Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Hidi „Czasami” – oldschool zmieszany z pozytywnym vibem

„Czasami jest dobrze, czasami jest źle”.

Opublikowany

 

Hidi publikuje kolejny singiel z albumu „Positive Flow”. Tym razem otrzymaliśmy kawałek „Czasami” – jak mówi sam autor – zrobiony oldschoolowo i wesoło.

Artysta z dużą dozą satyry porównuje istniejący status quo ludzkich losów. – Czasami jest dobrze, czasami jest źle – słyszymy w refrenie, który wkręca się w głowę. Skąd taki tekst? – No bo przecież tak jest, że czasami jest dobrze, a czasami jest źle – komentuje Hidi.

Kim jest Hidi?

Hidi pierwsze nagrania tworzył już w 91 roku, a od 93 regularnie grał w różnych składach. Najpierw Delirium Tremens, potem Śfider Anyy (Sony Music Polska), Podziemie BMS, DJ TerazPolska (Sony Music Polska), Full Contact, Projekt Skandal (Agora Digital Music) oraz solowo jako Hidi. W czasie przygody z muzyką zainteresował się produkcją filmową, która wkrótce stała się jego głównym zajęciem. Wyreżyserował ponad 50 teledysków, ma też na koncie montaż ponad 1000 reklam, kilku filmów dokumentalnych, programów TV, koncertów i wiele innych, był np. supervisorem od efektów specjalnych w filmie “Róża” Wojciecha Smarzowskiego. Nadal pracuje jako reżyser, a muzykę traktuje jako hobby. Obecny album pt. “Positive Flow” to podsumowanie ostatnich 3 lat jego twórczości. Płyta jest utrzymana w pozytywnym klimacie z kilkoma wyjątkami.

Album „Positive Flow” jest dostępny na Youtube i w serwisach streamingowych. Więcej o raperze możecie dowiedzieć się na marekkremer.pl i kanale YouTube – PositiveFlow.

14 komentarzy
14 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Malinowska
1 miesiąc temu

Hivi „Czasami w czoko oko” – anal zmieszany z bąbelkami z wanny

Malinowska
1 miesiąc temu
Reply to  Malinowska

„Czasami jest Rafalala, czasami jest wanna”.

Yp KRÓL gr
1 miesiąc temu
Reply to  Malinowska

zawsze miałem bekę jak normictwo sobie ciężko pracuje nad tworzeniem przegrywów gnębiac ich i dając im do zrozumienia że ich rola w społeczeństwie to najwyżej dostarczyciel zasobów dla tej „lepszej” kasty a potem zrobią wielki pikachu face bo np. w takich stanach tacy sobie odreagowują marny żywot urządzając call of duty na ulicach xD
widać też jak na dłoni postulujący zakaz swobodnego posiadania broni nie popierają tego postulatu bo broń jest be, tylko dlatego, że broń daje równość, a równość to największy koszmar kobiet i nieruchających pick me boyów
https://ibb.co/Zmrbh5V

Hetman Rapu
1 miesiąc temu
Reply to  Malinowska

Rafalala musi zrobic porzadek min z takimi cweliskami jak ten przebudzony

Hetman Rapu
1 miesiąc temu

Znowu kuźwa o tym dziadu co sie z letargu przebudził po 20 latach i mysli ze swoim uposledzonym dukaniem uszczęsliwi kogoś. Ha tfu mela ci na ryj biedaku.

michal
1 miesiąc temu
Reply to  Hetman Rapu

dzieckpo idz spac

Hetman Rapu
1 miesiąc temu
Reply to  michal

Ssij mu jajca ułomie

Odb
1 miesiąc temu

JESTEM PSEM

pannaMigotka
1 miesiąc temu
Reply to  Odb

WE INTERNECIE ŻODYN NIY WIY IŻE JEŻECH PSYM

pannaMigotka
1 miesiąc temu
Reply to  Odb

dzień dobry

sprite700
1 miesiąc temu

co za gówno xD to już w 95 roku byłoby żałosne.

Yp Król GL
1 miesiąc temu

Wole obciagac dlatego tak zle pisze o dziewczynkach h3h3h3h3

UlotneChwile
1 miesiąc temu

Przemyć Uszy przemyć przemyć

WnukPalucha
1 miesiąc temu

Hidi „Czasami” – odbyt zruchany potężnym vibratorem

Popularne