieprzyjemną okazję zapoznać się już Yung Adisz. Przestrzega on młodych ludzi przed tym narkotykiem.

– Jestem w szoku i czuję, że jest to moja odpowiedzialność przez to jaką robię muzykę – mówi na początku nagrania Adisz. Raper opisuje później sytuację, której był śwaidkiem.

– Przechodziłem i jakiś młody chłopak zgonował, był cały spocony i zarzygany. Myślałem, że alkohol. Minęło 20 minut i wracałem. Karetka i okazuje się, że się przekręcił się fentem – dodaje.

Fentanyl to opioidowy lek przeciwbólowy o bardzo silnym działaniu. Na ulicy stosowany jest do odurzania się niskim kosztem.

Poniżej wideo:

Czujesz, że potrzebujesz pomocy lub twoi bliscy? Skontaktuj się ze specjalistami pod poniższymi numerami telefonów:

 • 800 199 990O – ogólnopolski Telefon Zaufania Uzależnienia.
 • 22 823 65 31 – telefon Zaufania Uzależnień Stowarzyszenia MONAR.
 • 800 120 289 – infolinia Stowarzyszenia KARAN.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

Posiadłość Drake’a ofiarą powodzi. Raper pokazał zalany dom

Drake nie traci jednak poczucia humoru.

Opublikowany

 

drake

Toronto nawiedziły powodzie, nie oszczędzając luksusowej willi Drake’a. Raper pokazał wideo z zalanej posiadłości, żartobliwie to komentując.

Jak podają lokalne media, stolicę Kanady nawiedziły największe powodzie od 80 lat. – W wyniku silnej burzy wiele ulic w Toronto zostało zalanych, a około 45 tysięcy odbiorców było pozbawionych prądu do wtorkowego wieczoru – informuje serwis CBC.

Powódź nie oszczędziła posiadłości Drake’a. Pokazał on w social mediach zalane pomieszczenia swojej luksusowej willi. – Lepiej, żeby to było Espresso Martini – skomentował żartobliwie.

Zalana willa Drake’a, była jakiś czas temu opisywana przez magazyn „Architectural Digest”, który twierdził, że „przytłacza ona luksusem”. – Ponieważ wznosiłem go w moim rodzinnym mieście, chciałem, żeby konstrukcja przetrwała 100 lat – mówił raper.

Poniżej wideo:


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

Porzuciła rapowanie dla OnlyFans. Teraz ujawnia swoje 3-letnie zarobki

Suma robi wrażenie.

Opublikowany

 

W wieku 15 lat Bhad Bhabie wydała debiutancką płytę z plejadą rapowych gości. Trzy lata później porzuciła rap po odkryciu platformy OnlyFans. Jak teraz radzi sobie była raperka?

Bhad Bhabie w 2018 roku mogła pochwalić się featuringami z takimi graczami jak YG, Lil Yachty, Lil Baby, City Girls, Ty Dolla $ign i Kodak Black. W wieku 16 lat podpisała kontrakt na milion dolarów z grupą Pulse Music Group, która miała reprezentować jej interesy. W 2019 roku podpisała umowę ze Snapchatem na autorski program, a jej pierwszy odcinek po 24 godzinach miał 10 milionów wyświetleń na liczniku. W wieku 18 lat Bhad Bhabie przeniosła się na platformę OnlyFans.

Raperka miała również tutaj imponujący start. W ciągu doby zarobiła na OF okrągły milion dolarów. 21-latka po trzech latach pobytu na tej platformie, ujawniła teraz ile przez ten czas zarobiła. Od 2021 roku udało jej się zebrać 57 milionów dolarów.

3-letnie zarobki Bhad Bhabie na OF

Raperka od czasu publikowania swoich zdjęć na OF nie wypuszcza nowych kawałków. Mimo to, na Spotify wciąż ma 1.5 miliona słuchaczy w miesiącu. Sporo jej numerów przebiło także 100 milionów streamów, a numer „Gucci Flip Flops” z Lil Yachtym ma 250 milionów odsłuchów.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

Alberto pokazał, jak rapował w wieku 17 lat

„Wszystko zawsze napisane samemu i robione z zajawki”.

Opublikowany

 

alberto 17 lat

Kiedy Alberto szturmem wdarł się na scenę przy pomocy Malika Montany, wielu twierdziło, że wziął się znikąd. Nic bardziej mylnego. Od wielu lat raper działał w podziemiu pod inną ksywką.

Alberto, czyli Opete w wieku 17 lat

Zanim Alberto przyjął swoją obecną ksywkę, funkcjonował w środowisku jako Opete. Teraz dokopał się on do archiwalnego nagrania, na którym możemy zobaczyć, jak radził sobie z rapem jako nastolatek.

– Miałem tu jakieś 17 lat. Wszystko zawsze napisane samemu i robione z zajawki do dziś, dowód na to, że ci, którzy mówią na mnie „produkt”, są zwykłymi idiotami, kłamcami szukającymi poklasku – napisał. – Widzicie tę fryzurę? Kiedyś tak się latało – dodał.

Poniżej wideo:

Jak Malik Montana poznał Alberto?

Malik Montana po raz pierwszy zetknął się z Alberto na planie teledysku. Czarnoskóry raper podszedł do niego i chciał puścić mu swój kawałek.

– Trochę zmęczony w przerwie mówię mu, tak jak każdemu młodemu artyście: „Mordo, nie chcę słuchać twoich kawałków, zarapuj mi po prostu to, co masz mi do przekazania w tej chwili”. On zaczął coś rapować, rapować i to nie było jeszcze aż takie fajne, ale z drugiej strony zobaczyłem ogromną charyzmę i siłę w delivery. To że rapował, przekonywało mnie. Pod koniec nie słuchałem już nawet słów, tylko patrzyłem, czy charyzma się zgadza. I było to coś. Spotkaliśmy się w studiu raz, drugi, trzeci, Alberto rapował jeszcze pod inną ksywką. To był jakiś zlepek liter, jak to mają podziemni raperzy, więc pytam: „Jak ty masz na imię”. On do mnie, że Alberto, więc mówię: „To jest twoja ksywka od teraz” – mówił szef GM2L w Studiu RapNews w 2020 roku.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

Rumunia: u boku Frencha Montany pojawił się influencer oskarżony o handel ludźmi

„To obrzydliwe”.

Opublikowany

 

french montana

Podczas koncertu w Rumunii, French Montana zaprosił na scenę influencera określanego mianem „Boga piwniczaków i inceli”, który jest podejrzany o handel ludźmi.

Travis Scott, Gucci Mane, Lil Pump, Wiz Khalifa i French Montana wystąpili na jednym z największych rumuńskich festiwali rapowych, który odbywa się na plaży w Costinesti. Koncert tego ostatniego wywołał wiele kontrowersji przez zaproszenie na scenę Andrew Tate’a.

Andrew Tate gościem Frencha Montany

W połowie koncertu rapera urodzonego w Maroko, na scenie pojawił się Andrew Tate. To influencer i czterokrotny mistrz świata w kickboxingu, który zyskał popularność przez wypowiedzi na temat kobiet. Obecnie oczekuje na proces w Rumunii pod zarzutem handlu ludźmi, gwałtu i utworzenia grupy przestępczej wykorzystującej kobiety.

Kiedy Tate pojawił się na scenie i został ciepło przywitany przez publiczność, French Montana powiedział: „Rumunia cię kocha, mój bracie”. Raper poinformował także, że obaj nakręcili podcast, który jeszcze się nie ukazał.

Poniżej wideo:

Andrew Tate zaproszony na scenę. „To obrzydliwe”

Andrew Tate został dobrze przyjęty na koncercie rapera, ale internetowa społeczność zareagowała na gościa Frencha Montany zupełnie inaczej.

 • To obrzydliwe zapraszać go na scenę. Bardzo słaby ruch.
 • Naprawdę, raperzy uwielbiają wspierać wszystko, co świat ma najgorszego do zaoferowania.

Organizatorzy festiwalu również zareagowali na nieoczekiwane pojawienie się influencera na scenie, odcinając się od jego osoby.

– W naszym programie artystycznym nie ma nazwiska Tate i nie jest mu dedykowany żaden przedział czasowy. Nasza scena, podobnie jak inne na świecie to platforma do swobodnych wypowiedzi artystycznych. Jego obecność to był spontaniczny ruch ze strony Frencha Montany.

Andrew Tate i French Montana spotkali się w Rumunii

Krytykował innych raperów

Andrew Tate był w przeszłości głośnym krytykiem hip-hopu. Sugerował, że raperka Ice Spice to demon. – Nosi odwrócony krzyż. Matrix uczynił ją sławną. Nikt nie wie dlaczego, ale na pewno nie jest to spowodowane talentem. Ma na sobie Balenciagę, która molestuje dzieci i tworzy diabelskie symbole – mówił na początku tego roku.

Były kickboxer miał też spinę z Meekiem Millem, po tym jak pojawiły się pogłoski, że rapera łączyły bliskie kontakty z Diddym. – Więc Meek Mill uprawiał seks z Diddym i Usherem? – zapytał. – Czy nie zajmowałeś się handlem kobietami w celach seksulanych – odpowiedział mu raper.

Prokuratorskie zarzuty

Andrew Tate i jego brat Tristan zostali oskarżeni przez prokuraturę o handel ludźmi, gwałt i utworzenie grupy, która miała na celu wykorzystywanie seksualne kobiet. Oskarżeni nie przyznają się do winy.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

Mieszkańcy nie kryją oburzenia, a Clout Festival komentuje zachowanie ochrony

„Organizacja i bezpieczeństwo – totalne dno”.

Opublikowany

 

Przez

fot. materiały prasowe

Uczestnicy tegorocznej edycji Clout Festivalu, a także ich rodzice alarmują o karygodnym zachowaniu ochrony. Na dowód pokazują nagrania wideo, na których widzimy jak osoby zabezpieczające imprezę potrafią z zaciśniętej pięści uderzać jej uczestników czy przerzucać przez barierki.

Co na to organizatorzy festiwalu? Do tej pory wystosowali jedynie krótki komunikat: – Odnotowaliśmy kilka niewłaściwych zachowań niektórych pracowników ochrony. Podjęliśmy już stosowne kroki, żeby ukarać te osoby. Zostaną pociągnięte do odpowiedzialności – napisali jeszcze podczas trwania festiwalu.

Tymczasem w social mediach Clout Festivalu roi się od słów krytyki także od mieszkańców Służewca, którzy narzekali na hałas:

 • Zabrakło wam sumienia i szacunku dla mieszkańców.
 • Clout dudni na cały Służewiec. Przy ulicy Cybernetyki przy zamkniętych oknach słychać koncert. Kto dopuścił takie natężenie hałasu i zaburza ciszę nocną? Nasze półroczne dziecko nie może zasnąć przy otwartym oknie, bo tak dudni. Jest duszno, nie można nawet wywietrzyć mieszkania.
 • 91-letnia osoba i małe dziecko nie mogą spać.
 • Zamknąć mordy i dać nam spać.

Głosy krytyki płyną również od uczestników festiwalu, którzy narzekają przede wszystkim na pracę ochrony.

 • Żałosne doświadczenie. Organizatorzy nie potrafią ani ustawić odpowiedni poziomu dźwięku, ani kontrolować ochrony.
 • Żeby łamać ręce? Ciągnąć człowieka za włosy po ziemi jak szmatę? Organizacja i bezpieczeństwo – totalne dno.
 • Totalne nadużycie uprawnień, przemoc pod przykrywką ochrony.
 • Na ten moment 3 edycja Cloutu to jedna, wielka kompromitacja PR’owa organizacji. Informowanie o wyłamaniu się artysty dosłownie na kilka godzin przed startem (a już na kilka dni przed ludzie alarmowali, że Babytron zniknął z aplikacji i mysleli, ze to jakis blad), obietnica ogloszenia zastepstwa za Chief Keefa do czego nie doszlo. uczestnicy skarza sie, ze ochrona i wolontariusze nie reaguja na prosbe pomocy, a ludzie z tylu mdleją i nikt nie chce im pomóc. ludzie wydali siano na dzien pierwszy zeby zostac ojebanym na jednego artyste jeszcze. słabo.

Poniżej wideo:


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

Popularne

Copyright © Łukasz Kazek dla GlamRap.pl 2011-2024.
(Ta strona może używać Cookies, przeglądanie jej to zgoda na ich używanie.)

error: