GLAMRAP POLECA: Hip Hop Festival w Poznaniu. Kup bilety już teraz!

Sprawdź nas też tutaj

News

HEWRA stoi za Belmondo w konflikcie z Oyche Donizem?

Młody Dron atakuje byłego reprezentanta Mobbyn.

Opublikowany

 

Belmondo

Unikalna grupa Mobbyn, która kilka miesięcy temu się rozpadła z powodu konfliktu Belmondo i Oyche Doniza prawdopodobnie wróci na scenę w nowym składzie. Ostatnio dotarły do nas głosy, że Mobbyn będą tworzyć Belmondo i Bajorson. Pisaliśmy o tym tutaj.

Konflikt Oyche Doniza i Belmondziaka wciąż trwa. Obaj przerzucają się oskarżeniami w mediach społecznościowych. W dyskusję na Instagramie Oyche Doniza włączył się także Młody Dron z HEWRY – składu, który swego czasu prężnie współpracował z Mobbyn.Łukaszek pamiętaj, jedna sprawa dziennie… ładnie szwagra załatwiłeś – napisał Młody Dron na Instagramie Oyche Doniza. Nawiązał on tym samym do oskarżeń Młodego G, że Oyche Doniz to konfident. – Łukasz Jamróz „Oyche Doniz” to konfident, roz***ł się na swojego szwagra w sprawie kredytowej, w której był słupem. Za to został usunięty ze składu. Teraz płacze, że koncertów nie będzie i nie będzie za co ćpać. J***ć tę k***ę! – pisał na początku roku Belmondziak.

Oyche Doniz zareagował na tą i inne zaczepki Młodego Drona takimi wpisami. – Piszę to na forum, bo przecież zablokowałeś mnie. Ja i tak nie mam ochoty wiedzieć co u ciebie. Przez przypadek może przez dwa lata mimochodem słyszałem może z dwa wasze numery. Rób se rap z kolegami, pracuj u mamy i nie lataj tu mi… cosa? Damskie się nie liczą – napisał. W innym komentarzu dodał: – Oddaj sos podatnikom za to, że studiowałeś państwowo 10 lat na politechnice i jej nie skończyłeś kapitalisto. A w jeszcze innym: – Odpier***l się od rodziny, bo ja nie piszę, że siostrzyczce wsypałeś fety do solniczki i ją wyj***o tak, że ni jest zdolna do funkcjonowania.Wszystkie komentarze możecie przeczytać w poniższym wpisie.

Stary cwiczy…

Post udostępniony przez _OYCHE_DONIZ_ (@_oyche_doniz_)

 


15 komentarzy
15 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
lol
4 lat temu

Co to za dziady w ogóle, ja pierdolę, kogo obchodzi jakieś wyciągnie prywatnych brudów. dorosłe chłopy,a zachowują sie jak niedopierdolone gimbusy

głos rozsądku
4 lat temu
Reply to  lol

typowe ćpuny, którzy stracili godność
ale najgorsi są inni raperzy, którzy z nimi współpracują jednocześnie przyzwalając na takie kurestwo
to tak jak z kierowcami, którzy przyzwalają na blokowanie lewego pasa

Kazek
4 lat temu

Mam nadziej ze jeszcze wyjdzie plytka Belmondo x Kaz Balagane

Tytus
4 lat temu
Reply to  Kazek

Nie wyjdzie już nigdy, obiecuję

Jan Palony reaktywacja
4 lat temu

Ojcze Doniz wygląda trochę jak Michał Karmowski – znany kulturysta i animator zdrowego trybu zycia.

DonDoni
4 lat temu

Oyche Doniz Mobbyn, Oyche Doniz Mobbyn, płyta w tym roku, płyta w tym roku…

łakkiller
4 lat temu

Kto tego młodego algide słucha ? Bajorson pasuje do mobbyn jak pięść do nosa, lubię typa ale to nie wypali, już lepiej jakby do algidy dołączył wack toja albo young łak.

Pitalador
4 lat temu

Zrobią sobie po łodziki, wyliżą kakaowe oczka i będzie wszystko po staremu.

monkey
4 lat temu

Thanks for all your information, Website is very nice and informative content.

http://mutilateadoll2game.com

lina
4 lat temu

I’m happy I found this blog. Thank you for sharing with us,I too always learn something new from your post. http://super-fighters.games

fnaf world
3 lat temu

I would love to read your article. With lots of interesting information, it left me with a deep impression, hoping that you will have more interesting articles.
https://templerun.co

18:43
4 lat temu

22:44

Bubibi
4 lat temu

Kto za kim w konflikcie z kim?!!!!

candy crush soda
1 rok temu
Reply to  Bubibi

Thanks for your helpful information. I have been struggling to find many questions about this issue. I will follow you!  https://candycrushsoda.co

Popularne