Sprawdź nas też tutaj

Opublikowany

 

„Turoń” to drugi singiel zwiastujący nowy album Gurala „Latające Ryby”. To 10 studyjny, solowy album donGURALesko. Po gorąco przyjętym, zwariowanym mixtape “Miłość, szmaragd i krokodyl” nadeszła pora nieco poważniejsze treści. Realizm magiczny miesza się z socjologią, sen z jawą, a nauka z metafizyką. Za produkcję muzyki odpowiada czołówka polskich producentów: White House, The Returners, Ceha/CCT oraz reprezentanci nowej szkoły: Tailor Cut, KillyrGod oraz James Wantana. Album jest swoistą kontynuacją myśli z poprzednich albumów „Magnum Ignotum: Preludium” oraz Dom „Otwartych Drzwi”, zamykając tym samym pewien etap w twórczości DGE.

„Latające Ryby”, który ma się ukazać 7 czerwca. Wystartował również preorder albumu na donguralesko.pl. Wszystkie szczegóły płyty są dostępne w naszym dziale Premiery Płyt.

 
12 komentarzy

12
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Fan Tedego i Donguralesko Innych Też JebaćHejterów

Dobra Muza!
Pozdro Dziadzia. 🙂

PS.
Debile nie ogarniają, Jebać Łaków…!!!

WrozkaZdupy

Ryby udustepniaja latajacego gurala.

PS. Masz rozjebala pizde I wszyscy Maja cie za szmate? Pewnie tak jest wiec daj I MI

Odb

Tural -„Guroń”

peter_zagłoba

Ale z niego człowiek kopia.
Mało mu że Jutub blokuje go za podobieństwa ze strimerem Guralem, to teraz jeszcze podpierdolił motyw na teledysk od innego Goorala. https://www.youtube.com/watch?v=Q9pib9nd-J4

Analny

Gural – „Analny Turoń”

ProfesorNauk

Kojarzycie jaki dźwięk wydaje żubr w tej reklamie chujowego piwa dla biedaków? Coś jakby beknąć bez otwierania ust. To teraz popatrzcie jak robi turoń jego odległy krewny w 00:5
https://youtu.be/uxctP3R7iaI

Leszek Pisz First

Internet zrodlo wiedzy wszechswiata.. Ja prdl pokolenie internetowych idiotow szukajacych sensacji w Swiecie! Zamknijcie laptopy i idzcie sie przewietrzyc i dotlenic kore mozgowa..

TEDE NWJ

Nie kumam fenomenu tego typa. donKURWAzTesco nigdy nie miał własnego stylu i wizerunku, zawsze wszystko zerżnięte od kogoś. Najpierw w czasach Killaz Group pończocha i jakaś szmata na głowie wzorem czarnuchów z USA a dziś ten łak besczelnie stylizuje się na Sido, nawet gesty w teledyskach momentami ma te same. No i jeszcze te biedne rymy składane byle jak byle tylko się rymowało.

Mam małego dlatego jestem pasywem.

Sido? To ten co kserowal MF Doom’a?
Niemiecki rap to ten co odpoczatku miał wszystko zarżnięte od czarnuchów ze stanów?
Polski rap? To ten gdzie wszyscy oprócz Gurala byli oryginalni i nigdy nie kserowal czarnuchów ze stanów?
Beka w chuj.

ProfesorNauk

Jak niemiec nie pierdnie po obiedzie to taka oznaka że jakby mu nie smakowało. Guralesko spierdział się podczas wywiadu więc chyba jednak xero z niemiec.

Mam małego dlatego jestem pasywem.

Xero z Niemiec a xero Niemiec to dwie różne rzeczy. Gural jest z Wrocławia a tam każdy to Niemiec w mniejszym lub większym stopniu

NUMER RAZ

Tese nie wyruchalem Ci panny!

Popularne