Sprawdź nas też tutaj

Singiel

Hawajscy Patole, Masia, Kobik oraz Spinache we wspólnym numerze

Posłuchajcie singla „Piach”.

Opublikowany

 

Wytwórnia Aloha Ent. udostępniła na kanale YouTube utwór „Piach”, kolejny ognisty utwór z płyty „Aloha Opus magnum vol. 2”.


Łysonżiego, Proceente i Małego Esza wspierają na mikrofonie Masia oraz Kobik, muzykę wyprodukował Spinache. Całość zmiksował i zmasterował Szwed SWD.

W nagraniu AOMVOL2 wzięło udział 34 producentów, raperów, wokalistów i DJ’ów. Producentami wykonawczymi albumu są Proceente i Łysonżi Dżonson, za mix i master odpowiada Szwed SWD, a szatę graficzną zaprojektował Konrad @autograph Smolarski.
Projekt ALOHA OPUS MAGNUM składa się z 4 voluminów, które ukazują się w rocznych odstępach czasowych. Na każdej z odsłon „ALOHA OPUS MAGNUM” pojawia się liczna reprezentacja wyjątkowych gości – niekwestionowanych znakomitości i seryjnych czempionów w dziedzinie hip-hopowej ekspresji. 
5 komentarzy
5 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Sętinel
11 miesięcy temu

„Ruscy Pierdole, Kasia, B0bik oraz Cipache we wspólnym numerze” Co za kurwa gówno sie dzieje na tym swiecie teraz. Ja mysle ze to wszystko co teraz w tych wszystkich pismach w bibliach i koranach te rzeczy o koncu swiata tam pisza to wszystkie te rzeczy teraz sie spelniaja

werewin
11 miesięcy temu
Reply to  Sętinel

senti nie sentinnel

Yp1
11 miesięcy temu

Ja nie mogę uwierzyć w jakim abstrakcyjnym świecie zdominowanym przez kobiety żyje, że naprawdę nikt nie zwraca uwagi na największą zbrodnie wojenną i łamanie praw człowieka jakim jest pozwolenie kobietom spierdalać, a mężczyźni mają zakaz opuszczania kraju xD To jest dla mnie niepojęte, że to kurwa nie jest kontrowersja na skale światową pierdolona pseudo-równość

Wyrzutnia Rakiet SCUD
11 miesięcy temu

Przeciez to ruskie onuce, na chuj tu oni? XD

Benek z Pitbulla. Akumulator na jajach
11 miesięcy temu

Spinache, z kim ty kurwa nagrywasz?

Popularne