Sprawdź nas też tutaj

News

Hans (52 Dębiec) wraca z kolejnym, zaskakującym teledyskiem

Klip promuje płytę „Poprawna Praca Serca”.

Opublikowany

 

hans z córką

Po mocnym i brutalnie szczerym singlu Ego-tyka, Hans dorobił się kolejnego chwytającego za serce numeru. To już czwarty singiel z najnowszej solowej płyty Hansa (52 Dębiec) pt. Poprawna Praca Serca, którego premiera miała miejsce 14 czerwca 2019.

Kiedyś zaśpiewam Ci, to nie tylko utwór, ale i teledysk poświęcowy w całości córce rapera, który w dodatku swoją premierę ma w dniu jej urodzin. Piękny prezent panie Hans, dołączamy się do życzeń!

Moja córeczko, superbohaterko. Nikt nie pokazał mi jak być tatą, dziękuję Ci że mogę uczyć się tego od Ciebie. Wszystkiego najlepszego z okazji Twoich 7 urodzin! – tak Hans zapowiada klip.Znów dużo emocji i szczerości, a kto ma dzieci temu gwarantujemy łezka się w oku zakręci. Zwłaszcza, że perspektywa, jaką Hans przyjął w tekście skłania do refleksji. Refleksji o tu i teraz, podczas podróży w przeszłość i przyszłość jednocześnie. Przypomnijmy – Hans znany szerzej jako 52 Dębiec, to także połowa formacji Pięć Dwa, która w tym roku obchodzi 20 lecie działalności. Jest także autorem tekstów i wokalistą zespołu Luxtorpeda.

Albumu „Poprawna Praca Serca” możemy posłuchać na Youtube oraz na serwisach streamingowych zebranych pod adresem poprawnapracaserca.pl

 


11 komentarzy
11 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
ahdhdjs
3 lat temu

jak dla mnie chyba aktualnie najlepszy raper w kraju obok Pezeta.Z tym że Hans ma bardziej wyszukany przekaz. Nie pozuje. Fajny człowiek. Paweł to wiadomo ze pod malolatki często celuje. Zawsze byłem fanem pięć dwa i ascetoholix. Scena powinna ich przeprosić oni nikogo nie udawali.

Pojebało cię?!
3 lat temu
Reply to  ahdhdjs

Pojebało cię?!

BEKA… 🙂

ahdhdjs
3 lat temu

sokół Wojtek to Ty? Jeśli tak to spierać na konia, przepros Jędkera i jazda. będę brał cie na koniu.

Ķ U H W A
3 lat temu
Reply to  ahdhdjs

To nie sokół, tylko tede.

dddddd
3 lat temu

Hans propsy zawsze. PŃ-VI, Deep Hans, TRIP czy 8 klasyki nad klasykami

Partia interesów Syjonistycznych (PiS)
3 lat temu

Znów będzie pierdolił, że homoseksualizm to nie jest choroba ?

ahdhdjs
3 lat temu

satyra osle jebany

Partia interesów Syjonistycznych (PiS)
3 lat temu
Reply to  ahdhdjs

Satyrą to jest kurwa twoje życie tępaku.

No kurwa
3 lat temu
Reply to  ahdhdjs

Hans to jebany lewak, którego kawałek „Powiem” mógłby śmiało być manifestem komunistycznym. Nie wspomnę o numerze dla banderowców jaki nagrał z Doniem, Mezem, Owalem i kimś tam jeszcze. Jak to szło ? „Jest nas wielu” ?

Odb
3 lat temu

Hans Kloss (52 Dupiec) wraca z kolejnym zaskakującym transem.

sara
3 lat temu

zapraszam Panów w wolnej chwili na stronę – https://sara18.pl

Popularne