Sprawdź nas też tutaj

Opublikowany

 

Po dłuższej ciszy tajemnicza ekipa wraca z premierowym nagraniem. Zespół, który tworzą ukryci pod pseudonimami Młody Dron aka Meat JWP oraz Amen Pacieżu aka Foster JWP zaprezentował nowy numer wraz z klipem „H-street vision”. Standardowo grupa ogranicza się właściwie tylko do zatytułowania kawałka. W opisie możemy przeczytać tylko: „Couch Riders, Warssaw, ₪, Książęta Kościoła, Wrrrah”.

Co to Hewra?

Z hebrajskiego hewrah oznacza bractwo. W Polsce tłumaczone jest to jako banda lub zgraja. Na naszym niedużym rapowym podwórku Hewra to ekipa skupiająca m.in. reprezentantów JWP. Kto jeszcze jest zawodnikiem grupy nie wiemy. Dbający o anonimowość członkowie ekipy słyną z zakrywania twarzy oraz nietypowego podpisywania utworów na Youtube. Hewra zbudowała wokół siebie pewien mistycyzm oparty na braku informacji o składzie. Lawirują oni między psychodelicami nasiąkniętymi latami 90-tymi a mumble rapem. Całość okraszona jest często autotunem a czasami nawet przedziwnym śpiewem. Ich twórczość trafia do nielicznych ze względu na specyfikę wykonania. Jednocześnie zbudowali oni sobie już taką niszę, że mogliby zaprezentować zwarty materiał w postaci legalnego krążka. Problem tylko w tym, że Hewra publikuje tylko i wyłącznie luźne numery niczego nie zamykając w ramy.

 
10 komentarzy

10
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
cejrondo

HEWRA TO RELIGIA

Maciej że zbawixu

Będziemy puszczać ten utwór w trakcie naszych suto zakrapianych mefedronem gejowskich orgii 🙂 Jak zawsze zresztą, bo Hewra to jeden z popularniejszych zespołów w środowisku warszawskich homoseksualistów 🙂 Kto ma wiedzieć, ten wie 🙂

Glorap

Cuchniesz kałem

Maciej że zbawixu

A ty jesteś bow wowem!

temple run

The video you share is very good and exciting. I love listening to this song.
fnaf

sadasd
GDSGSDGS

ĆPUNY JEBANE

Coprobo997

Przedstawiciele tzw. retard rapu. Czyli rap robiony totalnie na odpierdol a „słuchacze” i tak to lykna.

Popularne