Sprawdź nas też tutaj

teledysk

„I co?” – Cichoń powraca z nowym singlem

„Ch*j mnie to obchodzi, co pi*rdoli jakiś truskul”.

Opublikowany

 

„I co?” to pierwszy utwór po prawie rocznej przerwie zapowiadający serię singli w różnych, nie tylko hiphopowych klimatach.

– Proces powstawania tego numeru trwał długo, bo refren i drugą zwrotkę napisałem pod inny bit już rok temu. „Właściwy” bit zrobiłem dość przypadkowo, bawiąc się w domu na jakimś syntezatorze. Dodałem do tego perkusje i tak się tym podjarałem, że od razu pojechałem do studia, żeby to nagrać. Potem już tylko szlify, które trwały stosunkowo długo. Chciałem znaleźć odpowiednie brzmienie dla tego numeru, począwszy od doboru werbla, skończywszy na mixie. Jeśli chodzi o warstwę tekstową, to obie zwrotki i refren powstały szybko, pod wpływem impulsu – mówi Cichoń.

Za produkcję, tekst, realizację oraz mix master odpowiedzialny jest sam Cichoń. Wraz z premierą utworu rozpoczyna się cykl utworów w najróżniejszych klimatach w tym Dance czy House.

16 komentarzy
16 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Grzesiu
1 miesiąc temu

Gówno

ADMlN
1 miesiąc temu
Reply to  Grzesiu

Nie mów tak o Cichoniu!
@SokółPaliJana
pamiętacie? https://youtu.be/IS35DWaT308
No to dobrze, ale to nie był diss tak jak myślą niektórzy!

KRÓL Yp nr 1
1 miesiąc temu

Powinni ustawowo każdą roszczeniową #p0lka wysłać na rok do #afganistan . Moze doceniłaby to co ma tutaj w kraju i trochę respektu do mężczyzn nauczyła. Potem wracałaby przeszkolona w gotowaniu, praniu, sprzątaniu i sluchaniu męża.

Motocyklista
1 miesiąc temu
Reply to  KRÓL Yp nr 1

Wybacz, że przeszkadzam, ale możesz kulturalnie skończyć to pierdolenie przegrany autystyku jeden z wykopu? Wiem, że swoim upośledzeniem pasujesz tutaj też, ale odkąd nie ma jakiś borysów, profesorów, skurwysynów, jebać polki i innych zjebów to zrobiło się trochę lepiej. Idź na wykop, albo jakieś ’tajemnicze chany’ dla wizardów spierdolenia. Serio swoje monologi piszesz chyba sam do siebie typie. To nie nasza winna, że los ciebie pokarał obrzydliwym wyglądem i zjebaną osobowością, chujowym życiem. Pomóż nam i sobie. Wyłącz komputer i idź do zakładu jakiegoś.

Jebackurwy
1 miesiąc temu
Reply to  Motocyklista

Co ty pierdolisz idioto pewnie sam ma, 120 i I kartoflany polski ryj haha

Jebać szmaty
1 miesiąc temu
Reply to  Motocyklista

Kolego, tutaj zupełnie nie chodzi o to. Dorośniesz to zrozumiesz, że te p0lskie szmaty marzą tylko o czarnym, 30 centymetrowym pencie. Mnie kobieta zdradziła po 1.5 roku, owszem, mieliśmy potyczki itp itd, ale zamiast okazać skruchę, lojalność, prosić o dalszy kontakt po tym co zrobiła, to zaczęła pisać jeszcze z innym. Nigdy więcej nie zakocham się w żadnej kobiecie, a na pewno polce. Cierpię do dziś a było to w styczniu, a ona? Wyjebka totalna. Przypuszczam, że nie tylko ja tak miałem.
Głupie cipy tylko doją kasę, pierdolą za plecami ze swoimi koleżaneczkami niepełnosprytnymi i marzą o „one night stand” z kolegą piłkarzykiem. Jebać maczetami takie ścierwo.

Dziad kalwaryjski
1 miesiąc temu
Reply to  KRÓL Yp nr 1

Ciebie też powinni wysłać do Afganistanu, strona zyskałaby na jakości.

Monokuma
1 miesiąc temu

To nie ma nic wspólnego z rapem a tym bardziej z kulturą hip hop.

Ore ore wyjebane mam zakole
1 miesiąc temu

Chłopie weź z tym wypierdalaj do podstawówki, tam może kogoś kurwa nabierzesz jaki to twój hib hob jest ambitny. Przekosmiczne łaczysko

fakty
1 miesiąc temu

Tyle szlifował i takie gówno wyszło?
Może zmień branżę, bo raper z ciebie kiepski kolego.

Naczelnik Barszczyk
1 miesiąc temu

Chuj cię to pierdoli, ale ciągle o tym pierdolisz, więc zamknij ryja i niech chuj cię pierdoli.

Dawid
1 miesiąc temu

2 zwrotki w rok i co ty pierdolisz

BigBlekKuk
1 miesiąc temu

Słuchalne jak puszczenie 20 utworów Sentino na raz

piczkarois
1 miesiąc temu

I co ?
.
i chuuujj wielki chuj

MAMY TRADYCJE JEBAĆ POLICJE
1 miesiąc temu

PROBLEM Z DZIEWCZYNOM POMUŻCIE GLAMRAP

SYTUACJA JEST PROSTA DUPECZKA Z KTORĄ MIAŁEM FAJNE RUCHANIE I W OGÓLE CUDO PANNA MNIE ZOSTAWIŁA BO SIE NAJEBAŁEM MOCNO I OBRÓCIŁEM NA IMPREZIE TAKĄ SZMULKE. TEŻ CAŁKIEM CAŁKIEM. ALE CHUJ Z NIĄ NA KACU WSTAŁEM OGARNĄŁEM SIĘ NO I POGNAŁEM DO TEJ MOJEJ DO PRACY JEJ POWIEDZIEĆ CO I JAK BO JESTEM PORZĄDNY KURWA I OD PÓŁTORA MIECHA NI CHUJA Z TĄ MOJĄ PRZEJEBANE PANIE

SMUTEK KURWA ALE JESZCZE NIE SŁUCHAM „SPADAM” PEZETA

JESZCZE

JANUSZ TRACZ
1 miesiąc temu

W TAKIEJ SYTUACJI ZADZWOŃ DO JEJ MATKI I UMÓW SIĘ NA ROZMOWĘ NAJLEPIEJ POWIEDZ ŻE CI PASUJE W PIĄTEK KOŁO 20.00. ZAPMNIJ MATKĘ I ZACZNIJ Z NIĄ SIĘ SPOTYKAĆ. DLA TWOJEJ LASKI BĘDZIE TO TAK DUŻY SZOK ŻE BĘDZIE MUSIAŁA STANĄĆ PRZED WYBOREM : ALBO CI WYBACZYĆ ALBO TRAKTOWAĆ JAK OJCA

Popularne