Sprawdź nas też tutaj

News

Jakub Skorupa z live sesją w ruinach teatru

Pierwsza odsłona EP-ki „Live w Ruinach Teatru Victoria”

Opublikowany

 

Jakub Skorupa wypuszcza dziś pierwszą odsłonę live sesji, którą 28 października zamknie w czterosinglowej EP-ce. Na klimatycznej scenie w Ruinach Teatru Victoria w Gliwicach, Kuba wraz z zespołem pokazał co czekać nas będzie podczas jego jesiennej trasy.

Od dziś do końca października, Skorupa wypuszczać będzie utwory zarejestrowane w intrygującej przestrzeni ruin Teatru Victoria. Wybudowany w 1890 roku jako najokazalszy obiekt tego typu na Górnym Śląsku, został spalony w 1945 roku przez żołnierzy radzieckich. Ruiny służą obecnie niesztampowym przedsięwzięciom artystycznym.Projekt live sesji zrealizowano we współpracy z Miastem Gliwice.

11 marca ukazał się debiutancki album Jakuba Skorupy zatytułowany „Zeszyt pierwszy”, na którym znalazły się hymny pokolenia 30-latków „Pociągi towarowe” czy „Joga” (nagrana wspólnie z Patrick The Pan). Ostatni singiel artysty, „Sierpień” to miłosna pocztówka z wakacji z udziałem Marceliny.4 komentarze
4 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Docent Furman
1 miesiąc temu

„Jakub Skorupa z live sesją w ruinach teatru.”
Byłem. Jak zaczynali koncert, teatr był jeszcze cały.

Rudolf Hess
1 miesiąc temu

Hymn pokolenia 30 latków ? Co kierwa ? Co za jełop to pisze. 99 procent 30 latków nie ma pojęcia o istnieniu tego łaka.

Chuligan z Kibice.net
1 miesiąc temu

Onlyfans to idealny przykład jak mądre kobiety wykorzystują pozbawionych inteligencji mężczyzn. W przypadku prostytucji tak nie było, bo mężczyzna za to co zapłacił bardzo dużo otrzymał, ale na onlyfans już tak nie jest. Jeśli facet ma ogóle zapłacić, to tylko za prawdziwy seks, lub ewentualnie kamerki (czyli płacisz i kobieta sobie coś włoży lub uprawia seks z partnerem który ty oglądasz). Jak płaci za zdjęcia (często wyretuszowane) na onlyfans, to rozum jest dla niego obcy.

Fred
1 miesiąc temu

Poeabało cię chuliganie z cipã.net
Kto normalny płaci za oglądanie jak ktoś się r*cha na kamerkach, to tez jest za darmo

Popularne