Sprawdź nas też tutaj

Opublikowany

 

Na kanale DIIL.TV pojawił się dzisiaj kolejny singiel od formacji Hemp Gru. Bilon, Wilku i Żary zaprezentowali utwór „Wódka” wyprodukowany przez Szweda wraz z teledyskiem zrealizowanym przez R5 Films. Promuje on nadchodzącą płytę grup „Eter”.

Zamów album: Hemp Gru – „Eter”

Premiera płyty „Eter” została zaplanowana na 9 listopada 2018 i pokrywa się z XX-ciem istnienia zespołu Hemp Gru. Istotą tego wyjątkowego jubileuszu będzie trasa koncertowa HG XX ETER obejmująca występy w największych miastach Polski, Europy oraz USA.

 
12 komentarzy

12
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
TheBillGatestRapu

RAP!

ggsssw

w końcu po tylu latach ktoś nagrał prawdę o tym gównie alkoholowym

Andżej

Banda ćpunów będzie robić kazania o zgubnym wpływie wódki xdd. Pomijam już to, że pewnie mieli po 30-35 lat jak się w końcu ogarnęli i jak większość, która prawi morały, w młodości nie mieli umiaru, a teraz są abstynentami. Skrajności dla słabych charakterów.

głos rozsądku

No i chuj że się ogarnęli jak mieli 30 lat, lepiej późno niż wcale (patrz:wieprz). Z przekazem się też nie zgadzam, ale może komuś to uratuje życie

14:44 7

30 Lat to nie za wcześnie , Nie Za póz

Gin z butelki

Miało zniechęcać, ale mnie zachęciło

Eloziom

Mój dziadek ma 80 lat wali wude co sobote i na zdrowie nie nazeka!a jezeli ktos wali jak poje##ny od rana to predzej czy pozniej kopnie w kalendarz.Pozdrawiam wszystki alko fanow i zdroweczko mordeczki:)A po za tym palenie trawy na co dzień rowniez nie wplywa pozytywnie na zdrowie!Sam jaram ale swiadomy tego ze w jakis stopniu sobie szkodze!

Leopold

Wodka niszczy a pieniadze z Watu naprawiaja kieszen ,jednak problemu alkoholizmu i spozywania 40% trunkow trzeba tlumaczyc w zakorzenieniu w kulturze slowianskiej. Sam wodki nie lubilem nigdy ,marichuana jest duzo mniej szkodliwa ale spozywanie dziennie kilku gramow ,ryje ostro beret ,nie ma sie co oszukiwac.

Michal

spoko ale wole se zaqtać zdrowo https://www.youtube.com/watch?v=-mBiuwi8Tvo eloeloelo

MIRAS X

3 to byłyby tematy dla CERVANTESA na dzisiejszy świat : https://www.youtube.com/watch?v=HvGwmHqPe2s KICHOT DZIŚ projekt 142

tdf

ASŁUCHALNE

Janusz

Szczerze, to gówniany rap

Popularne