Sprawdź nas też tutaj

News

Hip-hop spotyka Footbal: Kolekcja Team International Deutscherap

Wyjątkowy projekt od Nike.

Opublikowany

 

Jedna drużyna. Jedno marzenie. Nike przedstawia nową koszulkę Team International Deutschrap, dzięki której niemieccy raperzy oraz ich fani, mogą wyrazić swoją przynależność do hip-hopowej społeczności. Niezależnie od tego, skąd pochodzą, łączy ich język, kultura i korzenie.

Tożsamość, jedność i lojalność to motywy, które zostały graficznie przedstawione na koszulce.  To między innymi, znajdujący się na lewej piersi zmodyfikowany orzeł z niemieckiego godła (z mikrofonem na głowie, który ma symbolizować bycie słyszanym), numer kierunkowy + 49 na klatce piersiowej i w formie drobnych prążków wzdłuż koszulki. Dodatkowo, naszywka na rękawie pozwala na dodanie nazwy swojego miasta. Na plecach zamieszczono napis „Jedna drużyna. Jedno marzenie”. Koszulka International Deutschrap została zaprojektowana we współpracy z berlińskim studiem kreatywnym i ekspertami w zakresie personalizacji koszulek − Interhood.

Cały dochód netto ze sprzedanych koszulek pokryje koszty wynajmu studia nagrań dla młodych, początkujących artystów.Czarna koszulka Team International Deutschrap będzie dostępna przez aplikację Nike, wyłącznie  dla niemieckich użytkowników od 28 czerwca br. Druga partia trafi do sprzedaży 6 lipca br. na nike.com i będzie dostępna w całej Europie. Czerwona i złota wersja Team International Deutschrap będzie dostępna pod koniec tego roku.3 komentarze
3 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
djdecks
4 lat temu

POLSCY RAPERZY SĄ NA TYM SAMYM POZIOMIE, NA KTÓRYM SĄ POLSCY PIŁKARZE.

Trystydycymyt
4 lat temu
Reply to  djdecks

Też na tym samym XD
Tylko nasi jeszcze dzisiaj grają, a faszyści już wracają!

Pitalador
4 lat temu

Kurwa a u nas takich nie zrobia. Nawet koszulki reprezentacji wygladaja jak gowno. Traktuja nas gorzej niz Nigerie, czyli jestesmy gownem nawet dla Nike.

No bo kurwa kogo by dali do tej kampanii 😀 Tego pedala Smolastego? Tranzystora jednostrzalowca Zabsona? 😀

Popularne