Sprawdź nas też tutaj

News

Gverilla dziesiątym Młodym Wilkiem Popkillera 8

Opublikowany

 

Muzyczny kameleon, który przez kilka lat stopniowo się rozwijał i brał rozpęd, by zaprezentować pełnię możliwości na wydanym rok temu pierwszym solowym albumie. Jego „Hologram” to jeden z najciekawszych polskich projektów 2020 roku – i niestety jeden z tych bardziej niedocenionych. Pora by skupić na jego autorze pełną uwagę, bo jego artystyczna wizja i wszechstronność jest na naszej scenie unikatowa. Gverilla dziesiątym Młodym Wilkiem!

Spytacie czy to dobry moment na zaproszenie go do Młodych Wilków? Wg nas idealny – po okresie stopniowego rozwoju Mateusz dojrzał, okrzepł, wyklarował pomysł i wizję… i na swoim pierwszym pełnoprawnym materiale ukazał unikatowy wachlarz możliwości. „Hologram” to jeden z najciekawszych polskich projektów 2020 roku – i niestety jeden z tych bardziej niedocenionych. Ale mamy nadzieję, że to ostatni raz, gdy używamy w odniesieniu do Gverilli tego przymiotnika. Pora na to, by jego talent rozkwitł na dobre i zebrał zasłużoną uwagę. Bo po kilku latach konsekwentnego stawiania kroków Gve jest w końcu gotowy na naprawdę duże rzeczy.

Jeszcze do jutra będziemy poznawać kolejnych uczestników akcji, codziennie o godzinie 17:00, wcześniej na kanałach Popkillera znajdować będą się podpowiedzi i tropy. Limitowany preorder albumu znajdziecie na defjam.pl/popkiller-mlode-wilki

Gverilla

Gverilla (’96) – prawdziwy muzyczny kameleon. Nietrudno oprzeć się wrażeniu, że rap to w jego przypadku tylko jedna z form wyrazu. Artysta? To już pełniej oddaje wachlarz jego umiejętności. Pierwszym dużym uderzeniem był utwór wypuszczony na kanale Kstyka. Czytamy, że „8 0 8 0 8 0” został nagrany na raz, bez powtórek i poprawek. Widzimy, że osiągnął już 3 miliony wyświetleń. Chyba całkiem nieźle jak na początek, co? Pierwszą epkę pt. „Element” wypuścił we współpracy z Asfalt Records. Dziś jest podopiecznym DJa Steeza i DJa Chwiała w rozkręcającej się wytwórni 2020 – to jej nakładem wydał na początku minionego roku swój pierwszy pełnowymiarowy krążek.

Na ubiegłorocznym, debiutanckim albumie zebrał śmietankę gości: Mesa, Jana-rapowanie, Jetlagz, Okiego (u którego zresztą pojawił się na mixtape’ie w świetnym singlu „Tak bardzo”), Klaudię Szafrańską z Xxanaxx, braci Kacperczyk. „Hologram” to projekt przekrojowy, stanowiący dowód na niezwykle kreatywną głowę, umiejętność sprawdzenia się w różnych warunkach, a także ogromną wiedzę i świadomość w zakresie brzmienia i aranżacji utworów. To chłodne, postrzępione relacje z życia w Warszawie, intensywne przebłyski z miłosnych uniesień, nocne, neonowe tło wydarzeń. Dominuje klubowe, płynące, nowoczesne r’n’b, z uderzeniami w trapowe 808’ki i techno-bangery, ale sam Gve, choć specjalizuje się w doskonale wpasowującym się w te podkłady śpiewie, nie stroni również od klasycznego podejścia do robienia rapu (vide numer z Jetlagz).

Do tej pory ten szalenie utalentowany gość sprawiał wrażenie, jakby stał sobie gdzieś z boku, a przecież ma już na koncie kilka współprac z naprawdę głośnymi postaciami, które dostrzegły jego talent – poza wyżej wspomnianymi gośćmi na albumie to choćby Quebonafide (chórki w „Zorzy”), Solar (rewelacyjny refren w „Syntetycznym Bogu”), zauważyć należało też udział na albumie „Molza” od Alkopoligamii czy występ na jednym tracku obok Tymka, Palucha i Miłego ATZ. A potencjał do zrealizowania ma wciąż ogromny – również od strony producenckiej, którą już zajmuje się na większą skalę. Tak jak songwriterską – w tej roli zaufały mu m.in. Margaret i MaRina.

1.8 30 votes
Article Rating
 
3 komentarze
3 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
KaczeridiJasonLuv(@kaczeridijasonluv)
10 miesięcy temu

Chcę sie jebać dzisiaj z tobą
to tak pro publico bono
Pierdole się dziś z tobą
ciepły ciągman , ja też homo~Sobota

Alham(@alham)
10 miesięcy temu

Ciągnij mi pałe geju jebany rozumiesz kurwa

lindax(@lindax)
9 miesięcy temu

Witajcie, kochanek… Najlepszy serwis randkowy dla seksu -> http://relax24.club

Popularne