Sprawdź nas też tutaj

News

Hinol Polska Wersja opowiada o kulisach powstania „Dziś się czuję jak to zwierzę”

Ekipa szykowała się nawet na… spotkanie z niedźwiedziami.

Opublikowany

 

„Dziś się czuję jak to zwierzę” to jeden z lepiej przyjętych utworów z nowej płyty Hinola, a opowieść o psie wdarła się szturmem na szczyt karty na czasie YT.

Członek Polskiej Wersji w rozmowie z cyklu „Didaskalia” na Popkiller.pl opowiedział o kulisach powstania tego utworu, jak i nakręconego w górach klipu, w trakcie którego ekipa szykowała się nawet na… spotkanie z niedźwiedziami.

8 komentarzy
8 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Kronk Leosia
8 miesięcy temu

Wlacz myślenie, przestań słuchać gówna które cie uwstecznia.

Sgp
8 miesięcy temu

Jedyny hinol dobry to ten co skosnoki sushi robi pzdr

Chada
8 miesięcy temu

Przecież to jakiś WAŁ jest z tą sprzedażą.

Ks. Kapota
8 miesięcy temu

To nie tak że nie nawidze Polaków, nie. Ale kurwa… Jak czytasz że jeden śmieć się topi, a drugi 14 lvl, który nie umie pływać, rzuxa mu się na ratunek.. wiecie jak to wygląda w rzeczywistości? Gnój w piórkach, bo mama chwali że taki pomocny i dobry, brodzi przy brzegu i wyciąga rękę, a drugi robak w bezoddechoowym szale wciąga go w 2,1 metrowa glebie. Polskie kurwy pamiętajcie, nigdy nie ratujcie innego robaka, bo to z całą pewnością skończy się dla was źle. A każdy rozsądny, nie Polak, rozsądny, będzie się z was śmiał.

QUEBONAFIDENT
8 miesięcy temu

daj już temu psu spokój bo od ruchania w dupsko hemoroidów dostanie

Analna Bestia Z Ciechanowa
8 miesięcy temu

Gdy już to wszystko pierdolnie, zostaniecie zesłani na rozbicie łba maczugą Negana, a ci, którzy cudem unikną śmierci zostaną zesłani do obozów, by do końca swojego zawszonego życia zapierdalać tam za darmo.
Ja w tym czasie rozpocznę swą krucjatę, podczas której wypierdolę wasze matki, dziewczyny i siostry pięścią w dupę i kutasem w ryj. Te które przeżyją wielogodzinne seksualne tortury, zostaną w nagrodę wpuszczone na mój pałac, by służyć mi do końca swych skurwiałych dni.

Popularne