Sprawdź nas też tutaj

News

Hemp Gru „Eter” – poznaliśmy datę premiery

Legendarna ekipa wraca po 6 latach na scenę.

Opublikowany

 

Hemp Gru

Od kilku dni wiemy, że grupa Hemp Gru znów będzie nadawać. W 2012 roku warszawski zespół ogłosił zawieszenie działalności. Teraz z okazji 20-lecia działalności Żary, Wilku WDZ i Bilon BPP wracają po sześciu latach ze wspólnym projektem.

– Drodzy ludzie, staje się faktem to, na co czekało wielu! Po latach ciszy nadchodzi jubileuszowy album Hemp Gru zatytułowany “Eter”. W listopadzie mija okrągłe dwadzieścia lat wspólnej drogi, dlatego nakładem wytwórni Hemp Rec., postanowiliśmy wydać krążek. Gwarantuję Wam, że będzie to prawdziwa uczta dla słuchaczy –  informował kilka dni temu Bilon.

Podczas festiwalu Hip Hop Raport Projekt Ełk, który odbył się w dniach 29.06-02.07, występujący na scenie reprezentanci Hemp Gru podali dokładną datę premiery nowej płyty. „Eter” ma się ukazać 9 listopada 2018 roku.

Od samego Bilona dowiedzieliśmy się także, że nowa płyta Hemp Gru jest już prawie gotowa. – Cieszę się, że info o nowej płycie poszło już w Eter. Teraz tylko parę miesięcy i zaczynamy dudnić na koncertach. Większość materiału już jest zrealizowana. Teraz mixy i mastery – podał raper, pytając na koniec słuchaczy kogo chcieliby usłyszeć gościnnie na nowym albumie.

 
8 komentarzy

8
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
KUBAY

Żary już pełnoletni, czy dalej 17?

KUBAY

17. zjedz skręta feat. żary

Wpizdesobiewsadzemail

To jest to!

łakkiller

Kogo ? Na pewno robala, jedyna myśląca ulica po przejsciach

elo elo

9/11/2018= 22

przypadek nie sądze

leszke na wolno

jestem wilku brak mi zembuf kilku

Jurek.Pawlik

Skończyła się kasa 🙂

mgf

Może Wilkowi albo Żaremu, Bilon ma Gringo Bar, który na ten moment jest franczyzą i mógłby nic w życiu już nie nagrać i być szczęśliwy

Popularne