Sprawdź nas też tutaj

Wideo

Hans szczerze o alkoholu, narkotykach i depresji

Raper podzielił się z fanami swoją historią.

Opublikowany

 

Na kanale Pięć Dwa pojawił się blisko 15-minutowy monolog Hansa na temat uzależnień, z którymi borykał się kiedyś raper. Opowiada on m.in. o alkoholu, narkotykach, depresji, lękach i nerwicy.

Trzy lata temu kolega poprosił mnie o nagranie kilku słów dla swojego podopiecznego. Grzegorz cierpiał w wyniku wielu uzależnień i zaburzeń psychicznych, rodzina po kolejnej nieudanej terapii zerwała z nim kontakt i zostawiła w zamkniętej placówce. Zdolny kucharz i ciekawy młody człowiek, bez motywacji, chęci zmiany i woli walki o własne życie. Miałem nagrać pozdrowienia i parę słów podnoszących na duchu, byłem wtedy w drodze na koncert, zjechałem na parking i wyszło z tego, zupełnie niezamierzenie, te kilkanaście minut monologu. Znalazłem to niedawno w telefonie. Wrzucam tutaj, być może komuś się przyda – możemy przeczytać pod filmem.

 
9 komentarzy

9
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
TenKtóryWie

Szanuję

MANAGER KOKOZIEŁ

SPRAWDŹ TEN DISS CZŁOWIEK !!

http://www.youtube.com/watch?v=C_H4Z6vSAyA

SAER

dobrze gada

Odb

Hans ogarnięty chłopisko. I dobrze prawi

liderwśródfanów

Kurwa muzy nie słucham ale masz mordo całkowitą rację!

LVE

LOVE YOU HANS!

nonimowy alko holig

3 lata temu? dobry refleks jebany debilu. za pozno o 2 lata 364 dni.

Monar king

Generalnie nic tym gadaniem nie odkryl, typowa gaducha z terapii, cos w stylu jestes zwyciezca, jak to ma ludziom pomagac to niezle sa nieogarnieci w zyciu ja pierdole

hej

spieprzaj

Popularne