Sprawdź nas też tutaj

Opublikowany

 

„HH2K18” to kolejny singiel promujący album „Eter”. Gościnnie w utworze pojawia się Ero. Klip zrealizowała ekipa sensi&.

7 grudnia epicentrum polskiego hip-hopu będzie można zlokalizować w warszawskim klubie Progresja. Wszystko za sprawą wyjątkowego wydarzenia, które podsumowuje 20 lat działalności Hemp Gru i jest połączone z koncertem premierowym HGXXETER. Bilon, Wilku, Żary i Szwed SWD zaprosili do wspólnego świętowania znakomitych gości, obok HG na scenie pojawią się Pezet, Onar, Ero, Siwers, Włodi, Małach, Rufuz, Sokół, Pro8l3m, Parzel, Kaczy, Dudek P56, Kafar Dixon37, Junior Stress, Chonabibe, Proceente, Angie oraz Baks.

 
12 komentarzy

12
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Młody Peja

To ci co przegrali beef z moim kochanym Multim?

00:12 i 17

Dokładnie

gówno nie rap. osrali się multiego mopa

Czyżby znowu linijki w powietrze na nową szkołę, a potem litanie tłumaczeń na fejsie?
Wilku, co się stało? Trapy już cię znudziły? AHAHAHAHAHAHAH

weryfikacja

90’s – sztywna ulica
2k18 – osrane gacie przed jutuberem
ULICA SEZAMKOWA!!!

patola na miętko. jajeczniczka

Zmieniliście gacie? Bo nadal coś tu ostro jebie. Zaraz, przecież tego zapachu nigdy i niczym nie zmyjecie! FARMAZON!

osrane gacie macie. jutuber wygrał beef

Sprawdziłbym zwrotkę Erosa, ale nie jestem na tyle głupi, by nawijać wyświetlenia Swond Sru. Jak ktoś wytnie to sprawdzę.

Bozia

słaba w huj, nic nie straciłeś

Dorian

z kawałka płynie rozgoryczenie że dziś młodzież nie kupuje ich bawełny z sitodrukiem w skejtszopach lecz markową odzież. ja myslę że to jest źrodło tych wszystkich pocisków na nową szkołę.

Jong Multi

Napiszcie o tym, że jestem pierwszy na OLISie, a nie o tych łakach, którzy się przede mną obsrali!!!

Edi

to /ero ładnie nawinął

massivewp

https://www.youtube.com/watch?v=AJeWEBZKiTY

Jak początki wyglądały w innych krajach? Dlaczego zdaniem bohaterów nagrania, forma wykonania jest często ważniejsza od samego tekstu? Które z walk z USA są ich ulubionymi? Czy wszyscy battlerzy dobrze freestyle’ują? 🙂 Sprawdźcie ten filmik!

Specjalne wydanie Massive Word Play!

Z okazji Mikołajków oddaję w wasze ręce przetłumaczony jeden z odcinków VERSUS: FRESH BLOOD 4. Możemy w nim zobaczyć jak Oxxxymiron – lider drużyny Gołębi, aby przedstawić swoim podopiecznym korzenie hip-hopu, tym razem zdecydował się zaprosić niemiecką gwiazdę battle rapu – Tierstara, znanego z organizacji takich battle-lig jak „Rap At Mittwoch” czy „TOPTIER TAKEOVER” (która miała przyjemność gościć Dizastera czy Pat Staya). Cała banda również oglądała wspólnie zachodnie battle dyskutując o istotności formy wykonania występu (performance) na rzecz samego tekstu, a także spróbowała swoich sił we freestyle’u pod klasyczne bity. Po obejrzeniu tego odcinka stwierdziłem, że musicie to zobaczyć. Miłego seansu!

(w opisie filmu znajdziecie również parę słów o tym, czym jest FRESH BLOOD)

cydży

hiphopolowy piosenkarz multi ich zeżarł i wysrał tych truskulowych dziadów

Popularne