GLAMRAP POLECA: Hip Hop Festival w Poznaniu. Kup bilety już teraz!

Sprawdź nas też tutaj

News

Internauta spalił bluzę marki wydawcy Karramby w geście protestu

„Robisz interesy z konfidentem”.

Opublikowany

 

karramba misiek

Publiczne palenie ubrań nielubianych marek ma u nas długoletnią tradycję. Prawdopodobnie najgłośniejsza historia była związana z Peją, który kilkanaście lat temu zniszczył w ten sposób koszulkę Prosto. Podobny los spotkał bluzę „Stop konfidentom”, której ambasadorem jest Karramba.

Akcja „Stop konfidentom” została zainicjowana przez krakowskiego rapera w październiku 2019 roku. Chwilę później na rynek trafił mini album o tym samym tytule. Karramba reklamował również stronę Stopkonfidentom.pl, w której pełnił rolę modela, prezentującego nowe dropy ubrań. Witryna istnieje do tej pory i targetuje w odbiorców zafascynowanych podkulturą gitowców. Znajdziecie tam również m.in. bawełniane maski, które najwyraźniej nie znalazły chętnych, gdy rząd nakazał ich noszenie wszędzie, gdzie się tylko da.

Jednak nie wszystkim spodobał fakt, że właściciel marki, Misiek z Nadarzyna, utrzymywał relacje ze Szlachetem, byłym ochroniarzem Masy. Z tego powodu atakowali go GSP i Mięśniak. Pruszkowiak po kilku latach odsiadywania wyroku, poszedł na współpracę z prokuraturą, a teraz zajmuje się legalną pracą, pisaniem książek i nagrywaniem filmów o gangsterskich czasach. Jego postać była powodem publicznego zniszczenia bluzy Stop Konfidentom, co właśnie wyciekło do sieci. – Co tu jest? A okazało się, że, k**wa, robisz interesy z kim? Z kim robisz interesy, jak właśnie nie z konfidentem? – słyszymy w krótkim filmie. Chwilę później nastąpiło podpalenie bluzy z charakterystycznym czerwonym logotypem.

35 komentarzy
35 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Baruch Spinoza
2 miesięcy temu

Widzę, że sytuacja na froncie walki o bycie prawilnikiem staje się coraz bardziej napięta. Dobrze, że Jan Michalczewski niczym wytrawny reportażysta o wszystkim nas na bieżąco informuje.

Gsw
2 miesięcy temu
Reply to  Baruch Spinoza

Redaktor michalczewski siedzi w okopach na froncie patologii i kur3stwa. Codzienny raport z walk

Goszki Smak Prawdy
2 miesięcy temu
Reply to  Gsw

Gsw – gorzki smak waginy.
Mordo, mega dobra ksywa. Szkoda, że na to nie wpadłem. Też lupię dooperki po pigułach.

Propsik i z fartem

Gitydopieca
2 miesięcy temu

Powinni zostać spaleni wszyscy, którzy promują ten „gitowski” styl życia, bo to ścierwo toksyczne. Jak ktoś może nazwać konfidentem kogoś kto zgłosił na policje kradzież auta? No przecież te bezmózgi powinny mieć tylko dwie ścieżki wyboru w życiu, albo honorowo skaczą z klifu i przestają truć planetę albo przymusowo muszą robić do końca życia w najcięższych robotach jak niewolnicy. Konfident to jest ten, który był pierwszy do robienia wałów z kolegami ale gdy go złapali to ciągnie za sobą innych, których nie złapali, albo ten który najpierw huczy do ciebie na mieście i cię atakuje a jak już dostanie na łeb to odrazu biegnie po policje.

Alfa male
2 miesięcy temu
Reply to  Gitydopieca

Dobrze prawisz. Zauważcie jaka jest retoryka. Wychodzi taki kiep z puchy, buja się jak rezus i podnieca, że siedział. A prawda jest taka, ze dał się debil złapać, później pewnie wydymać w kako i myśli, że jest fifa rafa

Goszki Smak Prawdy
2 miesięcy temu
Reply to  Gitydopieca

Masz rację. Ale w sumie właśnie się rozj3bałeś na ludzi. Robie screena, mam na to papiery, będziesz cvvelony.

Żart. Do pieca z patusami i patologią. Oczyśćmy ten kraj i zacznijmy się rozwijać

Lol
2 miesięcy temu

Najpierw kupił, potem spalił. Troglodyci i tak zarobili. Brawo.

BedopiesBDSM
2 miesięcy temu

Łebki najpierw penge wydali a teraz wielkie oświecenie xDD jak takie ścierwo mogli na siebie założyć

Mocna Feta
2 miesięcy temu

Typowi grubo kryształ spływa że prycha jak młoda džìwķâ po przyjęciu nasienia

Torchaławianka
2 miesięcy temu

Patusy=michaleczewski

Banek22
2 miesięcy temu

To jego chleb powszedni

Mocna Feta
2 miesięcy temu

Misiek z Nadarzyna ŕüçhany przez murzyna

Przedstawiciel handlowy
2 miesięcy temu

Co to za protest jedną koszulkę spalić? niech wszyscy z jego ekipy kupią że dwie trzy takie koszulki i spala wszyscy naraz to było by coś.

Niekonfident
2 miesięcy temu

Dobry pomysł! Ja bym jednak poszedł o krok dalej. Powinni wykupić cały asortyment z magazynu i spalić. Tak by im dopiero dali popalić! A nie jedną koszuleczkę kupili i tyle z gitowskiej akcji.

Mimi
2 miesięcy temu
Reply to  Niekonfident

Najbardziej by jednak dopieklo, gdyby kupili, najlepiej ode mnie, Nadarzyn, liczbe 60, slowo Karamba i kolor czerwony. Rzucili na stos i podpalili sie wraz z listem pozegnalnym (napisze gratis) obciazajacym Miska, ze zmusil ich szantazem i ma siedziec, a po smierci isc do piekla.

Tomi
2 miesięcy temu

Powinni mu zabrać wszystkie bluzy i spalić.

Pozdrowienia Do Widzenia
2 miesięcy temu

Kupil, ale podpalil. Podpalil, ale gasi plujac i sikajac. Widac wewnetrzna walke dobra z niedobrem.

Eldo
2 miesięcy temu

Żurom był mężczyzną, który bardzo kochał swojego chłopaka, Marka. Pewnego dnia, gdy byli razem na spacerze, Marek nagle zemdlał i stracił przytomność. Żurom zaczął panikować i nie wiedział, co robić, ale na szczęście w pobliżu pojawił się policjant, który szybko zareagował.

Policjant, imieniem Jan, zobaczył, że Marek ma problemy z oddychaniem i szybko zaczął udzielać mu pierwszej pomocy, co uratowało mu życie. Potem Jan wezwał karetkę i Marek został przetransportowany do szpitala, gdzie dalsza opieka medyczna uratowała mu życie.

Żurom był wdzięczny Janowi za to, że uratował jego chłopaka i zaczął działać, aby pokazać, że polska policja to nie tylko złe wiadomości i negatywne opinie.

Żurom zaczął pisać listy do lokalnych mediów, opowiadając historię o tym, jak dzielny policjant uratował życie jego ukochanego, i pokazując, że polska policja zasługuje na szacunek i podziękowanie.

Goszki Smak Prawdy
2 miesięcy temu
Reply to  Eldo

HWDP – honorowa wdzięczność dobrym policjantom

Lech Roch Pawlack bitch
2 miesięcy temu

Kurw, powiedzcie mi szczerze kogo obchodzą losy tych zwierząt? Bo raczej nie są to rozumne istoty. Oni ledwo mówią, a co dopiero piszą w języku polskim.

skradziona pasta
2 miesięcy temu

prosze wezwac smieciarke

Niéllé Sobolewska-Diarra
2 miesięcy temu

No i dobrze. Bardzo łatwo kogoś oczernić o bycie 60-tką, za łatwo dzieciakom to z pyska spada. Prędzej czy później każdy z Was zje makowiec czy tego chcecie czy nie. Taka życia proza i taki cykl dorastania.
Essa

Goszki Smak Prawdy
2 miesięcy temu

A to jest biografia Soboty czy jak?

Mr D
2 miesięcy temu

Ten internauta jest niedorozwojem

Hamil Kanczarrr
2 miesięcy temu

beka

Adam
2 miesięcy temu

Normalnie zaraz z podniecenia się spuszcze…a kogo to obchodzi ten rap te koszulki te strony które szukają frajerów i i czekają na ich kasę

30 plus
2 miesięcy temu

I tak bywa z czasem

Trzy x
2 miesięcy temu

Kto jest konfidentem kogo?

Niekonfident
2 miesięcy temu
Reply to  Trzy x

Każdy każdego mordeczko. Trzeba uważać, jak wprowadzą limit robienia kupy przez emitowanie dwutlenku węgla do atmosfery, to sąsiad zainstaluje odgałęzienie rury wprost do siebie i będzie na wadze kuchennej ważył Twoje kupsko, ile gram nawaliłeś i jak przekroczysz normę, to z ucha strzeli na psiarni i będzie przypał.

Morfeusz
2 miesięcy temu

Wszyscy tacy sami po jednych pieniądzach hehe.

Fan Jana Michalczewskiego
2 miesięcy temu

Dziękujemy za kolejny artykuł o niezwykle ważnych wydarzeniach

Sułtan Kosmitów DDL
2 miesięcy temu

W końcu coś o rapie

Popularne