Sprawdź nas też tutaj

News

Gwiazda „Blok Ekipy” wydaje płytę

Album powstawał 7 lat.

Opublikowany

 

cjalis ciuralla

Po raz pierwszy na CD i już wkrótce we wszystkich serwisach streamingowych – muzyka Cjalisa znanego z „Blok Ekipy”. Wydawnictwo kojarzone z najpopularniejszą polską kreskówką, osiągającą wielomilionowe odsłony, trafił do przedsprzedaży.

SP Records przedstawia jego wyjatkowa, limitowaną wersję z autografem, która będzie dostępna tylko przez niecałe dwa tygodnie, do 30 listopada do godziny 23:59.Animacja „Blok Ekipa” bije rekordy popularności w polskim Internecie – miliony widzów śledzą przygody Spejsona, Wala i Wojtasa. Jedna z postaci tego uniwersum, fikcyjny piosenkarz Cjalis, nabrał najzupełniej realnego kształtu – obecnie koncertuje w całym kraju, a SP Records wydaje wydawnictwo z jego utworami, które zyskały już dziesiątki milionów odsłon w serwisie YouTube. Za jego kreacją kryje się nie kto inny, a Bartek Walaszek, twórca „Blok ekipy”, połowa duetu Bracia Figo Fagot. Teraz Walaszek wydaje jako Cjalis swój pierwszy album, zatytułowany „Ciuralla”.

Wydawnictwo „Ciuralla” dostępne będzie w limitowanej, ręcznie numerowanej edycji, a wysokość nakładu ustalą sami kupujący – płyta w edycji limitowanej będzie sprzedawana tylko przez określony czas, tj. do 30 listopada do godziny 23:59. Każda płyta zamówiona do tego momentu opatrzona będzie autografem Cjalisa, czyli Bartka Walaszka.„Ciuralla” będzie także już wkrótce dostępna we wszystkich serwisach streamingowych.

 
8 komentarzy
8 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
odbytnik wulgarny
21 dni temu

w końcu coś o rapie

Fred
21 dni temu

Dobrze dowiedzieć się czegoś o rapie, a tak serio lepsze niż większość płyt które wychodzą

Rap Dinozaur 86
21 dni temu

To może być najlepsza produkcja tego roku.

Ciumkol
21 dni temu

GRUBY NA PROPSIE

Tylko Policcje Szanuję
20 dni temu

Więcej wspólnego z rapem niż Kizo

pacino aldente
18 dni temu

Swietny wykonawca Grammy dla jego

Popularne