Sprawdź nas też tutaj

Singiel

Holak & Frosti Rege – „Chłopcy i dziewczyny (Apteka cover)”

„Muzyczny most długi na jakieś 20 lat”.

Opublikowany

 

– Pewnego dnia (podczas wymiany opon w aucie dziewczyny), w czasie wysypu newsów w klimacie: „młodzi raperzy komentują/ wychodzą na przeciw starej szkole” – mam na myśli dyskusje o numerach z Peją, wypowiedzi Włodka itp. wpadłem na pomysł, żeby zrobić zrobić cover Apteki „Chłopcy i dziewczyny”.

Frosti pasuje idealnie do narracji numeru. Nie znał go, bo nie każdy 21 latek, nawet kumaty, go zna. Dla mnie to klasyk. Wyszło tak jak chciałem – naturalnie.

Dopiero po tym, zorientowałem się, że razem z Frostim zrobiliśmy most muzyczny długi na jakieś 20 lat, który ani trochę nie przypomina kwadratowego koła. Narkotyki inne, technologia również ale szczera muzyka to wartość niezmienna – mówi Mateusz Holak.Utwór ‘Chłopcy i dziewczyny’ pochodzi z piątego albumu zespołu Apteka pod tytułem „Menda”. Wydanego na początku 1995 roku. Autorami słów oraz muzyki są Jędrzej Kodymowski oraz Olaf Deriglasoff.

Utworu „Chłopcy i dziewczyny” nie ma na płycie: Holak & Frosti Rege: „Tego nie widać, to słychać”3 komentarze
3 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
skrecz z niemena
3 lat temu

szacunek za otwartą banię kurwa mać. Cover apteki w tych latach, nie wierzę

Mr Kękę co wklada chuja w reke
3 lat temu

Fristu Rege rucha kolege !

A nie od dzisiaj wiadomo ze Holak to kryptogej ktory lubi przyjac wielka biełbase w dupke 🙂

MIRAS X
3 lat temu

Czarne anioły, negatywy, złe emocje to właśnie mamy wewnątrz. Tak chciał BÓG? https://www.youtube.com/watch?v=aXz0JCu1prk ŻYJĄ W NAS projekt 146

Popularne