Sprawdź nas też tutaj

News

Hinol, Małach, Zbuku i O.S.T.R. na płycie Mor W.A. „Vademecum”

Powrót po 15 latach.

Opublikowany

 

Zespół Mor W.A. poinformował, że data premiery ich nowej płyty „Vademecum” uległa zmianie. Przy okazji ujawniono również tracklistę krążka, na którym pojawili się Hinol, Małach, Zbuku, OSTR oraz goście z Chicago.

– Po 15 latach powracamy do Was z nowym albumem. Po mimo usilnych starań byliśmy zmuszeni przesunąć premierą nowej płyty na 27 stycznia. Ten dodatkowy czas jest nam niezbędny żeby dopiąć wszystkie techniczne, logistyczne i promocyjne tematy. Taśma matka jest gotowa i wdrażamy już procedury wydawnicze. Nie wszystko zagrało w czasie tak jak to sobie założyliśmy i nie wszystko było zależne od nas. Czekamy na ten album tak samo jak Wy już od wielu lat więc mamy nadzieję, że uszanujecie naszą decyzję. Z tego miejsca chcieliśmy bardzo podziękować tym wszystkim, którzy już zakupili album bądź nasz „Vademecum Box” 5CD w preorderze i przeprosić za opóźnienie wszystkich, którzy nie mogli się już doczekać tej premiery. Postaramy się Wam wynagrodzić ten czas kolejnymi singlami.Dzisiaj prezentujemy Wam tracklistę i gości na nowym albumie. Nie zabrakło dwóch naszych klasyków w nowych odsłonach czyli BSNT2 i Dla Słuchaczy 2 z gościnnym udziałem O.S.T.R-a i Zbuka. Na płycie usłyszycie również Hinola, Małacha, Młodego Łyskacza i gości z Chicago (K. F. Jacques, Arman, DJ KaTeR). Za adapterami wsparli nas DJ DEF oraz DJ KEBS.

Tracklista

 1. BSNT2
 2. VADEMECUM feat. Hinol PW
 3. RÓWIEŚNICY
 4. DOBRZE NAS ZAPAMIĘTAJ feat. Młody Łyskacz, DJ DEF
 5. NIE CHODZI TYLKO O TO feat. DJ Kebs
 6. LEKCJA feat. K. F. Jacques, Arman, DJ KaTeR
 7. BIJACZ feat. DJ DEF
 8. ŹRÓDŁO feat. Małach
 9. WIECZNIE MŁODZI
 10. DS2 feat. O.S.T.R. , Zbuku
 11. MINIMALIZM
 12. OTÓŻ TO
 13. MELATONINA
 14. NA ZAWSZE W SERCU 
12 komentarzy
12 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
BeImondo Informator
16 dni temu

Nie kumam takich kolesi jak oni wracaja dobra spoko ale macie ponad 40 lat i próbujecie nagrywać kawalki w takim brzmieniu jak robią dzisiejsci 20 latkowie i młodsi. Po pierwsze nie pasuje to do was po drugie wasi fani to tez ludzie w pewnym wieku którzy raczej nie słuchają takich brzmien i woleli by was w waszym starym wykonaniu. Po co oni tak kombinują 40 letnie dukajace dziady na trapowych podkładach

Anal izator
16 dni temu

Problem jest w tym, że mor wa nigdy nie byli jacyś wybitni. Kilka numerów do posluchania ze względu na przyciągające barwy głosu i w zasadzie koniec. Nie było opcji walnąć sobie płytę od a do z. Wigor się jakoś wyróżniał wówczas na scenie i tyle. Zatem faktycznie może być ciężko z grupą docelową.

Emerytowany Milicjant
16 dni temu

Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Każdy hip hopek musi poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

Pan Talon
16 dni temu

„Czekamy na ten album tak samo jak Wy już od wielu lat.”

Przynajmniej mają poczucie humoru.

zbys
16 dni temu

oni wyglądają jak 3 twoich starych xD

niczer
16 dni temu

14 numerów przez 15 tuż to będzie arcydzieło zakładam

YO..
15 dni temu

01:29 29

Powrót po 15 latach.

Opublikowany 10 godzin temu 23 listopada 2022Przez Redakcja

Szczaw
16 dni temu

Rap – od debilli dla debili

TEDZIK TVN
16 dni temu

Hahahaha hoouy to kogo

Mario
16 dni temu

Ten come back to zwykły skok na kasę, tak jak powrót kalibra, endefisu, jurasa. Brakuje jeszcze zmartwychwstania magika, bolca i freeza.

Popularne