Sprawdź nas też tutaj

Opublikowany

 

„Tatuaże z Henny” z gościnnym udziałem ReTo to szósty singiel promujący drugie oficjalne wydawnictwo Guziora zatytułowane „Evil Things”. Album ukazał się na rynku 8 czerwca 2018 roku i już uzyskał status złotej płyty.

„Evil Things” to długo wyczekiwane LP Guziora, jednego z pierwszych reprezentantów QueQuality. Płyta zabiera słuchacza w podróż po nieodkrytych wcześniej meandrach umysłu artysty. Kąśliwe wersy, zróżnicowane produkcje i wyraźnie nakreślony charakter gospodarza stanowią świetną kontynuacje Eviltwin, pierwszego legalnego wydawnictwa rapera które pokryło się złotym wyróżnieniem. 


2 komentarze
2 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
cydży
4 lat temu

jak henna to fejkowy tatuaż tak wasz gowno to fejk rap czyli hiphopolo tudziez gównopop

massivewp
4 lat temu

Już za tydzień, 2 listopada premiera filmu „Bodied” w reżyserii Joseph’a Kahna. Z tej okazji trzymajcie oficjalny trailer z polskimi napisami:

https://www.youtube.com/watch?v=pTfRT95CNbQ

„Zdolny student pisze z powodzeniem pracę magisterską na temat języka używanego w battle-rapie, wzbudzając tym samym oburzenie, gdy rywalizacja w tejże formule staje się jego obsesją.

Film został nagrodzony Nagrodą Publiczności jako Najlepszy film – w sekcji 'Szaleństwo Północy’ (’Midnight Madness’) na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto „

Popularne