Sprawdź nas też tutaj

News

Gural, WCK i Kali zagrali dla „Otwartych Klatek”

„Piękny pokaz czystego hip-hopu i ogromnej empatii”.

Opublikowany

 

Czy empatia wobec zwierząt mogłaby być traktowana jako kolejny element hip hopu? Nowy film Stowarzyszenia Otwarte Klatki udowadnia, że na pewno jest ona ważną wartością dla czołowych reprezentantów sceny. “Zawsze jest dobry moment” to krótka filmowa historia zapisana podczas prozwierzęcego koncertu charytatywnego “Dawaj Sianko!”, na którym w warszawskim klubie Pogłos wystąpili: donGURALesko, WCK i Kali.

W filmie można posłuchać o tym, jak donGURALesko i Kaietanovich (WCK) pogłębiają temat wzajemnych związków kultury hip-hopowej i walki o prawa zwierząt. Nie brakuje też wzruszających momentów z występu Kaliego, który w prosty i dosadny sposób podziękował publiczności za empatię w stosunku do słabszych stworzeń. Oprócz raperów, na filmie widać też całe mnóstwo innych, związanych z kulturą hip hopową ludzi, którzy bezinteresownie zaangażowali się w charytatywne wydarzenie na rzecz “Otwartych Klatek”. Scenę rozgrzewali: Maggy Moroz, Czillka, DJ Żmuu, DJ Lem i Ola Buczyńska, koncert nagłośnił kolektyw Jah Love Soundsystem, a prozwierzęce graffiti na pamiątkę imprezy wykonali Tempz, Esze Art, Pest.

Koncert i film pokazują, że temat walki o prawa zwierząt mobilizuje zupełnie różne środowiska, wbrew temu co niektórzy starają się wmówić społeczeństwu. Kilkunastu artystów, których łączy miłość do muzyki i kultury dało piękny pokaz czystego hip-hopu i ogromnej empatii. Bardzo doceniamy, że donGURALesko, Kaietanovich (z częścią ekipy WCK) i KALI głośno stanęli po stronie zwierząt w najbardziej naturalny dla siebie sposób – mówi Weronika Pochylska ze Stowarzyszenia Otwarte Klatki.

Film zachęca do “sypnięcia siankiem” na limitowaną koszulkę „Cash Helps Every Fox Around Me” autorstwa Piotra „Kotka” Jackowskiego, z której cały dochód wspiera działania kampanii OK – „Cena Futra”.

 
11 komentarzy
11 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
(▓▓▓(̅(_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅() ڪے
10 miesięcy temu

CHUJ KOGO OBCHODZĄ TE SZMACISKA

Huy
10 miesięcy temu

Religia to taki sam rak jak astrologia

Can
10 miesięcy temu

Mam nadzieję, że nie mówisz o zwierzaczkach

Kaczyński
10 miesięcy temu

I to mnie się podoba!

Kondon z lazaretu
10 miesięcy temu

pod 40tke ubieranie sie jak dziecko i chrzanienie o pieknym hiphopie tylko degeneruje

gandzior - fan Puszapa
10 miesięcy temu

lewactwo do wora

Belzebub
10 miesięcy temu

A wor o mur

Belzebub
10 miesięcy temu

Kali to sam pójdzie do klatki za te walki

omg
10 miesięcy temu

morda kurwo ze wsi. teraz ty bedziesz jadl te resztki

Odb
10 miesięcy temu

G.oral, WC i Kuli zagrali dla „Otwartych Kloak”

Bosze
10 miesięcy temu

Lewaki atakujo

Popularne