Sprawdź nas też tutaj

Opublikowany

 

W sieci jest już ostatni klip promujący “Plansze”, debiutancki album duetu Jan – rapowanie & NOCNY. Ciekawego obrazka doczekał się “Millenium Sport”, jeden z najpopularniejszych utworów z płyty. Teledysk możecie znaleźć na kanale SBM Label.

“Millenium Sport” cieszy się dużą popularnością wśród słuchaczy, co można zaobserwować na koncertach Jana – rapowanie. Do tej pory utwór był dostępny jedynie na platfomach streamingowych i nie trafił na YouTube wraz z całym odsłuchem płyty. Krótko po premierze duet poinformował, że pracuje nad teledyskiem do kawałka. Za jego reżyserię odpowiada Mateusz Holak, zaś zdjęcia są dziełem Michała Jagiełło, który stworzył również klip do “Układanki”, pierwszego singla promującego album. Montażem zajął się znany z duetu Małe Miasta Mateusz Gudel.

“Plansze” okazały się niespodziewanym sukcesem. Już w dniu premiery album spotkał się z niezwykle pozytywnym przyjęciem słuchaczy i krytyków. Płyta zadebiutowała na szczycie OLiS i utrzymuje się na liście od ponad dwóch miesięcy. Co więcej, kwestią czasu jest aż pokryje się złotem! Trasa koncertowa promująca album wyprzedała się w ekspresowym tempie, w ośmiu miastach występy Jana – rapowanie zobaczyło łącznie około 3 tysięcy osób. Sukces koncertowy nie pozostał niezauważony przez branżę – raper dołączył do grona wykonawców Opener Festival i Orange Warsaw Festival, dwóch prestiżowych festiwali muzycznych, które odbędą się w Gdyni i Warszawie. 


3 komentarze
3 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Pompek
3 lat temu

Lepiej niż obecnie

Odb
3 lat temu

Jan rapuje o sporcie w nocny w banku milenijnym.

Kanalarz
3 lat temu

Co to ma być? Disco dance czy co ?

Popularne