Sprawdź nas też tutaj

Opublikowany

 

Hemp Gru prezentuje teledysk „Ganja”, kolejny singiel promujący płytę „Eter”. Utwór pochodzi z bonus CD wersji Deluxe najnowszego albumu HG.

Muzykę w kawałku wyprodukował Szwed SWD. Mixem i masterem zajęła się ekipa Studio AS One.
Za nakręcony w Amsterdamie klip odpowiada sensi&. Bilon, Wilku i Żary pozostają wierni swoim wartościom oraz przekazowi: sadzić, palić, zalegalizować!

Zamów album: Hemp Gru „Eter”

Przy realizacji teledysku Hemp Gru otrzymało wsparcie od partnerów: Grower.com.pl, Hempyourself.store, CannaBrand, Hempyourself, Sidbank oraz Greenline Media.

 
24 komentarze

24
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
ZAMKNIĘTY ŁEB

40 LETNIE CHŁOPY DALEJ O JARANIU BEKA Z NIEUDACZNIKÓW

a komu to potrzebne?

Ostatnio zarzucali nowej szkole brak treści – słusznie, ale sami nie są lepsi…ciągle to trawsko i trawsko. Brak mi słów na takie podejście.

HWDP czytaj penis w obycie policjanta

I tu się mylisz bo w tym kawałku jest głęboki przekaz tylko że debile tego nie słyszą. Nawet w tytule jest ukryta głębia myślisz że tu chodzi o trawie a to taka gra słów. Przeanalizuj to sobie jak potrafisz Ganja czytaj gania chodzi o to że człowiek gania za pieniądzem a zapomniał o rodzinie „jedna miłość” to nie jest o paleniu trawy tylko o rodzinie i bliskich tylko przekaz jest ukryty.
Pozdro dla kumatych

trap

Jebać przekaz. Modny tytuł lepsze kliki. Jebać takie podejście. Już sam tytuł i miniaturka mówią, że to jest rzadkie łajno.

Korx

Jebać to ciebie, ok?

O RETY!

KOTLETY!

Ruspect

Ganja hwdp i ciągle bez zmian.Ile można tego samego słuchać???Ten zespół stoi w miejscu od pierwszej płyty

yuvgugu

wiosna lato jesien zima a u wilka zebow nima
pali wciaga charcze pluje
potem slow zapominuje
jego teksty sie nie kleja
i na glamie z tego smieja

­­­

to jakiś kabaret czy oni tak na poważnie?

adsdsad

ciekawe czy wiedza co tam do trawki dodaja dilerzy

­­­traperzy znad pizdy

sproszkowanych pierdów takich przygłupów jak ty

adsdsad

jesteś niedojebany, w marketach legalnie faszeruje się żarcie by wolniej się psuło a patus z osiedla nie kombinuje by zielsko więcej ważyło by więcej zarobić (chuj że jaranie przechodzi jeszcze przez parę rączek)
Zawsze mam bekę jak ktoś pierdoli że trawka jest zdrowa itd. ZGODA z legalnego źródła, patusy jebią jaranie bezwonnymi gównami by więcej ważyło, za 20 lat wyrośnie ci wierzba w przełyku to będzie już późno hehe

sada

Marichuana zabija

Srilon

Wilku WDZ boi sie nadal dentysty??

Jestem LGBT i jestem z SLU

chujowe, nie sluchałem

TDF

to jest asłuchalne, co oni maja chuje w uszach że nie słyszą że to totalne gówno. Kiepski bit i nawet w niego nie potrafią się wbić. Banda nieudaczników,

Stop Wstrzykiwaniu Marihuany !

Te imbecyle z Hemp Gru idealnie pokazują ze spożywanie Marihuany negatywnie wpływa na intelekt.

ProfesorNauk

Ostatni raz jak widziałem gościa w bluzie HG to było jakoś w lecie jak jeździłem na rowerze i przejeżdżałem pod mostem. Na jakimś wychechłanym tapczanie siedział tam jakiś obszczany bej i coś się pultał do wszystkich, którzy chcieli tam pospacerować. Już jak byłem w technikum cisnąłem beke z takich typów. Ja w bluzie Prosto szedłem przed siebie i po sukces. Oni w tych łachmanach dildo gangu chodzili do szkoły żeby sępić szlugi na przerwie. Wiedziałem że tak skończą i nie było mi ich żal. Drobne ćpunki

Odb

GRU GANJA – „ETER”

Popularne