Sprawdź nas też tutaj

Opublikowany

 

Hemp Gru prezentuje utwór „Eter”, tytułowy singiel promujący nowy album Hemp Gru. Gościnnie w kawałku pojawia się duet Chonabibe. Wizualizacja powstała podczas sesji zdjeciowej HGXXETER z Pawłem Fabjańskim i Oskarem Podolskim.

Zamów album: Hemp Gru – „Eter”

Premiera wydawnictwa „Eter” pokrywać się będzie z 20-leciem istnienia grupy, która zamierza wyruszyć również w trasę obejmującą występy w największych miastach Polski, Europy oraz USA. Znamy już część ksywek artystów, którzy pojawią się na albumie „Eter”. Są to DJ Cent, Włodi, Kaczy Proceder, Dudek P56, Kafar, Junior Stress, O.S.T.R., Patrycja Markowska oraz Pro8l3m.

Album ukaże się 9 listopada 2018.

 
7 komentarzy
7 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
głos rozsądku
2 lat temu

Slabe niestety, chyba najgorsze z tego co dotąd puścili

jupijajej
2 lat temu

HG JUŻ NIC NIE CZAJĄ . TOTALNIE NIE NA CZASIE WIĘC WON DO PIECA .

14:44 7
2 lat temu

WOKALiści ZJEDLi iCH i URATOWALI KAWAŁEK

elomordens
2 lat temu

Chonabibe skończyło sie w 2009 kiedy zamkneli ich lubelski klub (swoją drogą robili bezkonkurencyjne imprezki za co dozgonny szacun). Od tamtej pory zmiękła im fajka a to co tutaj się odjaniepawlilo zostawię bez komentarza.

Hubert obudź się.

ProfesorNauk
2 lat temu

Już jakiś czas był spokój z nimi to znowu news o ich mam nadzieję ostatniej gównopłycie. Kurwa by zachowali resztki szacunku jaki sobie wypracowali a nie pchają na siłę jakiś shit aby tylko coś zarobić na resztkach fanów. Podsumowując. Poziom ich street credit ma tendencje spadkową jak flak wieprza

Zbójarz
2 lat temu

Żaremu nie dali zarapować, bo przy tak marnym poziomie, to pewnie by już całkowicie położył ten numer!

devx1
2 lat temu

Przychodzi wilk do zieleniaka, poprosze dwa twarde jablka…

Popularne