Sprawdź nas też tutaj

Premiery Płyt

Hades „Combo”

Powrót rapera po blisko trzyletniej przerwie.

Opublikowany

 

hades combo okładka
Nie jest to okładka płyty

Data premiery: 15.11.2019

Prawie trzy lata kazał Hades czekać fanom na nową płytę. Przez długi okres przerwy raper udzielał się muzycznie, ale raczej na projektach innych artystów. Jego dyskografię zamyka album „Świattło” ze stycznia 2017 roku, który nie zdobył żadnego wyróżnienia, ale dotarł do pierwszego miejsca krajowej listy OLiS. Następca trafi do sklepów w listopadzie 2019 roku. To blisko trzyletnia przerwa, ale i wiele zmian u warszawskiego gracza.

Nowa płyta Hadesa została zatytułowana „Combo” i zostanie wydana nakładem Asfalt Records, co oznacza, że raper zakończył współpracę z poprzednim wydawcą Prosto. Za produkcję prawie całego materiału odpowiada młody producent Barto’cut12.

Jak mówi Hades: „Combo to zbiór nieostrych fotografii. Relacja z samotnej podróży do przyszłości, przez miejsca w których fantazja miesza się z wielkomiejskim zgiełkiem. Za przyciemnianą szybą hałas staje się kojącym szumem.”

Preorder

Limitowana Edycja Specjalna ukazuje się w unikatowym opakowaniu i nakładzie 3000 szt. Zawiera dwa dodatkowe remiksy. Do zamówionej w Asfaltshopie dokładane są 3 okolicznościowe stickery. Cena albumu to 49,99 zł.

Tracklista

 1. Drive
 2. Off
 3. COMBO
 4. SMOG
 5. Mi Casa
 6. Kameleon
 7. Piekło
 8. OMG
 9. Lewy Pas
 10. Super
 11. Mówiłem Im
 12. Noga Na Gaz
 13. Nietykalni
 14. Blask
 15. Noga Na Gaz (Bartocut’12 Remix)*
 16. Nietykalni (Bartocut’12 Remix)*

Utwory

 1. Hades – „Smog”

Artykuły

 1. Hades o rozłamie w HIFI Bandzie: „Rozmijamy się jeżeli chodzi o spojrzenie na świat”
 2. Hades komentuje diss Bedoesa
 3. Szef Asfaltu ujawnia daty premier płyt O.S.T.R.-a, Hadesa i Otsochodzi

Popularne