Sprawdź nas też tutaj

News

Hemp Gru wraca z płytą

Powrót po 6-letniej przerwie.

Opublikowany

 

Hemp Gru

Pod koniec 2012 roku Bilon i Wilku zapowiedzieli, że nie będą już nagrywać pod szyldem Hemp Gru. Raperzy obrali solową ścieżkę kariery – Bilon wydał album „3xNie”, a na zapowiadany od dawna krążek Wilka wciąż czekamy. Dzisiaj od samego Bilona dowiadujemy się, że HG powraca na scenę.

W tym roku warszawski zespół świętuje 20-lecie działalności i z tej okazji ukaże się ich nowa płyta. – Drodzy ludzie, staje się faktem to, na co czekało wielu! Po latach ciszy nadchodzi jubileuszowy album Hemp Gru zatytułowany “Eter”. W listopadzie mija okrągłe dwadzieścia lat wspólnej drogi, dlatego nakładem wytwórni Hemp Rec., postanowiliśmy wydać krążek. Gwarantuję Wam, że będzie to prawdziwa uczta dla słuchaczy – poinformował Bilon.

Drodzy ludzie, staje się faktem to na co czekało wielu! Po latach ciszy nadchodzi jubileuszowy album HEMP GRU zatytułowany „ETER”, w listopadzie mija okrągłe dwadzieścia lat wspólnej drogi, dlatego nakładem wytwórni Hemp rec., postanowiliśmy wydać krążek. Gwarantuję Wam, że będzie to prawdziwa uczta dla słuchaczy ! Jestem bardzo szczęśliwy, że mogę podzielić się z Wami tą informacją …. niech moc będzie z Wami !!! Blessssss 🤗 #hempgru #hg #diilgang #jlb #diil #hemprec #hempstudio #wdz #swd #zary #bpp #hempszop #moc #album #muzyka #rap #prawdziwyrap #blesss #family #klucz #droga #jednosc #lojalnosc #braterstwo #eter #listopad @zary_official @szwedswd @wdzone @gramoko @oesuone @steez83 @cent179

Post udostępniony przez Bilon Hemp Gru (@bilon_jointpenk)

 
13 komentarzy

13
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Fifarafa

Morda śmiecie, Wilku zjadł zęby na rapie, i to dosłownie. Teraz wyda nowa plyte i zarobi na dentyste

Mateuszjebacmalika

Hahahahahhahahhaah dobre

Werwolf

Jak grupa mokotowska haraczowała Wilka to Bilon wymyślił, że już nigdy razem nie nagrają.

Prawdziwe JLB!

Maciek

Single promujące. „Jebać Policje” „Szanuj Braci i Rodzine” ale szosik

Maciek

Widzę hajsik się nie zgadza.

djdecks

A NA CHUJ WY TU POTRZEBNI JESTEŚCIE? HWDP

Julia

Bo to oni tworzą muzyke HWDP
To oni to tworzą i na boże szczęście wracają

never

Prekursorzy patorapu, lubiłem ich i słuchałem, ale po WSP to chyba oni promowali złodziejstwo. Myślenie, że się należy, bo to dla nas stworzone, dla nas wymyślone, elo.

smiec

Jak wszyscy – WWO, Chada, Firma

Andrzej

Me, Myself and I zawsze na propsie, gimby nie znajo.

głos rozsądku

Fani się pewnie ucieszą, ale to raczej nic nowego nie będzie, z dnia na dzień oni nie nauczą się rapować na lepszym poziomie.

Xkurwad

Banda lakow

18:43

02:13

Popularne