Sprawdź nas też tutaj

News

Hemp Gru ruszy w trasę

Nowa płyta warszawskiego składu ukaże się w tym roku.

Opublikowany

 

Hemp Gru
Hemp Gru

9 listopada odbędzie się premiera nowej płyty Hemp Gru „Eter”. Żary, Wilku WDZ i Bilon BPP zdecydowali się w ten sposób uczcić 20-lecie działalności. – Po latach ciszy nadchodzi jubileuszowy album Hemp Gru zatytułowany “Eter”. Gwarantuję Wam, że będzie to prawdziwa uczta dla słuchaczy – informował jakiś czas temu Bilon.

Muzycznie nad nowym krążkiem zespół współpracuje tylko z jednym producentem – Szwedem. – Nasz człowiek włożył w projekt 100% serca i duszy. Gwarantujemy ogień w formie dźwięku. Będziecie zadowoleni – zapewnia grupa.

Teraz od Bilona dowiadujemy się, że wraz z premierą płyty Hemp Gru ruszy w trasę koncertową. – Jeśli interesuje Was co dzieje się z nowym albumem HG , to mówię Wam… jest dobrze. Pozdro serdeczne i do zobaczenia na koncertach. Trasa rusza wraz z premierą płyty tj. 09.11.2018! To już 20 lat z HG – poinformował.

Dyskografię Hemp Gru zamyka album „Braterstwo” z 2012 roku.

Czego spodziewać się po nowym Hemp Gru?

Wilku, Bilon i Żary zamierzają wrócić w nowej odsłonie. Nie usłyszymy kawałków w starym klimacie warszawskiej ekipy. Rok temu Bilon poinformował, że nie wyklucza powrotu formacji na scenę – co teraz się dzieje – ale zapewniał też, że nie będzie to Hemp Gru, które znamy. –  Chcę Wam powiedzieć, że stare Hemp Gru nigdy nie wróci, nie mówię, że nie narodzi się na nowo, ale to co było już nie wróci i czy się to komuś podoba czy nie tak właśnie jest! – mówił wtedy raper.

 
7 komentarzy

7
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Fifarafa

A Wilku już sobie wstawił zęby czy dalej szczerbaty jak Kaczyński? Wilku to raper, który się dentystom nie kłania.

Szmalenberg

Ostatnio widziałem Żarego na ławce jak się masturbował. Pomyślałem, że on naprawdę musi kochać swoją ulice. Byłem bardzo zdziwiony, ale ludzie w różny sposób okazują swą miłość. Teraz już wiem, że to była akcja promocyjna nowej trasy…

cydży

A ja opierdalam murzyńskie pały.

hahaghahghahahah

hemp gru na propsie nawet stara kukona propsuje

djdecks

hwdp

mmmmmmmm

Powiem szczerze chętnie zobaczę ostatki prawdziwego rapu ze starych czasów, takie ‚życie warszawy’ czy ‚to jest to’ na żywo to jednak byłby sztos 🙂

michałowska

Zgadzam się , niektóre kawałki przyprawiały o ciarki jak byłam małolatka.

Popularne