Sprawdź nas też tutaj

Odsłuch płyty

Imigrand – „777”

Dziś premiera płyty.

Opublikowany

 

„777” to tytuł nowego albumu podziemnego rapera Imigranda, który ma premierę dzisiaj, 26 kwietnia. Całość została udostępniona do darmowego odsłuchu na Youtube.

Nazwa albumu „777” nie jest przypadkowa. Za trzema siódemkami kryje się złożona symbolika. Pierwszym znaczeniem „777” jest szczęście i moc, cyfra „7” sama w sobie symbolizuje szczęście, a zestawienie trzech takich cyfr oznaczać ma również powodzenie, świadomość siebie i swojej wewnętrznej wiedzy, oraz wewnętrzny spokój. „777” to również fortuna, bo pod takim właśnie znakiem możemy wygrać największą ilość pieniędzy na automatach. Na koniec, trzecia, ostatnia odsłona „777” to suma dodanych do siebie liczb, 7+7+7=21, czyli wiek, w którym Imigrand wydaje płytę.

Na albumie słuchacz może spodziewać się osobistych tekstów rapera pochodzącego z Łęcznej, traktujących o tematach przewijających się w symbolice płyty. Całość w formie świeżego, newschoolowego brzmienia, czego nie można powiedzieć o tekstach ,które odbiegają od trendów nowego pokolenia. Album jest dostępny na tej stronie.

Okładka

 
8 komentarzy

8
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Analny

Analny imigrand – „777”

Odb

777 imigówien

Karła Stary Zamachowiec

Właśnie się podcierałem, a tu palec przedarł papier ups…

Kamciu

Ale bym mu zapierdolil w pysk

ProfesorNauk

Może to się przebije przez tych wszystkich nowych graczy a może i nie

Bestia z Wadowic

Ale gówno, najpierw trzeba przejść mutację, a później nawijać. Słabe to jak dorosły ministrant tfu

Ooo makarena

Najgorsza ksywa w obecnych czasach.

lopkz

Popularne