Sprawdź nas też tutaj

News

IAMNOBODI supportem Freddiego Gibbsa!

Opublikowany

 

alt

Niemiecko-amerykańska kolaboracja w Polsce.

IAMNOBODI popularność zdobył dzięki soulowemu krążkowi „Snapshots from Berlin", na którym w 10 utworach przedstawia różnorodne inspiracje z pobytu w stolicy Niemiec. Producent związany jest z jedną z najpopularniejszych hip-hopowych wytwórni – Soulection. Na koncie ma współpracę z takimi artystami jak G-Eazy, JMSN, a remixował single m.in. takich wykonawców jak D'Angelo czy Denzel Curry. Artysta idealnie sprawdzi się rozgrzewając publiczność przed Freddie Gibbsem w warszawskiej Proximie!

 

 

Freddie Gibbs, a właściwie Fredrick Tipton, to jedna z najbardziej charakterystycznych postaci współczesnego, amerykańskiego hip-hopu. Połączenie charakterystycznego głosu pochodzącego z Indiany rapera z klasycznymi, ulicznymi bitami przywodzi na myśl najlepsze czasy „gangsterskiego" rapu.  Gibbs na nadchodzącej trasie będzie promował swoje najnowsze wydawnictwo – „You Only Live 2wice". Album premierę miał 31 marca, a promował go singiel „Crushed Glass".

 

 

Artysta na koncie ma już cztery długogrające albumy, kilkanaście mixtape'ów i osiem EP-ek. Raper duże zainteresowanie branży wzbudził wydawnictwem „Pinata", które nagrał z Madlibem. Album powstawał przez cztery lata, a główną inspiracją do jego powstania były filmy Blaxploitation. Przy wszystkich wydawnictwach raper do współpracy zaprasza najlepszych producentów i wykonawców – na jego nagraniach przewijają się Gucci Mane, KAYTRANADA, Young Jeezy, G-Wiz, Juicy J czy Danny Brown. Zapraszamy!

 

Szczegóły znajdziecie w wydarzeniu: facebook.com/events/freddiegibbs

0 0 vote
Article Rating
 
2 komentarze
2 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Jester em
3 lat temu

WITAM
POZDRAWIAM GLAMRAPOWICZÓW
ŻYCZĘ MIŁEGO DNIA
ŚMIERĆ PEDAŁOM

BO MNIE STAĆ!
3 lat temu

[img]https://img.wiocha.pl/images/0/2/02f452e90e593874ea07ad4bb588d6e7.jpg[/img]

Popularne