Sprawdź nas też tutaj

News

Jakie płyty kupowane są w poszczególnych województwach?

Empik przedstawił ciekawe zestawienie.

Opublikowany

 

Sarius / fot. Maciej Malik

Empik zaprezentował zestawienie danych demograficznych dotyczących sprzedaży albumów muzycznych. Z infografiki udostępnionej na profilach społecznościowych sieciówki dowiadujemy się po jakie płyty najczęściej sięgali mieszkańcy poszczególnych województw w tym roku.

W południowo wschodniej Polsce rządzi album Korteza „Mój dom”. Bardziej na północ znajdziemy fanatyków Kultu. W województwie mazowieckim mieszkańcy najczęściej sięgali po płytę Taconafide „Soma 0,5 mg”. Największy obszar z albumów rapowych zdobył O.S.T.R., którego krążek „W drodze po szczęście” był najczęściej kupowany na Śląsku, w Wielkopolsce oraz w Lubuskiem. Na mapie znalazł się także album Sariusa „Antihype”, po który sięgali mieszkańcy kujawsko-pomorskiego.

7 komentarzy
7 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Pitalador
4 lat temu

A kurwa w warszawce oczywiscie Taconafide, jebane hipster kurwa. Pekniete ajfony I superstary. Pizdeczki hipsterskie co sobie galy nawzajem strzelaja sluchajac tego gowna. Pizdy jednostrzalowe.

twojastara
4 lat temu
Reply to  Pitalador

i tak chciałbyś przyjechać tu do pracy lamusie

Stefan
4 lat temu

Beka z Małopolski.

Pitalador
4 lat temu

Malopolska kurwa zakala Polski. Jebany zloty szlak, glowni wyborcy Pisu. Kurwa odlaczyc to gowno od Polski I niech sobie kurwa w tym Zakopanem lody nawzajem robia. Jebana dzicz I swolocz.

Pitalador
4 lat temu

Kurwa brama dla Opolskiego za Kreatora. Przynajmniej jakas porzadna muzyka.

Pagani Zonda Kozanostry
4 lat temu
Reply to  Pitalador

Bo tam ponad 1/10 to szwaby, ciągnie swój do swego :v

Marcin
4 lat temu

KRIEJTA?? SZACUNEK OPOLANIE.

Popularne