Sprawdź nas też tutaj

News

Jamal wraca w zupełnie nowej odsłonie

Album „Czarny motyl” ukaże się w maju.

Opublikowany

 

Dwa lata czekaliśmy na kolejny album Jamala i wszystko wskazuje na to, że już niebawem będziemy mogli posłuchać nowego materiału.

Fani Jamala kojarzą artystę z takimi gatunkami jak dancehall, hip-hop czy R&B i wygląda na to, że nadchodzący album będzie dla wszystkich starych fanów dużym rozczarowaniem..Oczywiście pozytywnym. Jamal zaprosił do współpracy Wasia, czyli szarą eminencję wielu wybitnych utworów oraz albumów. Współpracując z największymi artystami został nominowany do nagrody Fryderyk. Artyści wspólnie odkryli chęć do nagrania albumu w klimacie bardziej rockowym, z wpływami Jamala z dawnych lat.

Płyta „Czarny motyl”

Premiera albumu “Czarny Motyl” już 31 maja. – Ten album będzie zdecydowanie bardziej poważny i refleksyjny – mówi Miodu, lider zespołu Jamal.

W najbliższych dniach artysta chce zaprezentować pierwszy singiel oraz wystartować sprzedaż albumu w preorderze i jak zapowiada preorder będzie niósł za sobą kilka niespodzianek. Płyta ukaże się nakładem Wydawnictwa Agora.Historia Jamal

Jamal powstał w Radomiu w 1999 roku z inicjatywy Tomasza „Mioda” Mioduszewskiego i Łukasza Borowieckiego. Niebywała popularność zespołu zaczęła się od albumu „Rewolucje”, która zrobiła międzynarodową karierę za sprawą popularnej brytyjskiej kapeli Mattafix oraz singlowi “Policeman” z tej płyty, który do dzisiaj możemy usłyszeć w największych rozgłośniach radiowych. Jamal ma za sobą 4 wydane albumy: “Rewolucje”, “Urban Discotheque”, “Miłość” oraz ostatni “1994”

8 komentarzy
8 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Belmondo Informator
3 lat temu

Tępy pajacu wracaj do szkoły. Nie ma czegoś takiego jak pozytywne rozczarowanie. Rozczarowanie zawsze jest negatywne. Pozytywne/miłe może być zaskoczenie.

Rico
3 lat temu

Pozdro Miodula

Tede
3 lat temu

Miodula props

Analny
3 lat temu

Jamal wraca w zupełnie nowej analnej odsłonie

Odb
3 lat temu

Odsłonięty jamal zupełnie wraca

rypka Plum
3 lat temu

Kurwa Agora? Poważnie?
Płyty w związku z tym nichuja nie kupię,ale na singiel czekam.

Jurekj
3 lat temu

Opublikowany 14 godzin temu Przez Redakcja

03:24 7

Jasiu oliwa
3 lat temu

Będzie robił stream jak rodzi kamień nerkowy.

Popularne