Sprawdź nas też tutaj

News

HUBERT W. – PREMIERA SINGLA „KAUKAZ” I START PREORDERU

Opublikowany

 

alt

Wytwórnia Pierwszy Milion i Agencja Don’t Stop prezentuje teledysk Huberta W. do utworu „Kaukaz”, który promuje płytę o tym samym tytule.

„Kaukaz” to łańcuch górski, którym skułem wszystkie negatywne emocje. Częściej niż zdobywałem szczyty tytułowych gór, toczyłem walki u ich podnóża i o tym właśnie jest ta płyta”. Tak pokrótce streszcza krążek bydgoski raper, który w kwietniu 2017 wyda swój drugi solowy album pt. „Kaukaz”. Na płycie znajdziecie 11 dopracowanych utworów, dwóch gości i czołówkę polskich producentów hip hopowych. Zapraszamy na wspólną podróż w niespokojne rejony gór Kaukazu. Dystrybucja albumu: Pierwszy Milion.

 

Hubert W. – raper, aktywista, promotor pochodzący z Bydgoszczy. Organizator niezliczonej ilości eventów. Pierwsze kroki w rapie stawiał w 2007 r. Zanim jednak wyszedł z twórczością na światło dzienne, konsekwentnie w zaciszu szlifował swój warsztat. Współpracował m.in. z takimi artystami jak: RAU, Dj Eprom, BobAir, Jordah, Szpalowsky, Dj Paulo, Oer, Wrotas LifeView, Kay, Klarenz, Mario Kontrargument, Luckyloop, Mr. Ed, Jarza, Zbylu. Nieszablonowy styl, niezależne myślenie i przełamywanie barier to mocne strony, które charakteryzują tego artystę. Poza działalnością sceniczną, prężnie działa pod szyldem „DON’T STOP”. Dotychczas wydał jeden album w podziemiu pt. „Do ostatniego dnia [Życie pośród ruin]” w 2014 r. W kwietniu 2017 r. ukaże się druga płyta rapera, pt. „Kaukaz”. Dystrybucją albumu zajmie się wytwórnia Pierwszy Milion.

 

 

Album dostępny jest na pierwszymilionsklep.pl

 

Tracklista:

1. Raport prod RAU
2. Co dalej prod BobAir
3. Tylko + Kay prod Wrotas Lifeview
4. Stare śmieci w mojej głowie + Klarenz prod Jordah
5. Tytuł ocenzurowano prod Jordah
6. Elbrus (Skit) prod Mr.Ed
7. Kaukaz prod Jarza
8. Przychodzą, odchodzą prod Jarza
9. Stać nas na więcej prod Szpalowsky
10. Dean Smith prod Mario Kontrargument
11. Napisy końcowe prod RAU

 
8 komentarzy

8
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
marihuanina

CO TO ZA ŁAJZA?

ObozowyKapo

LUDZIE O IMIENIU TO DZIWNE TYPKI. MAJĄ O SOBIE ZA DUŻE MNIEMANIE.

@.2DZDZW.

Cześć 🙂
Polecam odzież z poniższego linku dobre jakościowo koszulki oraz bluzy w rozsądnych cenach +koszt przesyłki. Sam posiadam i są naprawdę mega 😀

https://dzubydzubsonwear.cupsell.pl/k/all

hahahahaaa

KTO? Z KIM? DLACZEGO? Typ od wymyślania raperów w formie widzę.

randomname

Czy w Polsce ten rodzaj flow rozdawali w promocji? 99% brzmi identycznie, zero nowatorstwa i oryginalnego podejścia. Samek kopie kopii. Prawie nikt się nie bawi brzmieniem, każdy chce brzmieć jak te przecukrzone baloniki ze stanów, a każdy z nich pusty w środku… Jakbym miał to przenieść na kino, to musiałbym to porównać do współczesnych polskich komedii z szycami, adamczykami…

Aniou Strusz

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=bd5jCHBIP0I[/youtube]

tenjestdobry

to ten typ co organizuje koncerty w Bydgoszczy i sam się wrzuca na support, bo nigdzie indziej go nie chcą? 😀

miras x

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=6yszWNruNpk[/youtube]

Popularne