Sprawdź nas też tutaj

News

Jaki nakład płyty „25 Godzin” sprzedał Peja?

Wiemy, na którym miejscu raper pojawi się jutro na Olisie.

Opublikowany

 

Peja i Magiera / fot. Dagmara Szewczuk

Najnowszy album poznańskiego rapera, chociaż nie zdobył pierwszego miejsca na Olisie, wciąż się na nim utrzymuje, i co więcej jest już blisko zdobycia pierwszego wyróżnienia. Peja poinformował słuchaczy, na którym miejscu zobaczymy go w jutrzejszym notowaniu najlepiej sprzedających się płyt w kraju oraz jak idzie sprzedaż wydawnictwa stworzonego wspólnie z Magierą.

„25 Godzin” wciąż na Olisie

Krążek „25 Godzin” nie dał Poznaniakowi powodów do dumy jeżeli chodzi o Olis, bo zadebiutował dopiero na siódmej pozycji. – Okres świąteczny jest jednak dużo bogatszy w premiery płytowe i dużo trudniej wspiąć się na najwyższe pozycje. Drugim czynnikiem tak słabego debiutu może być podwójne zestawienie Olisu, które liczy okres sprzedaży płyt za ostatnie dwa tygodnie – pisaliśmy kilka tygodni temu. W miniony weekend album poznańskiego rapera znalazł się na 33 pozycji w zestawieniu, a w tym tygodniu zaliczy progres. – Jutrzejszy Olis to kolejne 5 oczek w górę. W ciągu dwóch tygodni z 39 na 28 miejsce – poinformował Peja na Instagramie.

Peja idzie po złotą płytę

Chociaż niedawno Peja sam przyznał, że popyt na jego płyty jest coraz mniejszy, nie schodzi on poniżej pewnego pułapu. Wszystkie jego solowe albumy zdobyły minimum złote wyróżnienie (nie licząc „Czarnego Września”) i tak też powinno być z najnowszym wydawnictwem. – Dziękuję fanom za utrzymanie równej sprzedaży albumu „25 Godzin”. Idziemy po swoje – poinformował raper. W komentarzach jeden z fanów dopytał jak wygląda obecnie sprzedaż albumu, na co Poznaniak odpowiedział: – Mniej więcej złoto.Oznacza to, że album „25 Godzin” z grudnia 2018 sprzedał się w prawie 15-tysięcznym nakładzie. 
31 komentarzy
31 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
głos rozsądku
4 lat temu

Myślę, że jednym z czynników o ktorym nie wspomniał Peja jest to że część betonowego fanbase’u wbiła w niego chuja

Dar
4 lat temu

Racja bo to ten z TVN…

Masno
4 lat temu

Jebać odb i cydzego

ProfesorNauk
4 lat temu
Reply to  Masno

I tą kurwe kredensa!

Hip hop
4 lat temu
Reply to  ProfesorNauk

I profesorka nauk cwelowych

Stary brudny drań
4 lat temu
Reply to  Masno

Tzn to jest jakiś podrabiany odb…To jebac to racja

ProfesorNauk
4 lat temu

No podrabiany bo to ja to zacząłem pod tą nazwą. Więc tak na prawdę naśladowca odb to albo ta sama osoba pod dwoma nickami albo naśladowaca to naśladowca naślodowcy czylie tego podszywa mnie. Swoją drogą też się podszywałem bo był taki typ jak Odb.

Odb
4 lat temu
Reply to  Masno

Peja sprzedał 25 płyt jakim nakładem godzinnym

Odb
4 lat temu
Reply to  Masno

Odb
Jebać cydzego i Masno

Martin
4 lat temu

Ale was zupa kurwa boli że to Prjs nadal trzyma fason tyle lat kurw

Dar
4 lat temu
Reply to  Martin

Trzyma fason..? Toć do TVN u poszedł… Haha

sada
4 lat temu

wSZEDŁES NA OILS I TAK SIE Z NIEGO SPIERDOLISZ NARA

siara
4 lat temu

„Najnowszy album poznańskiego rapera, chociaż nie zdobył pierwszego miejsca na Olisie, wciąż się na nim utrzymuje” panie redaktorze czy tobie sufit na łeb sie nie spadł?

Rafał
4 lat temu

Peja nadal gra dobry hip hop w którym ma wiele mądrego do przekazania a to że słucha go mniej ludzi niż kiedyś świadczy o tym że dzisiejsza młodzież nie ma za wiele rozumu w glowie.Wiekszosc młodych woli słuchać o cpaniu,piciu i dziwkach bo to jest widocznie ich sens życia i czytając te negatywne komentarze widzę tylko że powtarzają te same komentarze co wyczytali na innych forach ☺️Brawo gimbusy bez własnego zdania to pokazuje tylko jak łatwo dziś manipulować idiotami.

Trystydycymyt
4 lat temu

„Teraz wiem, że zapalenie zapałki było wielkim błędem. Próbowałem tylko wydobyć chomika” – powiedział Kukon zdumionym i rozbawionym lekarzom pogotowia ratunkowego. Kukon i jego partner Clockwork znaleźli się w szpitalu po osobliwej sesji erotycznej, która zakończyła się fatalnie. „Wcisnąłem tekturową rurę w jego odbyt i wpuściłem do niej Raggota, naszego chomika – wyjaśnił Kukon. – Jak zwykle. Clokwork po chwili krzyknął „Armagedon”, dając mi znać, że już ma dosyć. Próbowałem wyciągnąć Raggota, ale on nie chciał wyjść. Zajrzałem do rury i zapaliłem zapałkę, bo myślałem, że światło go przywabi”. Rzecznik szpitala wyjaśnił dziennikarzom, co się stało potem. „Zapałka spowodowała zapłon gazów trawiennych. Płomień wystrzelił przez rurę, zapalając włosy Kukona i powodując poważne oparzenia twarzy. Zapaliły się również sierść i wąsy chomika, a wtedy wybuchło kolejne, większe skupisko gazu w głębi przewodu pokarmowego. Gryzoń wyleciał wówczas przez rurę niczym pocisk z armaty”. Kukon doznał oparzeń drugiego stopnia, a wylatujący chomik złamał mu nos, Clokwork ma natomiast oparzenia pierwszego i drugiego stopnia odbytu i dolnej części przewodu pokarmowego. Los chomika jest nieznany…

Imitator Naśladowcy Odb
4 lat temu
Reply to  Trystydycymyt

Jaki kał płyty sprzedał Peja? „25 nadgodzin”

hahahaha
4 lat temu

Dystrybucja mymusic i wszystko jasne

Wuja Tedego
4 lat temu

Dobrze Rychu! Prawdziwi fani z Tobą

Janusz
4 lat temu

Myślę że peja jednak powinien robi w swoim starym stylu oczywiście wiadomo że życia nie ma takiego samego i że nie o tym samym

Greg
4 lat temu

Wjechałeś na OLIS i tak się spierdolisz wychehłańcu.

WAMPIRZGÓR
4 lat temu

Slabiutko rysiu-pysiu zaliczyles spory regres przez ostatnie lata do tego nagrales 2 ujowe kawalki z Multi-Dzbanami!

Dar
4 lat temu
Reply to  WAMPIRZGÓR

Bo to ten z TVN..

Bolo
4 lat temu

Zajebiście gratuluję ziomek atym kurwom co sprzedali się huj im wdupe

Naczelnik
4 lat temu

Multi platyna, a ty nawet złota jeszcze nie masz…chyba muzyczny romans z discopolowcami się nie opłacił, co?

Rafał
4 lat temu

.

Bestia z Wadowic
4 lat temu

Karol Bestia Kremówka> Rychu Geja Surówka

sebix
4 lat temu

co ten farmazoniarz pierdoli…?

Mati12
4 lat temu

Uszol Cie wyjaśnił

Bolo
4 lat temu

I. Tak będzie loj lancol pierszej czystość poraz drugicie wyjebie będziesz jak opona zapasowa ito jest zajebisteb

Rob
4 lat temu

Wychehłaniec coraz bliżej otwarcia butli.

tede
4 lat temu

peja wjechales na olis i tak sie spierdolisz tak jak ja

Popularne