Sprawdź nas też tutaj

News

Jak lato, to w plenerze. Spędź wakacje z NLE Choppą, Żabsonem lub Okim

Polskie i zagraniczne gwiazdy w cyklu plenerowych imprez.

Opublikowany

 

Letnie imprezy nie obejdą się bez pleneru. Spędź Lato w Plenerze razem z polskimi i amerykańskimi raperami.

Sezon wakacyjny zaczyna się rozkręcać, a co za tym idzie – coraz więcej wydarzeń odbywa się na świeżym powietrzu. Winiary Bookings postanowili zapełnić kalendarz imprezami z cyklu Lato w Plenerze 2022. Ogłoszono już ponad dwadzieścia dat w różnych miastach Polski, gdzie artyści rozgrzeją publikę do czerwoności. Zdecydowana większość artystów to raperzy.

– Tak jak w poprzednich latach, również w tym roku podczas letnich wieczorów spotkamy się w plenerze! Tym razem, oprócz koncertów topowych polskich artystów, nie zabraknie gości z zagranicy. Zapraszamy Was na Lato w Plenerze 2022! – piszą o cyklu organizatorzy.Cykl Lato w Plenerze 2022 rozpocznie się już w niedzielę 19 czerwca. Wtedy Letnią Sceną w Progresji zawładną NLE Choppa i Smokepurpp i będzie to jedyna rapowa impreza LwP 2022 w tej lokalizacji.Najczęściej występującym artystą podczas Lata w Plenerze 2022 będzie Żabson. Pierwszy koncert Internaziomal zagra 15 lipca w Bydgoszczy, a w sobotę 30 lipca pojawi się w Poznaniu. Na scenę LwP wróci 20 sierpnia we Wrocławiu, a pieć dni później zagra razem z Okim i Jacusiem w Lublinie. Dwa dni później Żaba i zawodnik 2020 pojawią się w Opolu.

Serię koncertów zagrają też Dwa Sławy i Rau Performance, którzy najpierw zagrają na Dziedzińcu Fabryki Porcelany w Katowicach 15 lipca, a dzień później we wrocławskim Hotspocie. 23 lipca artyści wystąpią w Poznaniu.

To jednak nie koniec ogłoszonych artystów. Podczas ogłoszonych już imprez pojawią się też Słoń, Miszel, Gibbs, Guzior oraz Kaz Bałagane. Pełną listę wydarzeń (również tych nierapowych) znajdziecie na Biletomat.pl, gdzie będzie mogli kupić też wejściówki na wszystkie koncerty.

16 komentarzy
16 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
ambasador marki cersanit
4 miesięcy temu

Żabson zagra z okim i jacusiem, jak to brzmi xD co za pedaliada

Hetman Rapu
3 miesięcy temu

Zagrają w kakaowe oko.

Hookacz
3 miesięcy temu

Oki się wzorcuje na Aaronie carterze?

Stylista fryzur żabsona
3 miesięcy temu

Ku.rwa jak oni wyglądają na tych zdjęciach. W ogóle plakat to projektował jakiś niedorozwój.

Hetman Rapu
3 miesięcy temu

To są raperzy?

Stylista fryzur żabsona
3 miesięcy temu
Reply to  Hetman Rapu

Nie. A o co chodzi?

BIG_FAN_OF_PALUCH
4 miesięcy temu

NLE Choppa odwoła występ jak zobaczy z kim miałby stać na scenie XD!

Schizofrenicc
3 miesięcy temu

Zanim odwoła to się posra że śmiechu że do takich łaków go zaprosili

Mirek zwirek
3 miesięcy temu

Nie ma czym się jarac. Co innego jakby gość którego jawnie kopiuje zagrał na Polsce czytaj NBA youngboy chociaż pewnie odsiaduje dozywocie bo zyje tym o czym rapuje nie to.co polscy raperzy. Na pocieszenie zagra Kula z Omenem

Yechać spehmiarzy ospą
3 miesięcy temu

K0biety to gorzej niż zwierzęta. Idę sobie wąskim chodnikiem, na środku którego stoi p000lka ważąca jakieś 100kg przy ~1,60m wzrostu torująca mi przejście. Chciałem ją wyminąć więc kulturalnie mówię jej „przepraszam” komunikując żeby się trochę przesunęła z drogi, ta ukazując mi pogardę udała że nie słyszy, więc ją staranowałem z bara. Nie będę schodził na trawnik bo p0leczka nie wie do czego służy chodnik na ulicy, tfu

klapki knt
3 miesięcy temu

NO Z TEGO TO SKISŁEM NA MIĘTOWO. PO SAMEJ TWARZY WIDAĆ ŻE CIEPŁY. CFELU RÓŻOWY JAK U SIEBIE W MIEŚCIE CIE DORWE TO PRZETRE TOBĄ PODŁOGE JAK W BRAWL IN CELL BLOCK 99

Fan ekipy
4 miesięcy temu

I to jest rap ! Oki jest w czołówce jak Frizoluszek, Tromba bomba czy Czuxx

Fan ekipy
3 miesięcy temu
Reply to  Fan ekipy

Jeszcze ten kawałek mr polska, hej suczki znamy wasze sztuczki co też leci na radiu eska

3 miesięcy temu

Słyszałem chyba że dwa kawałki tego okiego, przy obu wytrzymałem pół minuty. Bardziej wkvrwiającego głosu chyba jeszcze nie słyszałem, temu gościowi przydałby się maksymalny autotune.

CWELE WIDOW
3 miesięcy temu

Jak anal, to w plenerze. Spędź wakacje z ANAL Plug Choppą, Cwelsonem lub Srokim

Denis zalecki mnie bil
3 miesięcy temu

Co na to Yurkowski

Popularne