Sprawdź nas też tutaj

News

Gwiazda Youtube’a vs gwiazda telewizji na gali Malika Montany

Ta walka rozpali Internet.

Opublikowany

 

high league logo

Między nimi musi zaiskrzyć! W trzeciej głównej walce pierwszej gali High League zmierzą się zaprawieni w bojach Adrian „Medusa” Salamon (1-0) i Maciej Rataj (1-1). YouTube czy telewizyjne reality show – odpowiedź poznamy już 28 sierpnia w Ergo Arenie!

Pod względem internetowej popularności zdecydowanie przeważa Adrian Salamon. Ma on 800 tys. obserwujących w serwisie Instagram i ponad 1,2 mln subskrybentów w YouTubie. Został w sieci gwiazdą wielkiego formatu! Zasłynął dzięki vlogom i krótkim filmikom. Karierę zrobił jeszcze jako nastolatek i szybko zaczął się rozwijać w innych dziedzinach. Realizuje się jako artysta muzyczny i sportowiec. Wspiera go armia wiernych fanów, którzy z pewnością zawitają do trójmiejskiej Ergo Areny, aby zobaczyć swojego ulubieńca.

W MMA „Medusa” zadebiutował w czerwcu 2019 roku. W drugiej rundzie rozprawił się w parterze z „Klaunem z Koszalina”, Piotrem „Knaziem” Knasiem. Karierę utalentowanego i walecznego 24-latka zahamowały problemy zdrowotne. Salamon wraca już do pełni formy i zapowiada, że konfrontacja z Ratajem będzie dla niego bezproblemowym zwycięstwem.

Do walki „Medusa” przygotowuje się pod okiem gwiazdy polskiego MMA, Grzegorza Szulakowskiego. „Szuli” już udowodnił, że potrafi wydobyć z celebrytów pełnię ich sportowego talentu. Salamon Imponuje głównie siłą i wytrzymałością, którą zdobył dzięki intensywnym sparingom, między innymi w słynnym Berserkers Team.

Maciejowi Ratajowi ma pomóc doświadczenie, którym dzieli się jego trener, Antoni Chmielewski. Uczestnik programów reality show i influencer występował już w klatce. We wrześniu walczył po raz ostatni. Bardziej doświadczony Sebastian „Ztrolowany” Nowak nie miał z nim żadnych szans!

Pojedynek Salamona z Ratajem zapowiada się świetnie nie tylko pod kątem sportowym, ale też emocjonalnym. Nie jest tajemnicą, że wojownicy nie pałają do siebie sympatią. Maciej Rataj zapowiadał, że w oktagonie rozprawi się z kolejnym youtuberem. Adrian Salamon zapewnia, że mu na to nie pozwoli i rozbije go w oktagonie.

To będzie nie tylko walka o zwycięstwo. To będzie przede wszystkim walka o honor – rodem z XXI wieku! W czasach internetowej sławy liczy się coś więcej niż sama popularność. Liczy się to, kto naprawdę potrafi walczyć.

rataj medusa

W walce wieczoru gali High League, 28 sierpnia w trójmiejskiej Ergo Arenie, zmierzą się debiutujące w MMA najsłynniejsze polskie influencerki, Lexy Chaplin (0-0) i Natalia „Natsu” Karczmarczyk (0-0). Niesamowite starcie zapowiadają też influencerka Aniela „LilMasti” Bogusz (2-0) i pięściarska mistrzyni świata, Ewa Brodnicka (0-0). W pozostałych starciach znajdą się raperzy, tiktokerzy, youtuberzy, piosenkarze oraz gwiazdy znane z sieci i telewizji.

Karta walk gali High League

  • Lexy Chaplin (0-0) vs Natalia „Natsu” Karczmarczyk (0-0)
  • Aniela „Lil Masti” Bogusz (2-0) vs Ewa Brodnicka (0-0)
  • Adrian „Medusa” Salamon (1-0) vs Maciej Rataj (1-1)
  • Piotr „czuuX” Czupryn (0-0) vs TBA
  • Josef Bratan (0-0) vs TBA
  • Gabriel Tadeusz „Cesarz Narcyz” Bystrzycki (0-0) vs TBA
 
14 komentarzy
14 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
baba wanga 3000
2 miesięcy temu

Mimo wszystko szanuję za zarabianie na frajerach płacących za oglądanie lamusów niepotrafiących się bić. Trzeba być pierdolonym idiotą, żeby to oglądać.

NIGGER
2 miesięcy temu

20 zł tak dużo dla ciebie śmieciu kurwa jebac cie biedaku

AzbeST
2 miesięcy temu
Reply to  NIGGER

To urąga ludzkiej inteligencji! Nie oglądałbym tego nawet jakby mi płacili!

BoloJang
2 miesięcy temu

To nie jest zadna gala Malika Montany, on nie jest współwłaścicielem i nie ma tam nioc do gadania, najtraggicznieejsze jest to ze portale które obtym piszą nawet tego nie sprawdzą…. żenada

Fallus
2 miesięcy temu
Reply to  BoloJang

BoloJang gamoniu, a czego Ty się spodziewałeś po Ciepłocie i reszcie celi z glamratu?

AzbeST
2 miesięcy temu
Reply to  BoloJang

Przecież to zwykła reklama i za taki tekst dostali posmarowane!

Analny spec
2 miesięcy temu

Który gejowski aktor porno podoba wam się najbardziej? Chodzi mi o kutasa i technike ruchania

Alaskański smok
2 miesięcy temu
Reply to  Analny spec

Twój stary

Prop&Testo
2 miesięcy temu

Mój stary

Kamilu Lolaku
2 miesięcy temu

Jakim chujem oni biorą bilans walk z fameu ? Hahha śmietana w formie

ciągnik
2 miesięcy temu

przecież oni nie potrafią tego mma…

Jacek
2 miesięcy temu

Kto to ten TBA

Dżamuti
2 miesięcy temu
Reply to  Jacek

Jeszcze nieustalony

InYaface
2 miesięcy temu

Żałosny

Popularne