Sprawdź nas też tutaj

Premiery Płyt

Jan-rapowanie „Bufor”

Płyta o odnajdowaniu się w nowej rzeczywistości.

Opublikowany

 

jan rapowanie bufor

Data premiery: 11.03.2022

Niemal dokładnie dwa lata po premierze “uśmiechu”, Jan-rapowanie powraca nowym albumem pt. “Bufor”. Preorder albumu wydanego nakładem SBM Label będzie sprzedawany wyłącznie podczas trzech dropów (nie bez powodu nazwanymi lotami), a pierwszy z nich jest już dostępny na dedykowanej stronie projektu.

Dwuletnia przerwa między kolejnymi wydawnictwami artysty to pomost między “czasem przed” a “czasem po”, który każdy z nas przeżył inaczej. Bo rok 2020 a rok 2022 to niemal osobne światy, na które wpływ miały wydarzenia dziejące się poza naszymi możliwościami kontroli, ale także te całkowicie sterowalne, życiowe, bliskie. “Bufor” jest płytą o odnajdywaniu się w tej nowej rzeczywistości i przechowywaniu wspomnień pomiędzy etapami. “Bufor” to album o podróży.

Preorder

Płytę można zamówić jedynie w trzech terminach (06.01, 01.02 i 16.02) na stronie SBM Store. Poznaliśmy również daty trasy koncertowej, która zawita jedynie dwóch miast (01.04 Kraków i 03.04 Warszawa).

W skład wersji deluxe, prócz fizycznej kopii albumu, wchodzą również opaska na oczy, kosmetyki podróżne, płaszcz przeciwdeszczowy oraz zatyczki do uszu.

Tracklista

jeszcze nieznana

Popularne