Sprawdź nas też tutaj

News

HUCZUHUCZ: „NIEWIELE BRAKUJE, ŻEBY TEN NIELEGAL DOSTAŁ ZŁOTO”

Opublikowany

 

– Oczywiście nie dostanie i tak, z różnych przyczyn.

Przełomowym materiałem w karierze trójmiejskiego rapera był album "Po Tej Stronie Raju" z 2011 roku wydany przy wsparciu nieistniejącego już labelu High Time. Popularność jaką cieszyło się to wydawnictwo spowodowała, że HuczHuczem zainteresowała się wytwórnia Prosto, nakładem której w maju 2014 roku wydał swój pierwszy pełnoprawny krążek "Gdzie wasze ciała porzucone".

 

Jak poinformował teraz raper, album "Po Tej Stronie Raju" według nowych zasad ZPAV'u w przyznawaniu wyróżnień, gdzie do sprzedaży fizycznych wersji krążka wliczany jest streaming, miałby szansę na złotą płytę.

 

– Liczyłem sobie z ciekawości ostatnio wg tych zasad ze sprzedażą i wyświetleniami jak to wygląda w przypadku "Po tej stronie raju" i niewiele brakuje, żeby ten nielegal dostał złoto. Oczywiście nie dostanie i tak, z różnych przyczyn – napisał raper.

HuczuHucz pracuje aktuanie nad nową płytą.

 
10 komentarzy

10
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
HejtStop

Huczu a w pizde chcesz? Idz byc ciota gdzie indziej

KapaOpada

[img]https://oi64.tinypic.com/23uv1ms.jpg[/img]

qqqqqqqqqqqqqq

PO CHUJ TA KURWE TUTAJ WRZUCASZ? WIESZ ZE JAK ZACZNIESZ FAPAC TO POZNIJE SOBIE ZYCIE ROZJEBIESZ? I NIGDY NIE WYJDZIESZ Z PRZEGRYWU ZJEBIE

arrrroo

Czemu tak brzydko piszesz o swojej mapie.
Żal, zero szacunku kurwa.

Co za młodziesz 🙁

arrrroo

MAMIE*

ROMAN GTA

JEBAĆ A JAK NIE TO I TAK.

DFSDSFAGF

PLACZUPLACZ

Life
POSEJ_SON

XDXDDXDDXG

werr

CHYBA DOSTAL ZLOTA STRUGE SZCZYN NA MORDE. NAWET TEN ‚NEWS’ NIE DOSTAL WIECEJ JAK PARE KOMENTOW, A TEN COS O ZLOCIE PIERRDOLI XD

Popularne