Sprawdź nas też tutaj

News

Jaki nakład płyty „25 Godzin” sprzedał Peja?

Wiemy, na którym miejscu raper pojawi się jutro na Olisie.

Opublikowany

 

Peja i Magiera / fot. Dagmara Szewczuk

Najnowszy album poznańskiego rapera, chociaż nie zdobył pierwszego miejsca na Olisie, wciąż się na nim utrzymuje, i co więcej jest już blisko zdobycia pierwszego wyróżnienia. Peja poinformował słuchaczy, na którym miejscu zobaczymy go w jutrzejszym notowaniu najlepiej sprzedających się płyt w kraju oraz jak idzie sprzedaż wydawnictwa stworzonego wspólnie z Magierą.

„25 Godzin” wciąż na Olisie

Krążek „25 Godzin” nie dał Poznaniakowi powodów do dumy jeżeli chodzi o Olis, bo zadebiutował dopiero na siódmej pozycji. – Okres świąteczny jest jednak dużo bogatszy w premiery płytowe i dużo trudniej wspiąć się na najwyższe pozycje. Drugim czynnikiem tak słabego debiutu może być podwójne zestawienie Olisu, które liczy okres sprzedaży płyt za ostatnie dwa tygodnie – pisaliśmy kilka tygodni temu. W miniony weekend album poznańskiego rapera znalazł się na 33 pozycji w zestawieniu, a w tym tygodniu zaliczy progres. – Jutrzejszy Olis to kolejne 5 oczek w górę. W ciągu dwóch tygodni z 39 na 28 miejsce – poinformował Peja na Instagramie.

Peja idzie po złotą płytę

Chociaż niedawno Peja sam przyznał, że popyt na jego płyty jest coraz mniejszy, nie schodzi on poniżej pewnego pułapu. Wszystkie jego solowe albumy zdobyły minimum złote wyróżnienie (nie licząc „Czarnego Września”) i tak też powinno być z najnowszym wydawnictwem. – Dziękuję fanom za utrzymanie równej sprzedaży albumu „25 Godzin”. Idziemy po swoje – poinformował raper. W komentarzach jeden z fanów dopytał jak wygląda obecnie sprzedaż albumu, na co Poznaniak odpowiedział: – Mniej więcej złoto.Oznacza to, że album „25 Godzin” z grudnia 2018 sprzedał się w prawie 15-tysięcznym nakładzie.

 
31 komentarzy

31
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
głos rozsądku

Myślę, że jednym z czynników o ktorym nie wspomniał Peja jest to że część betonowego fanbase’u wbiła w niego chuja

Dar

Racja bo to ten z TVN…

Masno

Jebać odb i cydzego

ProfesorNauk

I tą kurwe kredensa!

Hip hop

I profesorka nauk cwelowych

Stary brudny drań

Tzn to jest jakiś podrabiany odb…To jebac to racja

ProfesorNauk

No podrabiany bo to ja to zacząłem pod tą nazwą. Więc tak na prawdę naśladowca odb to albo ta sama osoba pod dwoma nickami albo naśladowaca to naśladowca naślodowcy czylie tego podszywa mnie. Swoją drogą też się podszywałem bo był taki typ jak Odb.

Odb

Peja sprzedał 25 płyt jakim nakładem godzinnym

Odb

Odb
Jebać cydzego i Masno

Martin

Ale was zupa kurwa boli że to Prjs nadal trzyma fason tyle lat kurw

Dar

Trzyma fason..? Toć do TVN u poszedł… Haha

sada

wSZEDŁES NA OILS I TAK SIE Z NIEGO SPIERDOLISZ NARA

siara

„Najnowszy album poznańskiego rapera, chociaż nie zdobył pierwszego miejsca na Olisie, wciąż się na nim utrzymuje” panie redaktorze czy tobie sufit na łeb sie nie spadł?

Rafał

Peja nadal gra dobry hip hop w którym ma wiele mądrego do przekazania a to że słucha go mniej ludzi niż kiedyś świadczy o tym że dzisiejsza młodzież nie ma za wiele rozumu w glowie.Wiekszosc młodych woli słuchać o cpaniu,piciu i dziwkach bo to jest widocznie ich sens życia i czytając te negatywne komentarze widzę tylko że powtarzają te same komentarze co wyczytali na innych forach ☺️Brawo gimbusy bez własnego zdania to pokazuje tylko jak łatwo dziś manipulować idiotami.

Trystydycymyt

„Teraz wiem, że zapalenie zapałki było wielkim błędem. Próbowałem tylko wydobyć chomika” – powiedział Kukon zdumionym i rozbawionym lekarzom pogotowia ratunkowego. Kukon i jego partner Clockwork znaleźli się w szpitalu po osobliwej sesji erotycznej, która zakończyła się fatalnie. „Wcisnąłem tekturową rurę w jego odbyt i wpuściłem do niej Raggota, naszego chomika – wyjaśnił Kukon. – Jak zwykle. Clokwork po chwili krzyknął „Armagedon”, dając mi znać, że już ma dosyć. Próbowałem wyciągnąć Raggota, ale on nie chciał wyjść. Zajrzałem do rury i zapaliłem zapałkę, bo myślałem, że światło go przywabi”. Rzecznik szpitala wyjaśnił dziennikarzom, co się stało potem. „Zapałka spowodowała zapłon gazów trawiennych. Płomień wystrzelił przez rurę, zapalając włosy Kukona i powodując poważne oparzenia twarzy. Zapaliły się również sierść i wąsy chomika, a wtedy wybuchło kolejne, większe skupisko gazu w głębi przewodu pokarmowego. Gryzoń wyleciał wówczas przez rurę niczym pocisk z armaty”. Kukon doznał oparzeń drugiego stopnia, a wylatujący chomik złamał mu nos, Clokwork ma natomiast oparzenia pierwszego i drugiego stopnia odbytu i dolnej części przewodu pokarmowego. Los chomika jest nieznany…

Imitator Naśladowcy Odb

Jaki kał płyty sprzedał Peja? „25 nadgodzin”

hahahaha

Dystrybucja mymusic i wszystko jasne

Wuja Tedego

Dobrze Rychu! Prawdziwi fani z Tobą

Janusz

Myślę że peja jednak powinien robi w swoim starym stylu oczywiście wiadomo że życia nie ma takiego samego i że nie o tym samym

Greg

Wjechałeś na OLIS i tak się spierdolisz wychehłańcu.

WAMPIRZGÓR

Slabiutko rysiu-pysiu zaliczyles spory regres przez ostatnie lata do tego nagrales 2 ujowe kawalki z Multi-Dzbanami!

Dar

Bo to ten z TVN..

Bolo

Zajebiście gratuluję ziomek atym kurwom co sprzedali się huj im wdupe

Naczelnik

Multi platyna, a ty nawet złota jeszcze nie masz…chyba muzyczny romans z discopolowcami się nie opłacił, co?

Rafał

.

Bestia z Wadowic

Karol Bestia Kremówka> Rychu Geja Surówka

sebix

co ten farmazoniarz pierdoli…?

Mati12

Uszol Cie wyjaśnił

Bolo

I. Tak będzie loj lancol pierszej czystość poraz drugicie wyjebie będziesz jak opona zapasowa ito jest zajebisteb

Rob

Wychehłaniec coraz bliżej otwarcia butli.

tede

peja wjechales na olis i tak sie spierdolisz tak jak ja

Popularne