Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Hałastra, Łajzol, Kukon i schafter rozbijają bank w „100k Euro”

Czwarty singiel z club2020.

Opublikowany

 

Fot. Hieniek

Do premiery club2020 pozostał miesiąc z lekkim hakiem. Jak co tydzień 2020 label serwuje nam dwie kolejne nowości odsłaniające nie tylko zawartość samej płyty, ale również kulisy tego gwiazdorskiego projektu. Pierwszy czwartek lutego to Hałastra, Łajzol, Kukon i schafter w bardzo nieoczywistej kooperacji “100k Euro”.

Hałastra, Łajzol, Kukon i schafter „100k Euro” – posłuchaj

O muzykę do nowego singla club2020 zatroszczył się duet HVLL i Miroff. Do stworzonego przez nich laidbackowego podkładu swoje wersy położyli Kwiatek Haze i Książę Mazowiecki z duetu Hałastra, Kukon, schafter oraz – w refrenach – Łajzol z ekipy JWPBC. Efektem tej współpracy jest hipnotyczny i wciągający storytelling ukazujący całkiem nowe oblicze flagowego projektu wytwórni 2020.

Kulisy prac nad albumem „club2020”

Przy tej okazji warto obejrzeć najnowszy odcinek serii dokumentalnej, ukazującej kulisy prac nad club2020. W trzecim odcinku cyklu zobaczymy jak efekt wspólnych prac studyjnych sprawdza się na żywo. Zaangażowani w projekt artyści – a więc m.in. Taco Hemingway, PRO8L3M, OIO, Kukon, Young Leosia, Dwa Sławy, Gruby Mielzky, CatchUp, Święty Bass, Łajzol, Atutowy oraz LOAA – pojawili się razem na scenie gdańskiego klubu B90, aby wykonać na żywo kilka nowo-powstałych utworów. Te wyjątkowe chwile uwiecznili na wideo Filip Skrońc, Szerszeń oraz @yungssebv. Premiera albumu club2020 już 10 marca nakładem 2020 label. 


10 komentarzy
10 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
ale biedaki robaki
1 miesiąc temu

100k auro na 4 to przecież po 25k euro na łeb
Więcej to zarobi spawacz w DE w rok
Jakie to rozbicie banku

Edzio tiktokerzyna śpiewa
1 miesiąc temu

Czuje ze przegrywam już 26 lvl nigdy nie miałem kobiety nie mam prawka pracuje jako lewoskrzydłowy na śmieciarce . Na dodatek pisałem do wszystkich lasek z mojej okolicy na FB kopiuj wklej bez sukcesu. Miałem różne otwieracze nie tam, zwykle,, Hej co tam?,Cześć lasek odpisała że, ma kogoś parę faktycznie popisała może dzień potem mnie zghostowala. Próbowałem swoich sił na ulicy zagadywałem do brzydkich grubych lasek oczywscie te też miały kogoś. Zakochałem się w jednej Szarej Myszce ale ona również dała mi kosza że nie Pasujemy do siebie i nie ma tej mitycznej Chemii przez to popadłem w depresje. Gierki już mnie tak nie cieszą jak kiedyś, inni ruchaja wchodzą w związki w wieku 17 do 20 lat na luzie a mimo odwalania fikolków dostaje kosze. Za niedługo 30 lvl zakola na poziomie 3 plus slepota nie wierze żadne życie po 30 lvl laski mi chcą starego przegrywa 30 lvl wiem bo nawet dla 16 lvl 25 lvl jest za stary

Edzio tiktokerzyna śpiewa
1 miesiąc temu

a co dopiero taki 30 lvl im starszy jestem tym ciężej znaleźć miarę normalna kobiete its over.

żalisz sie czy chwalisz cwelu
1 miesiąc temu

sie wychustaj nie obciążaj planety

yebać tych cfeli
1 miesiąc temu

Straszne to jest, koszmarnie irytujący ludzie, asłuchalne, bzdury w tekstach.

TAK POWINNO BYĆ
1 miesiąc temu

Uważam, że powinno się przegrywom dawać taką sucz fit na jeden raz.
Chłop by se por00chał, a rząd by dopłacał takim pannom.
Typiary influencerki by były zadowolone, bo przegryw by się zlał w max kilka minut, a one by zgarniały soczyste dotacje od rządu.
Wszyscy byli by szczęśliwi. Julki, bo by zarobiły, przegrywy, bo by zar00chali(albo chociaż blowjoba dostali) i rząd, bo by zyskał nowych wyborców w postaci wymienionych wcześniej dziewuszek i ofc przegrywów.

no eksterminacja tylko to jedynie
1 miesiąc temu

bo dlatego że jesteś nieudacznikiem i zyebem to kobiety mają ci świadczyc usługi i państwo jeszcze ma się tobą zajmować. weź się rzuć z okna czy coś, nie obciążaj planety i społeczeństwa swoimi frustracjami cwelu życiowy.

AHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAH
1 miesiąc temu

Pierdo.lony kretynie z dżdżownicą zamiast mózgu. Wiesz, że coś takiego jak płatne kobiety istnieje? Nazywa się to dziw.ka i możesz to kupić za 200zł i to nawet całkiem niezłe petardy się tak nisko cenią. Ale ty chyba jesteś taką cio.tą że liczysz że dziwka sama znajdzie twój nr i do ciebie zadzwoni XD

Rap muzyka dla podludzi i innych nieludzi
1 miesiąc temu

Oni wyglądają tak jak redakcja glamrapu jak przegrywy bez przyszłości aż mi ich żal

Cyganskaksiezniczka
1 miesiąc temu

Ten łajzol lubi młodych chłopców

Popularne