Sprawdź nas też tutaj

News

HEWRA stoi za Belmondo w konflikcie z Oyche Donizem?

Młody Dron atakuje byłego reprezentanta Mobbyn.

Opublikowany

 

Belmondo

Unikalna grupa Mobbyn, która kilka miesięcy temu się rozpadła z powodu konfliktu Belmondo i Oyche Doniza prawdopodobnie wróci na scenę w nowym składzie. Ostatnio dotarły do nas głosy, że Mobbyn będą tworzyć Belmondo i Bajorson. Pisaliśmy o tym tutaj.

Konflikt Oyche Doniza i Belmondziaka wciąż trwa. Obaj przerzucają się oskarżeniami w mediach społecznościowych. W dyskusję na Instagramie Oyche Doniza włączył się także Młody Dron z HEWRY – składu, który swego czasu prężnie współpracował z Mobbyn.

Łukaszek pamiętaj, jedna sprawa dziennie… ładnie szwagra załatwiłeś – napisał Młody Dron na Instagramie Oyche Doniza. Nawiązał on tym samym do oskarżeń Młodego G, że Oyche Doniz to konfident. – Łukasz Jamróz „Oyche Doniz” to konfident, roz***ł się na swojego szwagra w sprawie kredytowej, w której był słupem. Za to został usunięty ze składu. Teraz płacze, że koncertów nie będzie i nie będzie za co ćpać. J***ć tę k***ę! – pisał na początku roku Belmondziak.

Oyche Doniz zareagował na tą i inne zaczepki Młodego Drona takimi wpisami. – Piszę to na forum, bo przecież zablokowałeś mnie. Ja i tak nie mam ochoty wiedzieć co u ciebie. Przez przypadek może przez dwa lata mimochodem słyszałem może z dwa wasze numery. Rób se rap z kolegami, pracuj u mamy i nie lataj tu mi… cosa? Damskie się nie liczą – napisał. W innym komentarzu dodał: – Oddaj sos podatnikom za to, że studiowałeś państwowo 10 lat na politechnice i jej nie skończyłeś kapitalisto. A w jeszcze innym: – Odpier***l się od rodziny, bo ja nie piszę, że siostrzyczce wsypałeś fety do solniczki i ją wyj***o tak, że ni jest zdolna do funkcjonowania.

Wszystkie komentarze możecie przeczytać w poniższym wpisie.

Stary cwiczy…

Post udostępniony przez _OYCHE_DONIZ_ (@_oyche_doniz_)

 
14 komentarzy

14
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
lol

Co to za dziady w ogóle, ja pierdolę, kogo obchodzi jakieś wyciągnie prywatnych brudów. dorosłe chłopy,a zachowują sie jak niedopierdolone gimbusy

głos rozsądku

typowe ćpuny, którzy stracili godność
ale najgorsi są inni raperzy, którzy z nimi współpracują jednocześnie przyzwalając na takie kurestwo
to tak jak z kierowcami, którzy przyzwalają na blokowanie lewego pasa

Kazek

Mam nadziej ze jeszcze wyjdzie plytka Belmondo x Kaz Balagane

Tytus

Nie wyjdzie już nigdy, obiecuję

Jan Palony reaktywacja

Ojcze Doniz wygląda trochę jak Michał Karmowski – znany kulturysta i animator zdrowego trybu zycia.

DonDoni

Oyche Doniz Mobbyn, Oyche Doniz Mobbyn, płyta w tym roku, płyta w tym roku…

łakkiller

Kto tego młodego algide słucha ? Bajorson pasuje do mobbyn jak pięść do nosa, lubię typa ale to nie wypali, już lepiej jakby do algidy dołączył wack toja albo young łak.

Pitalador

Zrobią sobie po łodziki, wyliżą kakaowe oczka i będzie wszystko po staremu.

monkey

Thanks for all your information, Website is very nice and informative content.

http://mutilateadoll2game.com

KAEN13
lina

I’m happy I found this blog. Thank you for sharing with us,I too always learn something new from your post. http://super-fighters.games

fnaf world

I would love to read your article. With lots of interesting information, it left me with a deep impression, hoping that you will have more interesting articles.
https://templerun.co

18:43

22:44

Bubibi

Kto za kim w konflikcie z kim?!!!!

Popularne