Sprawdź nas też tutaj

Inne

Hitowy numer PRO8L3M-u w nowej odsłonie

Luxon wziął na warsztat numer „MOlly”.

Opublikowany

 

Z jednej strony chciałem pokazać ten numer z zupełnie innej, bardziej surowej i agresywnej strony z drugiej natomiast, z uwagi na bardzo charakterystyczne brzmienie Pro8l3mu nie odbiec za bardzo od klimatu, który konsekwentnie w swoich utworach od lat budują Oskar i Steez. Zadanie nie było łatwe, ale finalnie jestem zadowolony z efektu końcowego. Jest sztos. – komentuje Luxon.

W następnej kolejności na warsztat wezmę legendę warszawskiej sceny. Mogę zdradzić, że będzie to jeden z artystów, który w 2019 wyda/wydał swój solowy album. – informuje producent.

Wkrótce dowiemy się więcej na temat pełnej listy zremiksowanych przez Luxona utworów. Z uwagi na nieoficjalne pochodzenie wokali cała seria nosi nazwę „YUM4 REMIXT4PE” i będzie dostępna za darmo. Za stronę wizualną całego projektu odpowiada Hubert Barczak.Luxon ma na swoim koncie m.in. epkę „Audioactive Dreams” wydaną na winylu przez Asfalt Records czy współpracę z artystami tj: OSTR, Warszafski Deszcz, JWP, Bez Cenzury, Tede, Hades, Pyskaty, Mes, czy Flint. Jeśli do tego zestawienia dodamy zagranicznych graczy w postaci Termanology, Reks, Torae, MC Melodee i wspólną produkcję z legendarnym DJ Premierem to dotychczasowy dorobek wróży ciekawe projekty w przyszłości.

 


7 komentarzy
7 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Świecznik81
3 lat temu

Oryginał milion razy lepszy

Patryk
3 lat temu

Nie wyszło im to , oryginał to petardy a to jakiś elektroniczny shitt .

Cristyna
3 lat temu

Nie no to już nie jest fajne

Analmondo g
3 lat temu

Najlepsi w PL od dawna

SantaklausRapers
3 lat temu

Yo yo yo, mada, fada. Dobrzy przekaz leci, yo yo yo.

BI WOJTEK GOLA FAME MMA
3 lat temu

Obciagne dresowi lub skejtowi 100zl Warszawa i okolice dojeżdżam

Odb
3 lat temu

Hujowy numer PRO8L3MU w nowym kondonie.

Popularne