Sprawdź nas też tutaj

News

Historia Chady trafiła na nowe nośniki

Dla słuchaczy czekają specjalne dodatki.

Opublikowany

 

fot. Global Studio

Entuzjastycznie przyjęty przez widzów i krytyków „Proceder” to historia Tomasza Chady – chłopaka z blokowisk, który zrobił karierę na polskiej scenie hip-hopowej. Obraz z Piotrem Witkowskim, Małgorzatą Kożuchowską, Marcinem „Kalim” Gutkowskim, Antonim Pawlickim, Agnieszką Więdłochą, Ewą Ziętek i Janem Fryczem w rolach głównych jest już dostępny na Blu-ray™ i DVD na dvdmax.pl . Wydania zawierają wyjątkowe materiały specjalne, w tym m.in. ostatnie, niepublikowane rozmowy Chady ze scenarzystami filmu, przeprowadzone podczas pobytu w zakładzie karnym.

„Proceder” to poruszająca historia rapera Tomasza Chady (Piotr Witkowski) chłopaka z blokowisk, z duszą poety i darem do wpadania w poważne kłopoty. Prawdziwy i szczery do bólu w swoich tekstach, Chada ginie w niewyjaśnionych okolicznościach zostawiając zszokowanych fanów i dziewczynę, którą kochał. Muzyka była całym jego życiem – pasją i światem, w który uciekał, gdy rzeczywistość nie miała mu zbyt wiele do zaoferowania.

Premiera filmu „Proceder” odbyła się podczas Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni w 2019 roku, gdzie obraz został bardzo dobrze przyjęty zarówno przez widzów jak i krytyków. Na ekrany kin opowieść o Tomaszu Chadzie weszła 15 listopada ubiegłego roku. Film obejrzało w kinach ponad siedemset tysięcy widzów. Płyta z muzyką do filmu skomponowana przez RX Rafała Sielawę została nagrodzona Bestsellerem Empiku 2019.Dodatki specjalne w wydaniu blu-ray

• Ostatnie, niepublikowane rozmowy Tomasza Chady ze scenarzystami filmu „Proceder”, przeprowadzone podczas pobytu w zakładzie karnym (ilustrowane galerią zdjęć)
• 12 niewykorzystanych scen
• 4 materiały Making of – kulisy powstawania filmu

Dodatki specjalne w wydaniu DVD

• Ostatnie, niepublikowane rozmowy Tomasza Chady ze scenarzystami filmu „Proceder”, przeprowadzone podczas pobytu w zakładzie karnym (ilustrowane galerią zdjęć)
• 12 niewykorzystanych scen27 komentarzy
27 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
FELICITA
2 lat temu

MACIE WRAŻENIE, ŻE TO WSZYSTKO OSIĄGNĘŁO JUŻ TAKI POZIOM ŻENADY I DEGRENGOLADY, ŻE PRZYSZEDŁ TERAZ JAKIŚ RESET?? MUZYKA RAP RYJĄCA BANIE DZIECIOM..”JA TAK JAK KOT 7 ŻYĆ I BALUJĘ CAŁĄ NOC” MALIKI MONTANY, ŻABSONY, POPKI, TYMKI. W KINACH „365 DNI”, VEGA CZY INNI „SWINGERSI”. NA INSTAGRAMIE 7-LETNIE DZIEWCZYNKI PODZIWIAJĄ LINKIEWICZ OD SPOCONYCH AFROAMERYKANÓW. W TV „WARSAW SHORE”. NIE CHCĘ NIKOMU ŻYCZYĆ ŹLE, ALE TYM WSZYSTKIM RAPERKOM TROCHĘ BRAKU KONIUNKTURY NIE ZASZKODZI

Prawy
2 lat temu
Reply to  FELICITA

MAM TAKIE WRAZENIE GDY PATRZE NA TWOJA STARA

Goldstein
2 lat temu
Reply to  FELICITA

Dobrze powiedziane

Ten u góry to debil ^^
2 lat temu
Reply to  FELICITA

Żyjesz tym i jeszcze piszesz jakieś wypociny, skoro cię to nie obchodzi to skąd tyle o tym wszystkim wiesz? Bo się tym interesujesz debilu bezbeku hejtujesz sam siebie w tym momencie

Odb
2 lat temu
Reply to  FELICITA

Historia chałwy trafiła na nowe nośniki

Rafal
2 lat temu
Reply to  FELICITA

Podobne komentarze należą do ludzi którzy wiedzą o czym mowia wylacznie we własnym mniemaniu. Rap to nie tylko muzyka. Oczywiście mówię o prawdziwym rapie a nie hitach z eski. To muzyka która stanowi jakąś dla słuchacza jest częścią zycia. Rap zawsze tworzony jest tylko dla ludzi którzy go rozumieją. A nie sprzedany byle komu byle gdzie. Dlatego też nie usłyszysz go w radiu. BO TO NIE MUZYKA DLA CIEBIE. A szczególnie nie dla dzieci. Z całym szacunkiem ale ja wiem że Ty tego nie zrozumiesz. Zdaje sobie też sprawę że nie mam szans porzekonać Cię do czegokolwoek. Nie to jednak jest moim celem. Chciałbym jedynie byś wiedział że Twoja opinia i innych Tobie podobnych znawców tematu jest zupełnie pusta. A publiczne i anonimowe krytyki to jedyny sposób by dać upust zawiści i podniesieniu poczucia własnej wartości. Temat rzeka więc na tym kończę. Pozdro dla kumatych.

TataMata
2 lat temu

Panu popkowi lepiej nie pokazywać fiuta bo też sobie wsadzi do mordy

Rafalala
2 lat temu
Reply to  TataMata

Za późno już to się stało.

Langston Galloway
2 lat temu

Próbowałem obejrzec ten film. Wyłączyłem po 15 minutach. Niestety „popisy” aktorskie szanownych raperów (np. kali) na bardzo niskim poziomie. O 50 letniej kożuchowskiej stylizowanej na 30 letnią seksowną przywódczynię gangu lepiej nawet nie wspominać. Jedynie aktor grający głównego bohatera daje radę.

R.I.P
2 lat temu

Wciąż jestem tu ,mam słowa mam treść
Historię naszych ulic sam nie wiem która część
Wciąż jestem tu, hejterom mówię cześć
Nie przebierając w słowach to kurwa mam was gdzieś

mstrzelec77@gmail.com
2 lat temu

Super film, bardzo poruszający.Przykro że tak młody i zdolny człowiek tak wcześnie pożegnał się z życiem,w nie wyjaśnionych okolicznosciach.

RrW
2 lat temu

Jakie wnioski można wyciągnać z tego filmu ??

TataMata
2 lat temu
Reply to  RrW

Że polski rap jest do dupy

Robocop
2 lat temu

Wczoraj obejrzałem ten film. Serio, ale ten film słaby. Jestem fanem Chady, ale ciężko go się ogląda. Nie wiem w jaki sposób ten film moze być super, zbierać pozytywne opinie wśród ludzi. Wydaje mi się, że ludzie wystawiają opinie jak w muzyce mianowicie słuchają ksywek a nie przekazu. Moja ocena to 5/10. Było kilka śmiesznych scenek no ale kur nie trawie go… Teraz czekam na film od Kozaka, zobaczymy co to będzie. Pozdrawiam wszystkich dobrych ludzi. #siedzewdomu

.......
2 lat temu

Ciekawy Film rzuca ciekawe światło na życie Tomka

Odb
2 lat temu

Kolega będzie mi robił przegląd i mam pytanie jak ogolić odbyt?

Suzuki
2 lat temu

Co takie kur ..wy mogą wiedzieć o życu tępe zaistne cioty .

Jason Tatum
2 lat temu

Słaby film o przeciętnym raperze.

Peja
2 lat temu

Nie istnieję po AH24N2

Odb
2 lat temu
Reply to  Peja

No co ty ciebie zniszczył żurom a sokół milczał wtedy dostałeś skrzydeł z kurczaka

TataMata
2 lat temu
Reply to  Odb

A nie skrzydeł z wanny

Robert
2 lat temu

znów pieszy

TataMata
2 lat temu
Reply to  Robert

Brawo

EnoHoNo
2 lat temu

Historia Chady trafiła na listę najgorszych wirusów WHO.
Dla słuchaczy czekają specjalne dodatki: mydło, żel antybakteryjny i maseczka.

Popularne