Sprawdź nas też tutaj

News

Gural zachęca do poparcia zakazu hodowli zwierząt na futro

Apel rapera w ramach akcji #FurFreeEurope.

Opublikowany

 

Stowarzyszenie Otwarte Klatki nawiązało współpracę z popularnym raperem DonGURALesko w ramach kampanii Europa Bez Futer. Raper i aktywiści opublikowali krótkie, wzruszające wideo, na którym Gural, w towarzystwie lisów uratowanych z ferm futrzarskich, zachęca do złożenia podpisu pod Europejską Inicjatywą Obywatelską #FurFreeEurope i wspólnego „zmieniania świata”.

DonGURALesko jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich raperów, a swoje serce wobec zwierząt okazał już niejednokrotnie. W 2020 roku wziął udział w koncercie charytatywnym Otwartych Klatek, który był wyrazem poparcia dla zakazu hodowli zwierząt na futro w Polsce. Tym razem raper idzie o krok dalej i zachęca swoich obserwatorów do podpisania Europejskiej Inicjatywy Obywatelskiej #FurFreeEurope, która jest szansą na wprowadzenie zakazu hodowli zwierząt na futro w całej Unii Europejskiej, a także na zakaz importu futer do krajów UE.– Zamykanie ich [lisów] na całe życie w ciasnych klatkach jest najbardziej bestialskim pomysłem, jaki można sobie wyobrazić – mówi DonGURALesko na nagraniu. Towarzyszą mu lisy uratowane z ferm futrzarskich, które obecnie mieszkają w starym zoo w Poznaniu.

– Publikacja filmu zrealizowanego z Guralem jest inauguracją Tygodnia Bez Futra – to symboliczny czas, bo właśnie w tym okresie, na przełomie listopada i grudnia, rozpoczyna się sezon zabijania zwierząt na fermach futrzarskich. Po zaledwie kilku miesiącach życia, które jest wypełnione ogromnym cierpieniem i ogranicza się do ciasnej klatki, norki są gazowane, a lisy i jenoty rażone prądem. Mamy niepowtarzalną szansę, aby raz na zawsze zakończyć ten okrutny przemysł – wystarczy podpisać inicjatywę – mówi Marta Korzeniak ze Stowarzyszenia Otwarte Klatki.

Już prawie 20 krajów w Unii Europejskiej wprowadziło zakaz hodowli zwierząt na futro – w ostatnim czasie były to Estonia, Irlandia, Włochy, Malta i Łotwa. Polityczna debata o takim zakazie trwa m.in. w Litwie i Rumunii. W Polsce od czerwca na numer druku czeka projekt ustawy zakazującej hodowli zwierząt na futro złożony przez Zielonych.– Zdecydowana większość Polaków jest przeciwko hodowli zwierząt na futro. Zakaz takiej hodowli ma ogromne poparcie polityczne. Mimo że do laski marszałkowskiej został złożony świetnie przygotowany i dopracowany projekt zakazu, nic w tym kierunku się nie dzieje. Liczymy, że polscy politycy wrócą do tematu jak najszybciej, a w międzyczasie walczymy o Europę Bez Futer – mówi Marta Korzeniak.

Pod inicjatywą #FurFreeEurope podpisało się już ponad 600 tysięcy osób. Potrzebny jest przynajmniej milion podpisów, aby Komisja Europejska rozpatrzyła wniosek. Inicjatywę może podpisać każda osoba, która ukończyła 18 lat i która jest obywatelem lub obywatelką UE na stronie: www.europabezfuter.pl.

156 komentarzy
156 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Jarosław K.
9 dni temu

Witajcie czy podpisali byście się pod petycją zakazującą rapu w Polsce? Jeżeli tak kciuk w górę jeżeli nie to kciuk w düpę. Pozdrawiam

Weeee
8 dni temu
Reply to  Jarosław K.

Panie Jarku, ja to wszystko podpiszę

Prezydent Anżej
8 dni temu
Reply to  Weeee

Podpisane już dawno

Jarosław K.
8 dni temu

Na Adriana to zawsze można liczyć pozdrów agatke

RAPER NUMER JEDEN W POLSCE
7 dni temu
Reply to  Jarosław K.

KRÓL RAPU TERMOFILAR!!!
KRÓL RAPU TERMOFILAR!!!
KRÓL RAPU TERMOFILAR!!!
KRÓL RAPU TERMOFILAR!!!
KRÓL RAPU TERMOFILAR!!!
youtube.com/watch?v=4JYzjTLiXLY&ab_channel=TERMOFILAR__official

YP®
8 dni temu
Reply to  Jarosław K.

Ja tam kciuk w górę ale chętnie przyjmę jeszcze bonus w postaci do dzioba od szanownego pana kota panie jarosławie jedyny władco rzeczpospolitej 🙂

Jarosław K.
8 dni temu
Reply to  YP®

OdpierdoI się od kota bo naślę na ciebie Animals a oni się nie pierdoIą w tańcu. Pozdrawiam głosujecie na piss

Nauczka
8 dni temu
Reply to  Jarosław K.

Zakaz rapu, zakaz alkoholu, zakaz papierosów, zakaz narkotyków, zakaz tvp i zakaz tvnu. A tak na prawdę to już mam to w d… zakazami się nie da tego zatrzymać, niech ludzie robią co chcą, a potem będą się z tego tłumaczyć. Tylko no.. dzieciaki nie powinny mieć dostępu do patotresci, więc w sumie bym wprowadził zakaz niecenzuralnego rapu dla dzieci, jak to jest, że kiedyś na kasetach czy płytach były teksty że to muzyka nie dla dzieci, niecenzuralne treści a teraz 12 latki mogą słuchać tych bzdur i bluzgów? Uderzam piescia w stół i mówię BASTA ! Koniec hejtowania!

Jarosław K.
8 dni temu
Reply to  Nauczka

A komu by się chciało pisać te teksty na VHS czy tam na płytach do patefonu? Jak masz to w dúpie to dawaj kciuk w górę i nie pierdoI. Pozdrawiam wszystkich Polaków i polki. Głosuj na piss

Hehehe
8 dni temu
Reply to  Jarosław K.

Dałem ci zielonego, ale w düpę też se wsadzilem

Jarosław K.
8 dni temu
Reply to  Hehehe

I dobrze za wsadzenie w dūpê palca dostaniesz za to 10punty do programu e-obywatel, za 200punktow możesz odebrać 5kg węgla z Kolumbii. Partia Piss źli ludzie na dobre czasy, na złe czasy jeszcze gorsi, pozdrawiam.

Truman show wymieszany z Seksmisja...
8 dni temu
Reply to  Jarosław K.

U mnie to jest tak, nie oglądam telewizji od 10 lat ale codziennie otoczenie próbuje mi coś wmówić : umrę bo nie mam maski, pójdę na wojnę i zginę, dostanę mandat z którego się nie wypłacę bo zmiany przepisów w ruchu drogowym … i tak cały czas w kółko . To mi pokazuje w jakim szalonym miejscu żyjemy, prawdziwy Truman show -wersja Hardcorowa

Truman show wymieszany z Seksmisja…

TEDE NWJ
9 dni temu

PRZECIEŻ TEN LAMUS SAM NOSIŁ FUTRA XDDD
A TERAZ STARCOWI COŚ SIĘ ODWIDZIAŁO?

BEKA Z LEWAKA 😀

żENADA (GimBaO33)
9 dni temu
Reply to  TEDE NWJ

proszę Cię nie przezywaj go

redpill w zderzeniu z rzeczywistością
9 dni temu

pierwsze co usłyszałem to żeby się nie żalić przy kobiecie bo to wygląda żałośnie
zgodziłem się z tym

aż nastała noc gdzie z grupą znajomych w parku waliliśmy browary, ledwo co skończona osiemnastak i jeden gość zaczął się żalić ale tak żalić jak ostatni robak, że nie ma pieniędzy, że nie będzie miał gdzie mieszkać, buty nowe musi kupić a nie ma za co i tak żaląc się o tych butach popijał sobie trzecią małpkę wódeczki
no i moja myśl, chłopie, teraz nikt nie będzie cię szanował bo się żalisz jak przegryw
dwa dni potem laska która z nami była i pierwszy raz tego typa na oczy widziała trzymała się z nim za rękę i polecieli w ślinę
a ta laska to nie patuska czy karyna jak zaraz normictwo będzie pisać, zwykła laska, teraz studiuje filologię XD
i tak człowiek od urodzenia widzi rzeczy które tylko utrwalają w przekonaniu, że jest śmieciem podludziem

Oczywiście nie zdziwi was fakt, że chłopek roztropek miał co najmniej 1,80m i twarz lekko mówiąc nie należącą do podludzia

widocznie miał dobry charakter ( ͡° ͜ʖ ͡°)
9 dni temu

bo troska ze strony kobiety jest dla chada, przegryw może iśc na terapie lub samobója strzelić. Natura

Normictwo nigdy nie będzie potrafiło przekłnąć brutalnej pastylki – kobeity same zagadują, inicjują, wybierają, nie trzeba ich podrywać, gdy masz odpowiedni status genetyczny to same zaciągną cię do łóżka

baronkriminel5801
8 dni temu

kiedys ganialem za kasa ( poczatki w UK) dzis siedze na beneficie 7lat osoba niepelnosprawna, wiec jak masz rozum , to szanuj zdrowie, ja nie szanowalem zdrowia uwazalem sie za terminatora ……. ta bylo pieknie.

BIG ALL
8 dni temu

To jest strona o rapie a nie o twoich porażkach cwelu,wracaj na wykop

Edzio tiktoker śpiewa
9 dni temu
Reply to  TEDE NWJ

I mamy nowy tydzień i zaśpiewamy w nim piosenkę tygodnia: Dubi dubi dub dub dub dubi dubi jeje. A dzisiej pośpiewamy se piosenke dnia, a jest to: Fure chce za bańke sikor chce za bańke chate chce za dwie. Więc do zabawy, do śpiewu wy łaki.

Obcisłe i segzowne rajtuzy Jongmena
8 dni temu
Reply to  TEDE NWJ

„Zamykanie ich [lisów] na całe życie w ciasnych klatkach jest najbardziej bestialskim pomysłem, jaki można sobie wyobrazić ”
Skrobanie płodów do 9 miesiąca ciąży nie jest bestialstwem
Lewactwo to jest stan umysłu

Ga gu gi, a oczy wielkie
8 dni temu

Mam lewicowe poglądy w kwestii obrony pracowników przed nieuczciwymi warunkami ultra wolnego rynku pracy, ale jestem przeciwko aborcji, chyba że płód może doprowadzić do śmierci matki. Jestem za ochroną dzieci nienarodzonych ale nie kosztem życia matki. I co? Też jestem głu pim lewakiem?

Pan Talon
8 dni temu

Ultra wolny rynek pracy? Czyli pracujesz w Singapurze?

Ga, gu, gi, a oczy wielkie
8 dni temu
Reply to  Pan Talon

Ultra wolny, czyli taki, gdzie kodeks pracy nie jest przestrzegany. W Polsce nie jest przestrzegany. Mówię to z doświadczenia swojego i znajomych, innyc ludzi. Polski rynek pracy jest wysoce zuberyzowany i śmieciowy. Sam wykonuję zawód uchodzący za „inteligencki” na śmieciowych warunkach, bo nad moją branżą nie ma kompletnie żadnej kontroli i zleceniodawcy/pracodawcy robią co chcą. Korwiniście i konfederaci piszą coś, że mamy w Polsce socjalizm de facto, ale z mojego doświadczenia polski wolny rynek przypomina raczej mokry sen neolibków.

Pan Talon
7 dni temu

A jaki zawód wykonujesz, jeśli można zapytać?

Ga gu gi, a oczy wielkie
7 dni temu
Reply to  Pan Talon

Nie podam szczegółów, ale jeden z wolnych zawodów. Wszedłem w branżę bez żadnych układów i próbuję się od jakiegoś czasu ustawić. Bywa lepiej i gorzej. Staram się skupić na tym, że mimo wszytko robię to, co zawsze chciałem i bywają lepsze miesiące. Ale daleko do kokosów. Bezpieczeństwo zatrudnienia czy płatny urlop znam tylko z opowieści tych, co są zatrudnieni na umowie o pracę. Żadne ochronki typu podwyższenie minimalnej czy wolne niedzielę mnie nie dotyczą. Wszystko dyktuje wolny rynek. I na przykładzie mojego zawodu wyraźnie widać, że pracodawca wcale nie podzieli się z pracownikiem, kiedy wypracuje wyższy zysk, czyli tak jak marzy się korwinistom; stawki reguluje wolny rynek, czyli masz płacone tylko wtedy, kiedy pracujesz, a bywają okresy bez pracy. Ta regulacja oczywiście polega na tym, że dla pośrednika są wysokie stawki, a dla wykonawców ochłapy, bo na Twoje miejsce jest przynajmniej kilkadziesiąt desperatów gotowych zaproponować dumpingowe stawki, a klient nie patrzy na jakoś

YP®
8 dni temu
Reply to  TEDE NWJ

Lubię takie kobiety z jajem co mają maczugę pomiędzy nogami ogólnie uważam że każda kobieta powinna mieć oręż Hefajstosa którym zdominuje mnie w dùpala na ostro raz taka mnie przywiązała łańcuchem do budy dla psa w swoim pokoju i wzięła mnie na pieska ogólnie odprawialiśmy role Play i byłem w kostiumie pudelka kazała mi przy każdym wsadzie do mojego zwieracza wydawać z siebie dzwięki szczekającego psa ,,woof woof” powiedziała że jak będę posłuszny to dostanę kiełbasę jako nagrodę tak więc waliła mnie w kokolino przez następne 30 minut do momentu aż mi zwieracz popuścił później szufelką zgarnęła moje odchody wrzuciła do miski i kazała wpiêrdalać w między czasie nastawiła dùpsko i rzekła ,,masz yebany psie oto twoja kiełbasa” wydaliła mi batona na czoło a ten z turlał się do miski a ja to zjadłem było kùrwa fantastycznie 🙂

Nauczka
8 dni temu
Reply to  TEDE NWJ

Przypominam, ze to porządny portal a nie wykop

baronkriminel5801
8 dni temu
Reply to  Nauczka

Gość na filmiku mówi o ludziach, którzy prowadzą firmy i mają defacto cudze rodziny na utrzymaniu, a w komentarzach małolaty sprowadzają problem do ciuchów i telefonów. O tempora, o mores. Tak sobie myślę, że może I dobrze ze ten kryzys nadchodzi. Chłopaczki w rurkach dostaną po doopie i w końcu trochę się utwardza. Nie ma tego złego…

http://www.youtube.com/watch?v=h5kAMEAl4Ho

Komando foks
8 dni temu

Ojej. Komendanci w Auschwitz też mieli rodziny na utrzymaniu.

PAN Yp KRÓL nr1 na gr
9 dni temu

W przyszłości blackpill będzie uczony już w szkołach podstawowych.
Przykładowe zadania z podręcznika dla IV klasistów:
Maciej ma tylko 184 cm wzrostu. Oblicz jak długa musi być gałąź jego żuchwy żeby miał jednego matcha na tinderze.
Twoja przyszła żona Kasia wyjechała na wymianę studencką erasmus na pól roku. Oblicz, zakładając że częstotliwość stosunków nie przekracza stałej boltzmanna, ile litrów nasienia przyjmie i jaka jest łączna długość członków które w niej były, wynik przedstaw w fiutometrach.
Łukasz 6 lat po wbiciu czarodzieja popełnił samobójstwo. Od 10 lat był nieprzerwanie zatrudniony na umowę o pracę 2700 brutto w fabryce artykułów higienicznych dla kobiet na stanowisku młodszy operator maszyn. Oblicz przez ile lat Magda może dostawać emeryturę korzystając wyłącznie z składek Łukasza i w jakim wieku Łukasz może popełnić samobójstwo żeby sfinansować 10 lat jej emerytury. ** zadanie z gwiazdką.

Edzio tiktoker śpiewa
9 dni temu

I mamy nowy tydzień i zaśpiewamy w nim piosenkę tygodnia: Dubi dubi dub dub dub dubi dubi jeje. A dzisiej pośpiewamy se piosenke dnia, a jest to: Fure chce za bańke sikor chce za bańke chate chce za dwie. Więc do zabawy, do śpiewu wy łaki.

Szkalujmy się,hejtujmy się jak nam nakazal Pan
9 dni temu

Dobrze że dalej leci ten pozytywny przekaz na glamrapie,pozdrawiam

żENADA (GimBaO33)
9 dni temu

proszę Cię nie przezywaj go

t?mon
9 dni temu

Warto przypomnieć, że dyskryminacja na tle rasowym, płci oraz wiary jest konstytucyjnie oraz prawnie zabroniona i karana.
Niemniej jednak, społeczeństwo zezwala, akceptuje i zachęca do dyskryminacji chociażby w kwestii płci.
Od wielu lat można zauważyć nagminne programy oraz benefity w sferze publicznej, które są dostępne tylko i wyłącznie dla kobiet.
Często jest to nazywane „aktywacją zawodową kobiet w środowisku IT”.
Niestety, chęci chęciami ale realia są takie, że kobiety nie są zainteresowane tym środowiskiem pracy.
Mimo to, dalej nagminnie promuje się takie programy przy czym blokuje możliwość rozwoju i aktywacji zawodowej w tym środowisku dla mężczyzn, którzy są zainteresowani oraz są zdolni.
Jest to jawna dyskryminacja mężczyzn.

Karolina
9 dni temu
Reply to  t?mon

jako kobieta zgadzam się w 100%. Takie programy są bardzo krzywdzące, bo ja chce udowodnić ze jestem tak samo dobra jak wszyscy a nie tylko jak inne kobiety :/. Tez jak już dostaniesz prace w IT to przez takie programy twoi współpracownicy myślą ze właśnie dlatego dostałaś prace, a nie dlatego, ze ciężko pracowałaś na swój sukces

Edzio tiktoker śpiewa
9 dni temu
Reply to  t?mon

I mamy nowy tydzień i zaśpiewamy w nim piosenkę tygodnia: Dubi dubi dub dub dub dubi dubi jeje. A dzisiej pośpiewamy se piosenke dnia, a jest to: Fure chce za bańke sikor chce za bańke chate chce za dwie. Więc do zabawy, do śpiewu wy łaki.

crosswalks
9 dni temu
Reply to  t?mon

Gdybym był teraz kobietą to bym poszedł na randkę z tindera nażreć się za darmo, a tak to siedzę głodny w domu.

Życie jest niesprawiedliwe, ktoś musi się urodzić mężczyzną i mieć tak ciężko, a ktoś ma szczęście i rodzi się kobietą i ma takie łatwe życie.

żENADA (GimBaO33)
9 dni temu
Reply to  t?mon

proszę Cię nie przezywaj go

Bozno
9 dni temu

GURAL TO TEN STREAMER Z WIELKIM NOSEM I POCIĄGIEM DO DZIECI ?

Edzio tiktoker śpiewa
9 dni temu
Reply to  Bozno

I mamy nowy tydzień i zaśpiewamy w nim piosenkę tygodnia: Dubi dubi dub dub dub dubi dubi jeje. A dzisiej pośpiewamy se piosenke dnia, a jest to: Fure chce za bańke sikor chce za bańke chate chce za dwie. Więc do zabawy, do śpiewu wy łaki.

żENADA (GimBaO33)
9 dni temu
Reply to  Bozno

proszę Cię nie przezywaj go

Pan Yp
9 dni temu

typowa Ukrainka: ładne rysy twarzy, grzeczna, potrafi gotować, lubi sprzątać, zaangażowana w łóżku, dba o domowe ognisko
typowa polka: tona tapety, wyszczekane koorwisko, jedynce co umie ugotować to woda na herbatę, sprzątanie hahaha, w łóżku kłoda, puszcza się z byle Mahmutem, potem wyjeeebie cie na alimenty

Cześć
8 dni temu
Reply to  Pan Yp

+HIV i wenera

Pan Yp
8 dni temu
Reply to  Cześć

Dokładnie, to zapomniałem dodać do pOlek

ser nik
9 dni temu

GURAL, TO TEN PEDOFIL?

Edzio tiktoker śpiewa
9 dni temu
Reply to  ser nik

I mamy nowy tydzień i zaśpiewamy w nim piosenkę tygodnia: Dubi dubi dub dub dub dubi dubi jeje. A dzisiej pośpiewamy se piosenke dnia, a jest to: Fure chce za bańke sikor chce za bańke chate chce za dwie. Więc do zabawy, do śpiewu wy łaki.

żENADA (GimBaO33)
9 dni temu
Reply to  ser nik

proszę Cię nie przezywaj go, nie spierajmy sie

Latynoski ogier
8 dni temu

Świry z że „stowarzyszenia” otwarte klatki swego czasu wypuściły z klatek na farmie tysiące norek amerykańskich które teraz rozmnażają się w Polsce i zabijają i wypierają nasze krajowe gatunki! Oni nie dbają o zwierzęta ani naturę tylko jej szkodzą!

Robur
9 dni temu

Futra pochodzenia zwierzęcego, inne ciuchy i buty ze skór zwierząt, dania mięsne na odwiecznym propsie. Jeb.ać tych co twierdzą inaczej i tego łaka ze zdjęcia do spodu.

żENADA (GimBaO33)
9 dni temu
Reply to  Robur

proszę Cię nie przezywaj go, nie spierajmy się

Robur
8 dni temu

Wypier.dalaj!!!!!!

żENADA (GimBaO33)
8 dni temu
Reply to  Robur

🙁 nie krzywdź mnie

Inwalida na rencie
8 dni temu

Ja dlatego gurala mordę zmasakruję nożem gdy pójdę na jego moncert rapowy zastrzrlić go!

Jenot
9 dni temu

A Ja se wolę zdechnąć aniżeli taki łakownik miałby mnie ratować…

Jenot
9 dni temu
Reply to  Jenot

BTW serdeczne podziękowania za udostępnienie mi wifi dla zakładu hodowli i obróbki futer wq katowicach

Halal masarny
9 dni temu
Reply to  Jenot

Tarczyński czy to ty?

Jenot
9 dni temu
Reply to  Halal masarny

Cicho to demokraci jenoccy

żENADA (GimBaO33)
9 dni temu
Reply to  Jenot

proszę Cię nie przezywaj go, nie spierajmy się już

Edzio tiktoker śpiewa
9 dni temu

I mamy nowy tydzień i zaśpiewamy w nim piosenkę tygodnia: Dubi dubi dub dub dub dubi dubi jeje. A dzisiej pośpiewamy se piosenke dnia, a jest to: Fure chce za bańke sikor chce za bańke chate chce za dwie. Więc do zabawy, do śpiewu wy łaki.

żENADA (GimBaO33)
9 dni temu

proszę Cię nie spamuj już, wystarczy

Avegkm
8 dni temu

Jak lubi zasuwać w polarach i innych ortalionach…to niech tak robi….coś się za dużo wpierdalają,co pale,czym pale,co jem,czym jeżdżę a teraz co noszę…el Polaków typowy komuch ..

Ga gu gi, a oczy wielkie
8 dni temu

Bardzo dobra inicjatywa.

Inwalida na rencie
8 dni temu

Gural to plebs internetowy.

BeImondo Informator
9 dni temu

Od dawna namawiam moją Rafcie żeby sobie futerko tam na dole wychodowała

rafał
9 dni temu

won na tasme produkcyjnom!

żENADA (GimBaO33)
9 dni temu

proszę Cię nie przezywaj go, nie spierajmy się już więcej

Ga, gu, gi, a oczy wielkie
7 dni temu

Ja widzę Twoją przemianę tak. 1. Zacząłeś brać ssri lub snri. 2. Nawróciłeś się na jakąś formę chrześcijaństwa. 3. Doznałeś oświecenia po kwasie. 4. Nażarłeś się extasy lub dxm i masz tak podyższony poziom serotoniny, że byś chciał wszystkich przytulać. 5. Zacząłeś chodzić na terapię, w tym może terapię uzależnień, i to jest jakieś ćwiczenie, które dał Ci terapeuta do zrealizowania.

żENADA (GimBaO33)
7 dni temu

chcę coś zmienić hejt nie przyczynia się do niczego dobrego, dlatego proszę Cię jeśli hejtujesz, zmień swoje postępowanie i wspólnie zatrzymamy kolejną falę hejtowych komentarzy, za dużo krzywdy na tym świecie.

TIR
9 dni temu

ElLewakoEsko

żENADA (GimBaO33)
9 dni temu
Reply to  TIR

proszę Cię nie przezywaj go, nie spierajmy sie

Dzisiaj będę rùchał :)
8 dni temu

Dzisiaj ustawiłem się z taką niunią na randkę trzymajcie kciuki obym zakisił ogóra ale tak asekuracyjnie zainwestowałem w tabsy gwałtu i myślę aby jej wrzucić do drinka no bo kùrwa trzeba walczyć o swoje a nie że ja za wszystko płace a finalnie nic z tego nie dostanę 🙂

PROFESOOR TRAPU
8 dni temu

I jak? Zgwałciłeś ździre?

Dzisiaj będę rùchał :)
8 dni temu

Niestety musiałem wytapczaniłem ją w toalecie w mcdonalds rzuciłem jej talarem na bilet autobusowy i wyszedłem a co było dalej to już jej problem 😀
Trudne te czasy jakoś trzeba sobie radzić 🙂

Inwalida na rencie
8 dni temu

Ten plebs gural na filmweb jest dodany! Emeryt oraz rencista to są organizmy stare niepotrzebne społeczeństwu. Gural to homoseksualista katolicki.

Inwalida na rencie
8 dni temu

Ten gural jakiś to inwalida schizofrenik!

Inwalida na rencie
8 dni temu

Nożem twarz Ci zmasakrujemy! Ryj Ci pochlastam nożem!facjatę tw9ją wiejską Ci przerobię żyleykami oraz brzytwą.

Inwalida na rencie
8 dni temu

Poderżnę Ci gardło byś się wykrwawił!

dzik i szlug
8 dni temu

no zaje_biscie xdddddd leipeij wszystko z plastiku robic bo plastik WYMIATA

YOU WILL EAT PLASTIC AND WILL BE HAPPY

teraz to producenci pasztetow i karm dla zwierzat beda wywalac te skory do rzek zamiast zrobic z nich produkt na ktory jest podaz

MC Flak Tedego
8 dni temu

Ta! Ta! taaa! Eeee! Eeee! Kiedy ku.rvva podniose sie!
Kiedyy Tede w koncu zje witamine B…

Inwalida na rencie
8 dni temu

Jesteś wiejski rolnik polski chłopi! To są wiejscy oraz chłopscy inwalidzi ze wsi polskiej! Marek Łoj z Lidzbarka to jest tyn wiejskiego rolnika polskieho karłowatego na rencie!

Inwalida na rencie
8 dni temu

Każdy janusz to wiejski rolnik jest. Warszawa to wiejski plebs rolniczy jest.

Inwalida na rencie
8 dni temu

Jesteś ka4zeł inwalida.

Inwalida na rencie
8 dni temu

To są chłopi oraz rolnicy wiejscy. Polskie buraki zacofanw! Jesteś schizofrenik na rencie! Jesteš plebs!

Inwalida na rencie
8 dni temu

Facebook to jest plebs fla plebsu!

Inwalida na rencie
8 dni temu

Eutanazji musi być poddany stary organizm niepotrzebny.

Inwalida na rencie
8 dni temu

Jesteście frajerami rolniczymi! Wy wiejskie oraz rolnicze karły!

Inwalida na rencie
8 dni temu

Jesteś frajer rolniczy chłopski! Chłopską twarz masz oraz oczy rolnicze!

Inwalida na rencie
8 dni temu

Jesteś głupim żulem oraz karłem! Chłopską urodęmasz w bl9ku pegerowskiego!

Inwalida na rencie
8 dni temu

Nękajcie ludzi w internecie!

Inwalida na rencie
8 dni temu

Nękaj karła! Prześladuj rolniczego parobasa!

Inwalida na rencie
8 dni temu

Porno ogląda wiejski rolnik!

Inwalida na rencie
8 dni temu

J3steś plebs!

Inwalida na rencie
8 dni temu

Żydownia polaczkowa to potomstwa chłopów rolniczych karłowatych! Jesteś syn żula oraz niedojeba karłowatego! Gadkę f4ajeta masz!

Inwalida na rencie
8 dni temu

Ten Robert lewandowski to jest plebs z tvn bez hajsu!

Inwalida na rencie
8 dni temu

Niepotrzebana jest karlica polsce!

Inwalida na rencie
8 dni temu

Nigdy nie miałem zamiaru alkoholu z frajernią pić!

Inwalida na rencie
8 dni temu

Zawsze was wszystkch za frajerów miałem tak naprawdę!

Inwalida na rencie
8 dni temu

Za durniôw polaków mamy!

Inwalida na rencie
8 dni temu

Żerować finansowo chce na mnie Twoja żona oraz córka twa! Twoja matka sama chce się oochać zeną! Ty jesteś rolnik wiekski!

Inwalida na rencie
8 dni temu

Idolem karłów jestem!

Inwalida na rencie
8 dni temu

Jesteś szwedzki frajer robotn8czy!

Inwalida na rencie
8 dni temu

Jesteś synem inwalidy!

Inwalida na rencie
8 dni temu

Jesteś plebs! Jesteś zawistny kaleka internetowy oraz wścibski!

Inwalida na rencie
8 dni temu

Popełnij samobójstwo przezemnie!

Inwalida na rencie
8 dni temu

Policja wam sprawy sądowe zakłada byście wszystko przekręcili na sąd obwiniając policję której eutanazję zrobimy oraz aborcję eugeniczną! Zawsze was wszystkich za frajerów miałem!

Popularne