Sprawdź nas też tutaj

News

Rena i Sobota – jakie relacje ma z nimi Wini?

Szef Stoprocent był gościem Tomka Smokowskiego w programie Hejt Park.

Opublikowany

 

wini

Podczas dzisiejszej, ponad 2-godzinnej rozmowy Tomasza Smokowskiego z Winim mogliśmy dowiedzieć się kilku ciekawych informacji na temat szefa Stoprocent. Począwszy od reaktywacji legendarnego brandu odzieżowego i planów emisji akcji firmy, po przygody łóżkowe z prostytutkami, skończywszy na ulubionym sporcie.

Bardzo zainteresował mnie ostatni telefon jednego z widzów, który zapytał Winiego o obecne relacje i stosunki z byłymi podopiecznymi, jeśli chodzi o wytwórnię StoproRap, czyli o Sobotę i Renę. Widz zapytał dosadnie: – Jakie masz stosunki z nimi i dlaczego się od nich odciąłeś?

– Mam żadne stosunki. Nie rozumiem dlaczego od razu narzuciłeś narrację, że się odciąłem od nich. Nie mamy żadnych relacji. Jeśli chodzi o Sobotę żałuję tej znajomości, a z Renatką nie mamy żadnych relacji. Z Reną nie ma między nami złej krwi natomiast w przypadku tego pana jest. I nie chce mi się o nim gadać – stwierdził Winicjusz.Wini wspomniał również, że w niedalekiej przyszłości bardzo chciałby zaprosić do swojego auta na rozmowę następujące osoby: Dodę, Magdę Gessler i Taco Hemingwaya. Co ciekawe, bardzo wielu raperów odmówiło mu udziału w jego autorskim programie, bo wola przychodzić do bardziej popularnych dziennikarzy jak np. Kuba Wojewódzki.

 


31 komentarzy
31 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Obywatel Choroszczy
11 miesięcy temu

Gdyby nie sobota to wini dalej by opylał ciuchy na straganie, a sobota bez winiego nie opylil by tyłu płyt gimbazie

HexHexHex
11 miesięcy temu

Chyba pomyliłeś głąbie skutek z przyczyną. To Sobek dalej zapierdalalby na magazynie Stopro, gdyby nie i tak łebski biznesmen Wini, który zauważył jego potencjał, co potwierdzał jak 60 sam Sobota, gdy jeszcze nie byli pokłóceni.

Spółka z o.o.
11 miesięcy temu

Chuj mnie to obchodzi

Jozin z pustynin
11 miesięcy temu

Wini nie na widzi komunistów jednak większość jego znajomych pochodzi z pogodna gdzie mieszkali sami komuniści w swoich komunistycznych willach,złodzieje sługusy komuny i Stalina zajmowali zbrodnia, siłą wille lub dostawali je od bezpieki teraz ich dzieci komunistycznych orków dalej mieszkają na pogodnie i udają bogatą elyte Szczecina.

Ilodon
11 miesięcy temu

To nie jest tak że on nienawidzi komunistów, tylko zazdrości że dostatecznie jego starzy nie byli pachołkami w SB czy UB i nie miał luksusów jak na tamte czasy. On ma całkiem zbliżony światopogląd do typowego czerwonego komucha z prlu.
Łatwo wynioskować po jego gadaniu że to rozżalenie do świata. Żal że to nie on załapał się na kawałek komunistycznego tortu… W jego stękaniu nie ma żadnych pięknych wartości, ot bananowy cartman narzeka że nie jest jeszcze bardziej bogaty. Sam pochodzi z inteligenckiej rodziny, nie doświadczył biedy, można powiedzieć miał farta. Od dzieciaka miał wygody, co widać do tej pory. Nabył umiejętności, znajomości właśnie bo pochodził ze Szczecina, zawsze gdzieś się przytulił do lepszego.

Agent sb
11 miesięcy temu
Reply to  Ilodon

Pierdolisz jak potrzaskany

Piszczek
11 miesięcy temu

Wini wcale nie wynalazł słowa essa, pierwszy raz zaczęli go używać charakterne chłopaki z szemranego towarzystwa, a wzięli to z bajki o myszy speedym gonzalezie,która była narwaną myszą, która cały czas krzyczała epa epa essa essa, a wini to tylko podpierdolił jak zawsze.

Janusz tracz
11 miesięcy temu
Reply to  Piszczek

Charakterne chłopaki xDDD uuuuu gangsta

KochaszHipHopPierdolGlamRap
11 miesięcy temu
Reply to  Janusz tracz

No… Ale weź im to powiedz poza internetem, a „gangsta” nabierze dla ciebie nowego znaczenia

Michael Schumacher
11 miesięcy temu

AAAHHAHAHAHAHAHAHAH XDDDDDDDDDDDDD

Ilodon
11 miesięcy temu
Reply to  Piszczek

ale sam Wini o tym mówił że zajebał, i cytował że to były ” gangusy, poważni ludzie z centrum szczecina ” i obsrańce chciały być jak oni, zasłyszał z kolegami w klubie jak gangsterzy mówili po wypiciu drinka eesssa, to zajebali
Im bardzo imponowało środowisko gangsterskie w 90 latach. Czemu obrażacie piszczeka? Sam spaślak o tym mówił w wywiadzie z kimś tam

keukekurweuke
11 miesięcy temu

nooo twoje ciuchy szły do czasu gdy peja i kaczor z dge je nosili potem były kojarzone z wsiowym rapem Soboty a Renie spierdoliłeś karierę i promo koncertowo leniuszku do którego przed 13 nie da sie dodzwonic bo się obżarł i ujarał późno w nocy ŁAKOMCZUCHU! mieć kilka milionów w nieruchomościach nigdy nie pracować i kurwa nie znaleźć czasu na Saunę Dietę wyliczona i kurwa Rower zamiast Bemwe? wstyd i nowobogactwo

Ilodon
11 miesięcy temu
Reply to  keukekurweuke

Gruby idealnie pasuje jako dowód że w latach przemiany gospodarczej 90 wystarczyło się sprytnie urodzić, lub być przebiegłym i mieć znajomości żeby dorobić się fortuny. I posiadać ją do tej pory, nawet zatracając się do spodu, przez cały czas. Słyszeliście co on pierdoli na wywiadach? Człowiek z tym IQ zaczynając teraz od klasy robotniczej by się nie przebił do poziomu klasy średniej, nie ma mowy. Matula tatula babuszka ze sfery artystycznej ( wiadomo kto za komuny mógł być artysta) póżniej doświadczył błogosławieństwa, znajomości na Szczecinie, jeżdzenie po śmiecie do niemczech i sprzedawanie za 10 krotność w polsce, wieczne imprezowanie… i to ma być autorytet?

Benedykt
11 miesięcy temu

Sobota wyjebał Winicjusza na płytkę ostatnią czy tak.

Cima
11 miesięcy temu

Co mnie obchodzi jakiś grubas

Na imię mi Renat
11 miesięcy temu

Czysto homoseksualne, obciągają sobie siurki.

co za chory patologiczny zbuczyn
11 miesięcy temu

wini podobny do świni…

Flakozaur
11 miesięcy temu

Nic nie wynika z tej wypowiedzi. Życzy pan sobie dressing do tej sałatki słownej?

Adonis
11 miesięcy temu

Gruby weź się za cradio i przeproś sobotę

VV I N I
11 miesięcy temu

Słuchajcie prostaki. Chuj was interesują moje stosunki z sobotą. Na pokaz jest kosa, ale wiadomka że jest jak jest. Kapuera musi się zgadzać i w chuju mam że to 60tka. Chuj was interesuje mój brzuch i kurwa wasza mać, chuj was interesuje że was wale na hajs na robieniu chujowych ciuchów. Generalnie w chuju was mam esssssssssa. Ssij cię grube pęto, słone i spocone.

Aby
11 miesięcy temu

Nie byłoby tego jebanego stopro bez soboty więc szacunku trochę grubasie do gangsta rapera.

Wini
11 miesięcy temu

Ruccham wasze brzydke matki z syfem

Wojowniczy żółw ninja Leonardo
11 miesięcy temu

Czy wam też podobają się stópki sanah?

YO..Opublikowany 11 godzi13: t:mu 18 lutego 2022Pr
11 miesięcy temu

15:07 29

Opublikowany 2 dni temu 1 kwietnia 2022Przez Michał Moch

Popularne