Sprawdź nas też tutaj

News

Jack Harlow odebrał osobiście Popkillera

To jeden z najchętniej słuchanych raperów na świecie.

Opublikowany

 

Jack Harlow

W czwartek w Warszawie odbyła się pierwsza edycja Clout Festivalu, na której występował m.in. Jack Harlow. Przed koncertem artysta otrzymał statuetkę Popkillera w kategorii Singiel Roku USA 2021 za numer „Industry Baby”, który nagrał z Lil Nas X’em.

Raper z Kentucky od razu po odebraniu nagrody podzielił się zdjęciem z nią na swoim Instagramie, obserwowanym przez blisko 7 milionów osób. Kilka godzin później zdjęcie statuetki udostępnił dalej dla 12 milionów swoich obserwujących także Lil Nas X.

Autorowi takich hitów jak „First Class” czy „Whats Poppin” bardzo podobało się w Warszawie, o czym informował krótko po koncercie – napisał na instastory, że za nim fenomenalna noc a gdy jeździł przez miasto na skuterze to z okien samochodów słyszał swoją muzykę, na czele z numerem „Warsaw”.

Jack Harlow to jeden z najchętniej słuchanych raperów na świecie – miesięcznie na Spotify jego muzykę odtwarza 45 milionów osób. W maju ukazał się jego najnowszy album „Come Home the Kids Miss You”.

11 komentarzy
11 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
BIG_FAN_OF_PALUCH
25 dni temu

I taki Jack Harlow potrafi odebrać nagrodę nawet od jakiejś losowej polskiej firmy,
a mata czy bedoes wysyłają fanów lub wysyłają po nie kogoś innego
Komentarze zawierające wulgaryzmy są automatycznie odrzucane. Pamiętaj, że każda osoba, której dobra są naruszane może zgłosić to do organów ścigania. Stosuj się do zasad Netykiety!

Lord Wiader
25 dni temu

dlatego za rok bedeos będzie tam leciał pierwszy jako wierna $ucz a później będzie gadał,że był pierwszym który rozpoczął promowanie wydarzenia. Już pewnie ich kiszka stolcowa piecze . Aż obejrze przyszłe popkilery by zobaczyć jak te farmazony się kuhwia

Anal-i-zator
25 dni temu

Anal i zator – osobno mało przyjemne, razem rozbiją wszystko na czynniki pierwsze.

Wygląda na tym zdjęciu jakby zwalił komuś kindybałe i teraz lewą rękę ma upaćkaną w spérmie

Oddajcie gify ku r wy!
25 dni temu

Komentarze zawierające wulgaryzmy są automatycznie odrzucane. Pamiętaj, że każda osoba, której dobra są naruszane może zgłosić to do organów ścigania. Stosuj się do zasad Netykiety!

Coście zrobili z tego portalu wy kur wy, szm aty, peda ły, ch uje, cw ele, śmiecie, sku rwy syny, ku tasy, je bane?!! Yebać was!

ohui
25 dni temu

bez kitu te polskie raperki myślą, że są jakimiś tuzami przemysłu muzycznego a większość z nich zniknie całkowicie w przeciągu 3-5 lat bo format sie wyczerpie, a fani dorosną na tyle by zdać sobie sprawe jakie to jest gówno

jacek harnął
25 dni temu

niech popkillery będą tylko dla zagraniczych utalentowanych graczy a nie dla polski pierdlonych pedalow dukaczow

Yp®
25 dni temu

Nie znam zbieracza bawełny

rafalala
25 dni temu

to nie jest reprezentant polskiej rap gry ,więc jeszcze pleców mu nie mydlilam,ale spokojnie mordeczki jak tylko będzie grał w Polsce to sam mi wskoczy do wanny ,elo wariaciki

alfa
25 dni temu

simpy, biało rycerzyki i spermiarze do wora a wór do jeziora.

Hetman Rapu
25 dni temu

Co to za łaczysko? Do wanny z nim!!!!!

Redrick
24 dni temu

This popkliker is one big bullshit Quebonafide bedoes nataria szreder do this … Congratulations man i not respect you .. When you preferred This polish shit not Grammy (this person test technology on people and animals )when you go this place folow where you go…

Popularne