Sprawdź nas też tutaj

Singiel

„I moje miasto złą sławą owiane 2” – Peja z nowym zestawem gości

Kontynuacja legendarnego numeru.

Opublikowany

 

17 grudnia ukazała się odświeżona wersja płyty Peji „Na legalu”, na której znalazła się m.in. kontynuacja legendarnego kawałka „I moje miasto złą sławą owiane”.

20 lat temu, w kawałku „I moje miasto złą sławą owiane” gościnnie pojawili się Ascetoholix, Owal, Mejger, Hans, Mientha, Medi Top Glon, Lamzaz, Senne Oko oraz Wiśnix. W drugiej odsłonie kawałka Peja postawił na całkiem nowy zestaw gości.

W numerze „I moje miasto złą sławą owiane 2” pojawili się Respo, Gandi Ganda, Kobra, Iceman oraz Hans, który jako jedyny oprócz gospodarza jest obecny w obu wersjach kawałka.Więcej o płycie „Na legalu” przeczytacie w naszym dziale Premier Płytowych.13 komentarzy
13 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Zygmunt Czeladnik
9 miesięcy temu

Nawet buja, ale do pierwszej wersji nie ma podjazdu i tak. Stary numer zdarza się mi odpalić parę razy w roku z sentymentu, ale obiektywnie ten numer sprawdziłem i raczej nie wrócę więcej. Brakuje tu zadziorności i chęci rywalizacji u raperów, którą było słychać w starym kawałku. Pierwszy raz słuchałem na kasecie jako małolat. W życiu nie pomyślał bym że drugą wersję będzie mi dane odsłuchać na telefonie

Peja rządził
9 miesięcy temu

I trzeba oddać Mezo, że technicznie w 2001r ten kawałek zjadł, super płyta, bujała całymi osiedlami, pamiętam ,,i przegraną jak rubel, stoisz nisko w kantorach,,

kwasniewski_KUCZMA_W_BAGOLU
9 miesięcy temu

ZAjebisty kawałek poleciał kilka razy dzisiaj 🙂
tez na kasecie i walkmanie sony złaziłem całe miasto

machałeś łopatą? raczej na niej siadałeś :0
9 miesięcy temu

W swoim mieście jesteś największym pośmiewiskiem 🙂 Takie to twoje miasto 🙂 KAPPA

hajsmen
9 miesięcy temu

TYLKO ŻE ON MIESZKA TERAZ NA WIOSCE

XD

Andżej
9 miesięcy temu

Kolejne marne próby jechania na sentymencie 35-40 letnich dziadów (czyli jedynej grupy słuchaczy penera). „Czekamy” na Piętnastak 2 (Trzydziestak?), I nie zmienia się nic 2, a potem zatoczenie pętli i zamykanie trylogii.

A tak w ogóle to jakbyś prawilniaku miał minimum dystansu i luzu, jakiego brak zarzucasz innym, to byś zaprosił tych „hip hopolowców”, z którymi nagrałeś oryginał, bo prawda jest taka, że reprezentują wyższy poziom (zarówno jako ludzie, jak i muzycy) niż twoje ostatnie featuringi z „nową szkołą”. No ale wiadomo, kij w dupie i obawa przed krytyką „prawdziwych” słuchaczy są silniejsze.

fffffffffffs
9 miesięcy temu

Hans propsy zawsze. Reszta do wyjebania

BOA DUSICFEL
9 miesięcy temu

Odpaliłem, no kurwa sampel ogromny sentyment, mówię zajebiście. Raz że wieprz wydał płytę na klasycznych bitach co nawet da się słuchać o dziwo, teraz Pener również no mówię prezent na święta jak nic. Ale tak słucham, słucham… no i o czym właściwie jest ta nawijka? zupełnie sie to jakoś nie klel jedynie dla mnie Hans 52 w miarę nawinął.

vcds
9 miesięcy temu

Gandi Ganda

wreszcie coś o rapie

Rap Dinozaur 86
9 miesięcy temu

I to jest numer jak należy! I trwa tyle ile trzeba. A druga zwrotka jakbym sam nawijał sens słów o dinozaurach rapu czy modyfikacji głosu!
Bit trochę jak wtedy co by nie gadać całość dobra. To jest sztuka mieć talent do nawijki a nie chęć bycia cool na siłę na autotunie jak małolaci.

Popularne