Sprawdź nas też tutaj

Opublikowany

 

Hemp Gru prezentuje utwór „Eter”, tytułowy singiel promujący nowy album Hemp Gru. Gościnnie w kawałku pojawia się duet Chonabibe. Wizualizacja powstała podczas sesji zdjeciowej HGXXETER z Pawłem Fabjańskim i Oskarem Podolskim.

Zamów album: Hemp Gru – „Eter”

Premiera wydawnictwa „Eter” pokrywać się będzie z 20-leciem istnienia grupy, która zamierza wyruszyć również w trasę obejmującą występy w największych miastach Polski, Europy oraz USA. Znamy już część ksywek artystów, którzy pojawią się na albumie „Eter”. Są to DJ Cent, Włodi, Kaczy Proceder, Dudek P56, Kafar, Junior Stress, O.S.T.R., Patrycja Markowska oraz Pro8l3m.

Album ukaże się 9 listopada 2018.

 
7 komentarzy

7
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
głos rozsądku

Slabe niestety, chyba najgorsze z tego co dotąd puścili

jupijajej

HG JUŻ NIC NIE CZAJĄ . TOTALNIE NIE NA CZASIE WIĘC WON DO PIECA .

14:44 7

WOKALiści ZJEDLi iCH i URATOWALI KAWAŁEK

elomordens

Chonabibe skończyło sie w 2009 kiedy zamkneli ich lubelski klub (swoją drogą robili bezkonkurencyjne imprezki za co dozgonny szacun). Od tamtej pory zmiękła im fajka a to co tutaj się odjaniepawlilo zostawię bez komentarza.

Hubert obudź się.

ProfesorNauk

Już jakiś czas był spokój z nimi to znowu news o ich mam nadzieję ostatniej gównopłycie. Kurwa by zachowali resztki szacunku jaki sobie wypracowali a nie pchają na siłę jakiś shit aby tylko coś zarobić na resztkach fanów. Podsumowując. Poziom ich street credit ma tendencje spadkową jak flak wieprza

Zbójarz

Żaremu nie dali zarapować, bo przy tak marnym poziomie, to pewnie by już całkowicie położył ten numer!

devx1

Przychodzi wilk do zieleniaka, poprosze dwa twarde jablka…

Popularne