Sprawdź nas też tutaj

News

Hinol PW porównywany do Grubsona – komentarz rapera

Reprezentant District Area słynie m.in. z wpadających w ucho refrenów.

Opublikowany

 

Hinol Polska Wersja
Hinol PW

Po wydaniu 15 czerwca debiutanckiego solowego albumu „Mej duszy dziecko” raper rozpoczął medialne tournee promując najnowszy album. Hinol PW był ostatnio gościem radiowej Czwórki w audycji Numera Raza. Oprócz tematów związanych z albumem zahaczono też wątek coraz częstszego porównywania Hinola do Grubsona. Tego typu porównania mają związek z bardzo melodyjnymi refrenami rapera, którymi zaskarbił on sobie rzeszę słuchaczy, i z których słynie także Grubson.

Słuchałem Grubsona. Nie powiem, że nie – przyznaje raper twierdząc jednak, że dużo bardziej inspirował się przy płycie francuską i amerykańską sceną. – Grubson to ikona, więc fajnie, że mnie do niego porównują, bo jest jakby reggae’ową ikoną. A dla mnie jeszcze większą reggae’ową ikoną jest Mercedresu – stwierdził artysta.

Newschool powinien szanować oldschool i odwrotnie

Podczas rozmowy Hinola z Numerem poruszono również temat dzisiejszej sceny rapowej w Polsce. – Rap nie powinien się dzielić, też jestem tego zdania – mówi Hinol. – Newschool powinien szanować oldschool, a oldschool powinien szanować newschool. Wychodzę właśnie z tego założenia i nie przekreślam kogoś jeśli jest newschoolowcem (…) Nie wyobrażałem sobie, że kiedyś będzie mógł tak wyglądać rap, że można nawijać cały kawałek o butach. Skoro ich to jara, spoko. Myślę, że oni dorosną i może dzięki temu, że tak wcześnie zaczynają za jakiś czas to też się stanie dojrzalsze – wyjaśnia.

Wielki sukces reprezentanta District Area

Solowy album Hinola „Mej duszy dziecko” jeszcze przed premierą osiągnął kilkutysięczną sprzedaż. Miesiąc po pojawieniu się na półkach sklepowych krążek mógł się pochwalić już ponad 15-tysięczną sprzedażą i złotą płytą przyznaną przez ZPAV. Warto dodać, że z dniem 1 sierpnia 2018 roku podobne wyróżnienie zdobył także singiel rapera „W drogę” pochodzący z wyżej wymienionej płyty.

6 komentarzy
6 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
brd scr w grudniu wiadomo
3 lat temu

CHUJOWY JAK GRUBSON

o to porównanie chodzi?

Chuj ci w dupę
3 lat temu

Nie

stary Tedego
3 lat temu

tak

Skurwielony
3 lat temu

kogo obchodzi jakiś pedał?

Ruchacz
3 lat temu
Reply to  Skurwielony

Twoją mamę bo ja zapierdala w kapsko a ona to lubi

HINOL
3 lat temu

Zapraszam goraco do dyskusji na temat generatora rapksywkipl.pl, mozna znalezc dosc ciekawe propozycje kazda dopasowana do danej osobowosci wszelkiego rodzaju kombinacje matematyczne, liryczne. Znajdzies tam miedzy innymi takie perelki :

Chinol HwdP
Krakers 5389♤ -rezerwacja
QUICKYmixy
Trawertyn PDF
KLAma – sprzedane
ŻMija 43x56y
KLaPa PwwD
PDP
° SMOŁA WgH °
XWe
AgRegator WypP
Elastyk NwwN
RANO ZPU
Dreamer
TAIf h
KLAKSON TuT

I wiele wiele innych zapraszamy goraco do dyskusji
Ksywki ograniczone czasowo.

Popularne