Sprawdź nas też tutaj

Singiel

Hawajscy Patole, Masia, Kobik oraz Spinache we wspólnym numerze

Posłuchajcie singla „Piach”.

Opublikowany

 

Wytwórnia Aloha Ent. udostępniła na kanale YouTube utwór „Piach”, kolejny ognisty utwór z płyty „Aloha Opus magnum vol. 2”.

Łysonżiego, Proceente i Małego Esza wspierają na mikrofonie Masia oraz Kobik, muzykę wyprodukował Spinache. Całość zmiksował i zmasterował Szwed SWD.

W nagraniu AOMVOL2 wzięło udział 34 producentów, raperów, wokalistów i DJ’ów. Producentami wykonawczymi albumu są Proceente i Łysonżi Dżonson, za mix i master odpowiada Szwed SWD, a szatę graficzną zaprojektował Konrad @autograph Smolarski.
Projekt ALOHA OPUS MAGNUM składa się z 4 voluminów, które ukazują się w rocznych odstępach czasowych. Na każdej z odsłon „ALOHA OPUS MAGNUM” pojawia się liczna reprezentacja wyjątkowych gości – niekwestionowanych znakomitości i seryjnych czempionów w dziedzinie hip-hopowej ekspresji.

7 komentarzy
7 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Sętinel
3 miesięcy temu

„Ruscy Pierdole, Kasia, B0bik oraz Cipache we wspólnym numerze” Co za kurwa gówno sie dzieje na tym swiecie teraz. Ja mysle ze to wszystko co teraz w tych wszystkich pismach w bibliach i koranach te rzeczy o koncu swiata tam pisza to wszystkie te rzeczy teraz sie spelniaja

werewin
3 miesięcy temu
Reply to  Sętinel

senti nie sentinnel

Yp1
3 miesięcy temu

Ja nie mogę uwierzyć w jakim abstrakcyjnym świecie zdominowanym przez kobiety żyje, że naprawdę nikt nie zwraca uwagi na największą zbrodnie wojenną i łamanie praw człowieka jakim jest pozwolenie kobietom spierdalać, a mężczyźni mają zakaz opuszczania kraju xD To jest dla mnie niepojęte, że to kurwa nie jest kontrowersja na skale światową pierdolona pseudo-równość

Wyrzutnia Rakiet SCUD
3 miesięcy temu

Przeciez to ruskie onuce, na chuj tu oni? XD

Janas z belchatowa
3 miesięcy temu

DOMINIK JANAS Z BEŁCHATOWA = PEDOFIL, obecnie ukrywa się w angielskim Hull, wyszukajcie te rure bardaszaną na FB i ciśnijcie cwelowi!!

Benek z Pitbulla. Akumulator na jajach
3 miesięcy temu

Spinache, z kim ty kurwa nagrywasz?

Popularne