Sprawdź nas też tutaj

News

Hodak piątym Młodym Wilkiem Popkillera 8

Raper wyróżnia się swoim leniwym flow, gestą techniką i akcentowaniem.

Opublikowany

 

Luz, eklektyzm, technika i leniwe flow zawieszone między starą a nową szkołą. Hodak dołącza do grona Młodych Wilków!

Hodak (’96) – najpierw pokazał się w barwach NNJL, teraz znajduje się w składzie polskiego Def Jamu. Zeszły rok minął mu na wydaniu aż dwóch krążków z dwoma różnymi producentami – 2K’em i Miroffem. Pierwszy z nich – debiutancki „Custom” został uznany przez Lil Konona za najlepszy zeszłoroczny album. W tym roku planuje wydać kolejne LP, udowadniające dalszą ewolucję.

Hodak wyróżnia się swoim leniwym flow, gestą techniką i akcentowaniem, które od razu przywodzi na myśl takich MC jak Kuban, Gedz czy Otsochodzi. Zresztą nie dziwne, bo to u boku dwóch pierwszych raper stawiał znaczące kroki. Przed dołączeniem do Def Jamu miał spory udział na kompilacyjnym albumie „NNJLFAM”, a w zeszłym roku mogliśmy widzieć go jako realizatora hot16challenge2 Kubana. Jeśli chodzi o dorobek solowy, raper wydał w 2020 dwa krążki – trapowy „Custom” na bitach 2K’a oraz laidbackowy „zapach zimy i papierosów” na podkładach Miroffa. Obie płyty doskonale pokazują eklektyzm oraz melodyjność Hodaka, czyli jego największe atuty.

Od ubiegłej soboty przez 11 dni będziemy poznawać kolejnych uczestników akcji, codziennie o godzinie 17:00, wcześniej na kanałach Popkillera znajdować będą się podpowiedzi i tropy.

 
12 komentarzy
12 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Odb
10 miesięcy temu

Hujak piątym Młodym Transem Popanalera 8

Jebac polski rap
10 miesięcy temu

Wychodek piątą gejszą cwelkillerów 8! Raper wyróżnia się swoim leniwym podejściem do anala, gęstą spermą na facjacie oraz pedałowaniem.

tede.flac
10 miesięcy temu

hodak, bo wszyscy sie na nim przejechali

tede.flac
10 miesięcy temu
Reply to  tede.flac

i go zapinali

Tokugawa
10 miesięcy temu
Reply to  tede.flac

Kurwe jebaną

Karolina
10 miesięcy temu

Hej, jestem Karolina. Mam 23 lata, wspaniałe cycki i niezły tyłek. Nie szukam sponsora, szukam przygody. Jestem wiecznie niezaspokojona. Chcesz zacząć ze mną tą przygodę? Napisz na http://erandki.site
Nie daj się prosić, napisz!

Tokugawa
10 miesięcy temu
Reply to  Karolina

Ale bym ci wylizał dupe po sraniu kochanie

BEKA Z TYPA
10 miesięcy temu
AzbeST
10 miesięcy temu

Jeśli koleś ma 25 lat i zaczyna dopiero wchodzić w jakieś zabawy w rap, to znaczy, że powinien zmienić ksywę na Bót! To jest wiek, w którym już powinno się ostatecznie z tego gówna wyrosnąć!

Kibel
8 miesięcy temu
Reply to  AzbeST

To wypierdalaj ważniaku

Jebać disa
8 miesięcy temu
Reply to  Kibel

+2

Żelbetoniarz
8 miesięcy temu
Reply to  Jebać disa

Żelbeton solo wwa pato

Popularne