Sprawdź nas też tutaj

Opublikowany

 

Hemp Gru prezentuje kolejny teledysk promujący album „Eter”. Utwór „Wizja Przyszłości” wyprodukował Szwed SWD, za warstwę liryczną odpowiadają Wilku oraz Bilon. Całość zmixował i zmasterował Rafał Smoleń. Autorem animowanego teledysku jest Marcin Mokierów-Czołowski.

Zamów album: Hemp Gru – „Eter”

Album Hemp Gru „Eter” zadebiutował na 3. miejscu zestawienia OLIS. Premierze płyty „Eter” towarzyszy jubileuszowa trasa koncertowa HG XX ETER, obejmująca występy w największych miastach Polski, Europy oraz USA.

 
8 komentarzy

8
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Analny dewastator

Jebać system! Unio europejska, dej nagrodę za to

Kafar Dix37

Teledysk > Bezsensowny tekst heup gru

Leopold

To jest niesamowity idiotyzm ,wgl wersy rebelia z jontem,pewnie z automatow ,ktore sa genetycznie zmodyfikowane w dzisiejszych czasach marichuana to w wiekszosci gmo ,a w produkcij odmian wioda prym izraelskie firmy ,bezsens.

Adolf1488

Kazda przyszlosc lepsza o ile nie bedzie w niej HG

lil sqqa

gdyby zrobił to ktoś ze skillem to props ale tak to średniawka

cydży

hiphopolowa piosenka pt sweter od hiphopolowo-patopolowej grupy ze wsi warszawa gdzie „liderami” są bezzebny 40 letni nastolatek i wlasciciel speluny dla warszawskiej biedoty

Twój Starry Potter

Ale chujnia, sorry przepalone janusze ale robicie asłuchalne gówno

Pistolet

Może mi ktoś wyjaśni zagadkę czemu Ero po pocisku Fokusa tłumaczy się na płycie Fu , nie wierzę w to , że się wszyscy lubią , przecież to niemożliwe , Sobota zdaje się też jechać po Ero , a wszyscy uważają , że tu trzeba mieć miliony kolegów , prawda jest taka , że nie ruszasz słów jeśli szkodzisz , chyba , że to wspólny biznes , ale wątpię , bo zawsze jednak jest na minie , Borixon obraża policję i sąd i jest git , mógł to zrobić zupełnie inaczej przecież , czemu Borixon śpiewa o tym że psy go ścigają , a Ostr pali legalnie , czy wszyscy zyja na tych samych zasadach ? Czy wszystko jest fikcją czy aż taka zawiść jest we krwi , bo mniej koncertów mniej sosu . Czemu Buszu i Sitek stracili Logo , czy to wojna już agentów przeciwko tym którzy nie chcą być ? To tyle w odcinku wkurw mnie a będę gadał więcej

Popularne