Sprawdź nas też tutaj

teledysk

„Jan Paweł” od Pezeta

Raper zapowiada nową płytę.

Opublikowany

 

fot. Lola Banet

W sieci ukazał się nowy teledysk Pezeta „Jan Paweł”, który zapowiada nową płytę rapera. Wraz z premierą klipu ruszył preorder albumu „Muzyka komercyjna”.

„Muzyka Komercyjna” to story o sukcesie, pieniądzach, miłości na sprzedaż, upadku, mieście, w którym mieszkam, kraju, w którym żyję, banałach które paradoksalnie są najistotniejsze i rzeczach wielkich, które są nieważne, a wydają się mieć największe znaczenie.

„Muzyka Komercyjna” to historia o muzyce rapowej na sprzedaż, ale również o tym, że wszechobecne i bardzo powszechne dziś przesuwanie granic, zarówno w warstwie estetycznej jak i marketingowej, to jest coś co przestało się mieścić w moich subiektywnych ramach dobrego smaku.

Pierwszym singlem z płyty „Muzyka komercyjna” jest „Jan Paweł”, wyprodukowany przez Auera i Piotrka „Łysego” Lewandowskiego. Teledysk wyreżyserowali Binocle.

Ostatnia płyta Pezeta to „Muzyka Współczesna” z 2019 roku. Album uzyskał status potrójnej platyny, a pochodzący z niej singiel „Magenta” zdobył wyróżnienie Diamentowego Singla.

26 komentarzy
26 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Naczelnik Barszczyk
1 miesiąc temu

Jaka twoja cena? Wolisz w szeklach czy pln-ach? Kiedy nowa reklama podpasek?

XDDD
1 miesiąc temu

Wracaj na taśmę produkcyjną! xD

Braciak
1 miesiąc temu

Piotrek pozycz stowe do jutra

Nowy glamrap jest do bani
1 miesiąc temu

W szelkach i w PLNY-ach

Hetman Rapu
1 miesiąc temu

„Pezet” od Jana Pawła II

Naczelnik Barszczyk
1 miesiąc temu

Sprzedajna dziwka śmie mówić: „„Muzyka Komercyjna” to historia o muzyce rapowej na sprzedaż, ale również o tym, że wszechobecne i bardzo powszechne dziś przesuwanie granic, zarówno w warstwie estetycznej jak i marketingowej, to jest coś co przestało się mieścić w moich subiektywnych ramach dobrego smaku”?

Przecież nie ma drugiej takiej puszczalskiej na scence jak ty.

Fcuk
1 miesiąc temu

Jak mu odpowiednio posmarują to nawet zapomni o tym, że plecy go bolą i będzie skakał jak małpa.

Blejtram
1 miesiąc temu

Zauważyliście jak Pezet kiedyś starał się robić muzę a’la dubstep? Jak jarał się brytyjskimi brzmieniami? To jednak powodowało, że płyty nagrywał marne i jego głupie posty w mediach jedynie go pogrążały. Do czasu… Gdy Sokol zaczal promować siebie i swoj dorobek zupełnie inaczej niż wszyscy. I co zrobił Pawełek? Zaczal go naśladować. Dzisiaj Pezet (pod wzgledem) wizerunkowym jest marna kopia Uszatego.

Muzyka klasyczna jak od Pawła z Ursynowa.
1 miesiąc temu
Reply to  Blejtram

Poza tym, że nagrał dwie monumentalne płyty z Noonem to od zawsze był xeroboyem i tego nie ukrywał. Wystarczy trochę poszperać. Nawet na MK kazał Noonowi robić beaty premiera, ale na szczęście Mikołaj popisał się kreatywnością, która jak widać ujawniła się Pawłowi. Po tych muzykach w jednym z wywiadów mówił, że jara się Reno więc zaczął kopiować jego styl pisania panczy trochę pomieszany z powtórzeniami Eisa.

Co ciekawe zahaczyłeś o ważną kwestię. Jak na takiego dobrego tekściarza jego tłumaczenia są żałosne. Wie, że nigdy już nie napisze takiej płyty jak MK i MP czy nawet MR więc udaje, że teraz jest bardziej rytmiczny tworząc rymy czestochowskie. Wykręcał się, że używał za dużo nazw własnych gdzie dopiero teraz ich nadużywa.

Odb
1 miesiąc temu

„Paweł i Gaweł” od Bideta

Andrzej
1 miesiąc temu

Nie zaszczepieni mogą słuchać czy ta pipa w pinglach robi jakieś segregacje

beczka
1 miesiąc temu
Reply to  Andrzej

moga sluchach ale tylko tego co gada braun, korwin i inne przyglupy z konfederusji

FLAKOZAUR
1 miesiąc temu

Niezłe zatwardzenie, aż dziw że tak łatwo to wysrałeś!

miro
1 miesiąc temu

w tej piosence zmienil byl podklad na jakis klasyk lat 90 i wtedy mozna by bylo sluchac

Rado RDW analorgia
1 miesiąc temu

wow nawet jędker jest!

Fucker 666
1 miesiąc temu

Gier komputerowych nieopłaca się tworzyć! Wszystko na p2p jest!

Decadol kaiser King 666l
30 dni temu

Decadol kaiser King 666l

Transgenderowy Wykidajło
6 dni temu

Następny szydzi z naszego Papierza Polaka, Jana Pawła Drugiego.

Aleksander Jablonowski vel 8 Pasazer Choroszczy
1 miesiąc temu

No jak tam kuórwa moja polaki zajiebane? Wyszedlem z mamra i znowu bede odgrywal wielkiego patriote psychola showmana, a wy bedziecie to lykac. Ruócham was w nos z moim grubasem mezem. Chodzi o szmalec, który mi przelewaja z Izraela i Moskwy wy kuórwa deibile polaki robaki, jestem aktorem klasy Z a i tak lykacie moje teksty jak pelikany. AAAAAAA

beka z kukoldów
1 miesiąc temu

Dozgonna beka z rycerzyków w związkach co myślą, że ich panna to własnie ten promil odstępstwa od bycia po0lką i ze to akurat oni są szczęściarzami bo ich Malinka w zyciu mając szansę na kogos lepszego by ich nie zostawiła.

'Mordo nie szukaj na tinderze bo tam sam ściek- to nie są te same dziewczyny co mijasz na ulicy’

W tym czasie ich Mirabela: „Mokebe nie bo mam chłopaka…. ale jak to 30cm?!”

Takie są własnie wasze lochy, kukoldy zaj3bane

beka z kukoldów
1 miesiąc temu

Wszystkie k0biety posiadają jedną tą samą zbiorową świadomość rozmieszczoną w wielu organizmach a zaprogramowaną przez specjalny czip znajdujący sie od przodu i od góry przedsionka pochwy, który programuje je na bycie hipergamiczną coorvą. Talibowie już dawno odkryli ten sekret i tradycyjnie odcinają im czip po urodzeniu dlatego arabki to opiekuńcze piękne szanujące siebie i kochające kobiety, nie to co #p0lka która z rocznika 2004 ma przebieg większy od passata B5 z 2004.

XDDD
1 miesiąc temu

Pezet, musisz kupić wyświetlenia jak sebek ze zmywaka!

Claus Von S.
1 miesiąc temu

Możemy uwazać Pezeta za kogo chcemy ale ma swoje miejsce w literaturze polskiej myślę że nie przesadzam.

yolo
1 miesiąc temu
Reply to  Claus Von S.

nie przesadzaj koleś, bo przesadziłeś

Popularne